Jump to content

Photo
- - - - -

Kraj rada foruma B92

• Please log in to reply
557 replies to this topic

#526 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 30 April 2019 - 13:56

...

Nista, a ti primeni onu crnogorski - 'bjeste noge .... pos ...'

;)

Btw. nisu 'tebi' ukinuli sliku. Ukinuli su svima.

Doduse, mozes probas jos jednom!

Nisu 'tebe' boNbardovali. BoNbardovali su sve.

No, ovo je zemlja zasluzenih likova - 'prvoborac do prvoborca'.

Ovde se zivi od 'spomenice'.

...

Edited by Kinik, 30 April 2019 - 13:56.

• 0

#527 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 30 April 2019 - 14:00

...

Nista, a ti primeni onu crnogorski - 'bjeste noge .... pos ...'

;)

Btw. nisu 'tebi' ukinuli sliku. Ukinuli su svima.

Doduse, mozes probas jos jednom!

Nisu 'tebe' boNbardovali. BoNbardovali su sve.

No, ovo je zemlja zasluzenih likova - 'prvoborac do prvoborca'.

Ovde se zivi od 'spomenice'.

...

znam shvatio sam.. zato sam i stavio ovaj komentar da umiru organi foruma polako....

probao sam vec da stavim ponovo sliku... nema vise opcije za to

• 0

#528 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 30 April 2019 - 14:03

...

Ne znam samo zasto kukas, covece!

Pa stavi 'tamo'! Jel ti neko brani?

Sta si navro na silu?

Ispljuvali ste ovaj 4umu, pobegli - a sada bi da stavljate slike?

;)

...

• 0

#529 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 30 April 2019 - 14:10

...

Ne znam samo zasto kukas, covece!

Pa stavi 'tamo'! Jel ti neko brani?

Sta si navro na silu?

Ispljuvali ste ovaj 4umu, pobegli - a sada bi da stavljate slike?

;)

...

pa vidim da si ostao sam na pustom forumu...  reko da ti ne bude dosadno

• 0

#530 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 30 April 2019 - 14:26

...

Ne brini ti za mene - ja sam od detinjstva 'sam'.

;)

...

• 0

#531 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 30 April 2019 - 14:38

...

Ne brini ti za mene - ja sam od detinjstva 'sam'.

;)

...

Neke stvari postaju malo jasnije :lol+:

No, nije kao da je vise i bitno.

• 0

#532 the dude

the dude
  • Members
  • 747 posts

Posted 30 April 2019 - 15:21

Postoji velika razlika izmedju biti sam I biti usamljen. Ovo prvo je cesto stvar izbora.

Edited by the dude, 30 April 2019 - 15:22.

• 1

#533 Ekscentrik

Ekscentrik
  • Members
  • 167 posts

Posted 30 April 2019 - 15:21

Znači forum b92 je završio svoju priču. Ipak nije preživeo ono protiv čega se borio. Neka, dobro je i potrajao.

Pozdrav forumašima koji su učestvovali u radu ovih 20-ak godina. Ja sam manje pisao, više sam čitao... doduše mnogo više pre 10-ak godina kada se zaista imalo šta i čitati...

P.S. Vidim da je Kinik odlučio da potone sa forumom kao pravi kapetan. Ako, ovo je de facto bio njegov forum. Žario je i palio po svojoj volji, bio i admin i moderator i forumaš, tako da... mirno more Kapetane!

• 1

#534 BeIgrade

BeIgrade
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 30 April 2019 - 15:31

P.S. Vidim da je Kinik odlučio da potone sa forumom kao pravi kapetan. Ako, ovo je de facto bio njegov forum. Žario je i palio po svojoj volji, bio i admin i moderator i forumaš, tako da... mirno more Kapetane!

U to ime:

• 0

#535 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 30 April 2019 - 15:42

Eto njega tamo za tri dana. Mark my words.  :lol+:

Sretno svima. 

• 2

#536 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 30 April 2019 - 17:03

Postoji velika razlika izmedju biti sam I biti usamljen. Ovo prvo je cesto stvar izbora.

:thumbs:

Ovo je moguce protumaciti na dva nacina:

1. Kiniku je najbolje da razgovara sam sa sobom jer jedino tako moze da vodi smislen razgovor

2. stih iz jedne stare americke country pesme: I can never be lonesome, I prefer my own company

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

edit:

Edited by zoran59, 30 April 2019 - 17:05.

• 0

#537 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 30 April 2019 - 17:19

...

