Jump to content


Photo
- - - - -

Kraj postojanja foruma B92 1. maja, hocemo li negde da se selimo?


  • Please log in to reply
69 replies to this topic

#1 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 23 April 2019 - 16:10

Nije zajebancija, administratori foruma su gore objavili da forum B92 prestaje sa radom 1. maja. Hocemo li negde da se selimo ili je ovo kraj najboljeg formula ekipe u Srbiji?
  • 0

#2 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 23 April 2019 - 16:20

Pogledaj temu News. MetalHead ima hosting i u mogucnosti je da pokrene novi domen. Mislim da je to najjednostavnija opcija.


  • 1

#3 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 23 April 2019 - 16:35

Pogledao. Ali mislim da nece svi videti, pa rekoh najbolje da otvorim novu temu.. Meni je generalno svejedno gde se selimo, vazno je da se "zajednica" odrzi :)
  • 0

#4 =MetalHead=

=MetalHead=
  • Members
  • 226 posts

Posted 23 April 2019 - 16:54

Hajde da nastavimo diskusiju ovde.

Dakle ja sam spreman da i pre 1.maja podignem novi forum. S obzirom da je u porukama koje sam dobijao bilo predloga da pozovemo i ostale PDFove, ja sam to pomenuo na PDF kosarka.

Mislim da bi valjalo da neko od aktivnijih clanova istakne predlog svuda. Pa da vidimo da li radimo automoto tematiku ili sport generalno.

Meni je najbitnija ekipa sa ovog PDF mada ce mi biti zao i ekipe sa PDF kosarka. :-)
  • 9

#5 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 23 April 2019 - 17:00

Mislim da bi valjalo da neko od aktivnijih clanova istakne predlog svuda. Pa da vidimo da li radimo automoto tematiku ili sport generalno.

Meni je najbitnija ekipa sa ovog PDF mada ce mi biti zao i ekipe sa PDF kosarka. :-)

 

U principu nemam nista protiv da se ceo sport preseli (pa i neki drugi sadrzaji, muzika, film etc) ali bih ako je ikako moguce da se izbegne konstantno merenje ciji je veci jal' ciganski jal' grobarski. Dosadilo brate i bogu i ljudima vise.

A nekako mi se cini da ga je nemoguce izbeci cim se ukljuce ovi popularniji timski sportovi tipa fudbal kosarka i tako to.


  • 0

#6 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 23 April 2019 - 17:05

Ja sam isto za Metalheda onda. Ali neko moje misljenje je da ne treba prelaziti pre Azerbejdžana, jer neki clanovi foruma, poput Doka Holideja i Fensija posecuju forum samo kada su trkacki vikendi.
  • 0

#7 DASUBO

DASUBO
  • Members
  • 3,855 posts

Posted 23 April 2019 - 17:22

Ja idem tamo gde je Alpiner, Radoje, Force, 4webber...
Nisam često pisao na forumu poslednjih godinu dve ali to ne znači da nisam čitao skoro svaki dan.
Javite gde idemo, meni je potpuno svejedno.
  • 1

#8 =MetalHead=

=MetalHead=
  • Members
  • 226 posts

Posted 23 April 2019 - 17:36

U principu nemam nista protiv da se ceo sport preseli (pa i neki drugi sadrzaji, muzika, film etc) ali bih ako je ikako moguce da se izbegne konstantno merenje ciji je veci jal' ciganski jal' grobarski. Dosadilo brate i bogu i ljudima vise.

A nekako mi se cini da ga je nemoguce izbeci cim se ukljuce ovi popularniji timski sportovi tipa fudbal kosarka i tako to.

 

Po mom ukusu to mi je jos i manji problem, ja samo ne bih politike da bude u meri koja je toksicna... :)


  • 1

#9 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 23 April 2019 - 18:08

Po mom ukusu to mi je jos i manji problem, ja samo ne bih politike da bude u meri koja je toksicna... :)

 

Politiku nisam ni pominjao jer je nemoguce moderisati forum i odrzavati civilizovanu raspravu u kontekstu politike u Srbalja, cak i kad se okupljaju ljudi generalno slicnih vidjenja i stavova jer kad-tad ce forum da nanjuse profesionalni provokatori raznih boja i za cas ga srozati u kaljugu. Inace u Srbiji ne moz' da se ne bavis politikom, politika se bavi tobom.

 

A meni je tolerancija za par pragova niza, pa mi vec smeta i "veciti derbi" u patkomerisanju, a kako nece cetnici vs partizani, Rusija vs NATO i ostali debilizmi medju dezurnim temama politickih mislilaca ispred seoskih prodavnica uz krmacu mlakog piva. Jednostavno, prekratak je ovaj zivot da bi se protracio na zaludne rasprave koje vecito idu u krug i u kojima nema pobednika.


Edited by Rad-oh-yeah?, 23 April 2019 - 18:09.

  • 4

#10 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 23 April 2019 - 19:00

Politiku nisam ni pominjao jer je nemoguce moderisati forum i odrzavati civilizovanu raspravu u kontekstu politike u Srbalja, cak i kad se okupljaju ljudi generalno slicnih vidjenja i stavova jer kad-tad ce forum da nanjuse profesionalni provokatori raznih boja i za cas ga srozati u kaljugu. Inace u Srbiji ne moz' da se ne bavis politikom, politika se bavi tobom.

 

A meni je tolerancija za par pragova niza, pa mi vec smeta i "veciti derbi" u patkomerisanju, a kako nece cetnici vs partizani, Rusija vs NATO i ostali debilizmi medju dezurnim temama politickih mislilaca ispred seoskih prodavnica uz krmacu mlakog piva. Jednostavno, prekratak je ovaj zivot da bi se protracio na zaludne rasprave koje vecito idu u krug i u kojima nema pobednika.

 

U pravu si, godinama se dešavao isti loop iz kojeg nikako ne može da se izađe, čak ni kad načelno imaš izbor da ne učestvuješ... jer te overwhelmuje. Problem nastaje kad malo obratiš pažnju i shvatiš da većina dick - measurera piše bar-a-bar i na drugim topicima. Lepo bi bilo pročitati dobar predlog, a da to ne ugrožava nikog. ;)


Edited by barracuda, 23 April 2019 - 19:00.

  • 0

#11 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 23 April 2019 - 19:11

That's it, we're in Endgame now  :o 

 

Sveti bože, ovo prihvaćam jako lično. Ja sam uklet, prvo se registrujem na GP1.hr dođem do brojke oko 4000 postova uz par godina lepog druženja (24 sata Lemana 2015. mi je proletelo uz njih) i oni propadnu. Stara GP1 ekipa napravi F1Puls i tu se preselim ali sam nakratko tamo, odlučim se premestiti kod vas...

 

Ja sam ti Alonso u svetu foruma :huh:

 

Izvinjavam se na nepotrebnom oftopiku. Pratiću vas svakodnevno i naravno selim se sa vama, gde god to bilo.

 

Metalhedu,

 

Ekipa s GP1 kad je napravila F1Puls, davala je dobrovoljno prilog za plaćanje servera. Ja sam spreman i za to ako treba...

 

Whatewer it takes!


  • 2

#12 =MetalHead=

=MetalHead=
  • Members
  • 226 posts

Posted 23 April 2019 - 19:30

Alene, od tebe ocekujem da i dalje dajes doprinos i daleko preko tih 4000 postova ;) stay tuned!


  • 3

#13 Ikac

Ikac
  • Members
  • 2,242 posts

Posted 23 April 2019 - 22:54

Imam jedno pitanje, kada se ugasi forum, da li to samo znači da neće biti mogućnosti da se postuje ili će, uz to, nestati sve prethodne diskusije (postovi, slike itd.)?


  • 0

#14 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 23 April 2019 - 22:57

Imam jedno pitanje, kada se ugasi forum, da li to samo znači da neće biti mogućnosti da se postuje ili će, uz to, nestati sve prethodne diskusije (postovi, slike itd.)?

Neces moci vise uci na sajt, prikazace gresku, ili ce neko drugi preuzeti ovaj domen sa potpuno drugim sadrzajem. U svakom slucaju, nista nece ostati.


  • 0

#15 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 23 April 2019 - 22:57

Biće neko vreme read only ako i toliko a onda totales Ende, game over.


  • 0