>> ... 4um je, pa i mnogi vrli likovi skoro neprimetno 'iscurio / pretekao' u 'novi 4um'.
Nikome ne zameram, samo mi je interesantno da posmatram taj choporativni poriv - kamo sve uzvisene reci oko 'individualnosti, karaktera, nepristajanja na copor / stado / pleme?!' - a ovamo, ko sVrBovi - evribadi na gazimestanskoj livadi, uz poruku 'niko od Modova ne sme da vas bije!', - beskrajno poverenje u 'novo rukovodstvo' & 'novi pocetak' koji, verovatno, samo oni vide! 
I svi imaju isti izgovor - ma laganica, znacu ja da eskiviram na vreme ... i slicno. 
Valjda na prste mogu da se izbroje oni koji nece tamo. 
Mnogo smesno i pomalo tuzno. ... <<

;)

...

• 0

#538 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 30 April 2019 - 17:38

...

>> ... 4um je, pa i mnogi vrli likovi skoro neprimetno 'iscurio / pretekao' u 'novi 4um'.
Nikome ne zameram, samo mi je interesantno da posmatram taj choporativni poriv - kamo sve uzvisene reci oko 'individualnosti, karaktera, nepristajanja na copor / stado / pleme?!' - a ovamo, ko sVrBovi - evribadi na gazimestanskoj livadi, uz poruku 'niko od Modova ne sme da vas bije!', - beskrajno poverenje u 'novo rukovodstvo' & 'novi pocetak' koji, verovatno, samo oni vide! 
I svi imaju isti izgovor - ma laganica, znacu ja da eskiviram na vreme ... i slicno. 
Valjda na prste mogu da se izbroje oni koji nece tamo. 
Mnogo smesno i pomalo tuzno. ... <<

;)

...

ne znam zasto to vidis lose... jeste da je ovaj forum trajao 20 godina, i ja sam sam u njemu 12 , ali ako nas gase, ne moraju i da nas zgaze.... ljudi su pokazali volju da se to nastavi i ne vidim zasto osudjivanje ?..  Ugasili forum... pa sta... idemo dalje...

I zasto osudjivati novi forum... verujem da ipak makar pratis sta se tamo desava..  I evo ako i ne pratis , nista posebno.... jeste da smo se mi "opoziciJoNari" malo razmahali, ali nema nekog vredjanja, moderatori rade za sada OK, upozoravaju ako neko pretera,  nekog su tamo i trajno sutnuli jer je prosipao neke naci stavove za albance itd... za sad OK

A i malo je zivnuo za razliku od mrtvila koji smo imali u zadnje vreme.... iskreno za volju  u poslednje vreme smo ovde pisali samo nas uvrh glave 10ak...   mislim pri tom na nas politicki deo...

moze da se diskutuje , ima i parolisanja a ima i argumenata ... 

sad verovatno je tamo sad zivo em sto je kao nov, em sto su i praznici....pretpostavljam da ce malo zamrti kad pocnu radni dani...

pa i ja se raspisao, skupio 70 postova za ovo vreme... ali jos sutra pa onda na pijacu, Horgos  znas vec... pa kad stignem pisacu

• 1

#539 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 30 April 2019 - 18:04

...

Pa rekoj ja - 'sa verom u novo rukovodstvo, napred u nove pobede ... sVrBija do Horgosa!'

;)

A ima i ona stara - 'sto je vise promena, to je vise - isto!'

...

• 0

#540 Milenko Puzigaca

Milenko Puzigaca
  • Members
  • 1,427 posts

Posted 30 April 2019 - 18:12

Znači forum b92 je završio svoju priču. Ipak nije preživeo ono protiv čega se borio. Neka, dobro je i potrajao.

Pa nije bas tako, to je kao ona prica o nekom klubu za dzentlmene u Enleskoj gde je neki skorojevic hteo da postane clan, ali oni su bili odlucni da takve ne primaju, pa su rekli, ma moze on i da kupi ovu zgradu ali nikada nece biti primljen u klub. To ti je i ova prica isto.

Ne moze forum koji odrzava neka firma da prezivi ako neko kupi tu firmu i vise nece da odrzava forum i servere, ali bar nikad razni...elementi :D tu nisu imali sanse :)

Eno elitesecurity je npr bio licni forum nekoliko forumasa, pa je posle neka firma kupila sajt od njih ne znam odakle bese, moguce iz Holandije, i sad recimo rese da zatvore sajt, to ne zavisi od forumasa. Tako da ne bih ja bas rekao da je FB92 "izgubio" od nekakvih srbendi i patrijota i od srbstva.

Pre ce biti da su srbende izgubili, samo sto to jos ne znaju ;) Zato sto su palancani, i vole to da budu. Kakvi to ljudi nisu sposobni da napreduju niti to hoce, pa da prevazidju programiranje iz detinjstva i postanu vise od skupa srbskih podprograma kojima su punjeni :D To su lumpenljudi :D :D Takvi nisu nikoga nikada pobedili, niti ce :D :D Osim ako za njih pobeda nije da se valjaju u palanackom blatu, ali to je vec tema za psihijatre i sa forumima nema veze :D

Edited by Milenko Puzigaca, 30 April 2019 - 18:13.

• 0