Jump to content


Photo
- - - - -

VN Azerbejdžana 2019


  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#31 Hamilton

Hamilton
  • Members
  • 7,473 posts

Posted 27 April 2019 - 16:00

Idemooooo Merdzoo!
  • 0

#32 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 27 April 2019 - 16:01

Ceo hebeni vikend je do sad bio farsa. Bogte kvale su trajale 1 sat i 50 minuta. Isuse.

 

Čestitke Mečki na 1-2. Biće sutra zanimljiva trka..


  • 0

#33 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 27 April 2019 - 16:06

Biće sutra zanimljiva trka..

Za trece mesto.


  • 0

#34 Dzoni_m

Dzoni_m
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 27 April 2019 - 16:07

Kakva propast od kvalifikacija za nas.

 

 

Ne vidim da je propast od kvalifikacija. Vetel je bio brz u prvom i u drugom sektoru u trecem koji nije tehnicki i koji je cista brzina na pravcu smo omanuli. Mercedes je cuvao sve za ovaj poslednji krug. NIsta ovde nije izgubljeno. Malog ne racunam, lepo sam rekao sacekajte kraj sezone. Kad pocne da gresi i udje voda u usi, tek tada cemo videti situaciju. Posto se vec trazi krivac za lupanje Leklerka, osim ocigledno njega samog, ond abi to mobli upravo biti mediji i navijaci koji su digli tenziju na nezapamcen nivo. Kao da je Bog licno.


  • 0

#35 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 27 April 2019 - 16:17

Ne mozes Ferari kriviti jer je malac napravio ogromnu gresku.

 

Ja sam objasnio na prethodnoj strani da mogu, tj da dele gresku pola-pola. Uvek u Q2 se mora voziti sto je moguce manje, a pogotovo na ovakvoj stazi.

 

Glavno pitanje je sad da li Leklerk krece deveti ili mora iz pit lejna? Ako je ova prva varijanta, ne bih iskljucio pobedu.

 

Ne znam zasto je Djovanaci usao u Q3, sem da pomogne Ferariju, jer po meni je bolje startovati 18-19-ti ali sa novim setom guma nego 1-2 pozicije bolje ali sa koriscenim setom.

 

Perezu svaka cast, jos jednom je potvrdio koliko mu lezi ova staza.


  • 0

#36 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 27 April 2019 - 16:21

Za trece mesto.

 

Glede toga, ja sam pre početka sezone otpisao borbe F1 u vrhu. Po prvi put od kad pratim ovaj sport pratim isključivo dešavanja u F1.5. Gornji dom mi je Mercedes trajno smučio. Hamilton i Mečka će osvojiti titule ove i sledeće sezone i to je baš jadno i bedno za mene kao navijača i dugog obožavaoca F1.

 

Leba ti, Ferarijevu dominaciju (2000-2004) i RBovu sam prošao relativno bezbolno. A sad, uz mercedes na čelu od 2014. dobijam egzistencionalnu krizu dok gledam trke uz sindrom "1000 yard stare".


  • 0

#37 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 27 April 2019 - 19:17

D5KzsqLWwAMT8C7.jpg


  • 0

#38 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 27 April 2019 - 20:22

Red Bul se igrao marketinga sa novim Hondama:
 

Pierre Gasly has been disqualified from the results of today’s qualifying session after the stewards found his Red Bull exceeded the maximum fuel flow rate.

“The stewards noted they had: “reviewed the evidence from the technical delegate and heard from the team representatives.”

“The stewards find that the fuel mass flow exceeded 100 kg/hour during the fastest lap set by car 10.”

This article will be updated.

 

Ono, svakako startuju sa pitlajna zbog pa im se moze, ali mozda zbog njihove igrarije neko nije prosao u Q2. Drugi prekrsaj za diskvalifikaciju za jedan vikend, ja bih razmislio da li bi im uopste dozvolio da startuju.


  • 0

#39 alek_the_great

alek_the_great
  • Members
  • 3,044 posts

Posted 27 April 2019 - 20:25

Alfa je ove kvale odradila timski. Najpre je Gio davao zavetrinu Kimiju u Q2, a onda mu se Kimi oduzio u Q3 pustivsi ga ispred njega za poziciju nize na startu.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
  • 0

#40 Duh sa sekirom

Duh sa sekirom
  • Members
  • 966 posts

Posted 27 April 2019 - 23:54

A Robert nije vise kadar da vozi F1. Zao mi je, al tako je.


Lekler nije više kadar da vizi F1. Zao mi je, al tako je.
  • 0

#41 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 27 April 2019 - 23:55

Vrhunska ti je analogija. Svaka cast.


  • 0

#42 Duh sa sekirom

Duh sa sekirom
  • Members
  • 966 posts

Posted 28 April 2019 - 10:28

Vrhunska ti je analogija. Svaka cast.


A ti?
Za istu grešku, na istom mestu, dva različita stava. Možda ne voliš Kubicu, ali ja ne volem dvostruke aršine.
  • 0

#43 DASUBO

DASUBO
  • Members
  • 3,855 posts

Posted 28 April 2019 - 10:34

Mislio sam da prebacim temu na Vox92.net, ali kao što Webb reče ima smisla završiti je ovde.

Dakle kvalifikacije. Čudan je trip gledati bolide kako zvižde 300+ km/h na sat uz vatru, sa puškom preko kolena i gulašem koji "šapuće" u kotliću :)

Bojim se Botasa. Svaka čast na krugu, ali toliko vozi preko svojih mogućnosti da se bojim da se ne skrlja negde.
Onaj potez Ferarija uprkos što Niko Rozberg misli drugačije je sasvim logičan. Sa hard gumom, Lekler je mogao u trci da radi šta želi.
Ovako, ispao je "Željko" i sve je to ok. Nije normalno da čovek vozi u drugoj F1 sezoni ko da je Hamilton. Ovakve stvari definišu vozače, setite se Sene u Monaku '88.
Perez zna tajnu ove staze. RB = govna.
  • 0

#44 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 28 April 2019 - 11:43

A ti?
Za istu grešku, na istom mestu, dva različita stava. Možda ne voliš Kubicu, ali ja ne volem dvostruke aršine.

Nema veze to sa jednom situacijom, Kubica se ove sezone raspada. Bukvalno je bar za klasu ispod svih ostalih. I to je vise nego ocigledno.


  • 0

#45 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 28 April 2019 - 11:44

Ne verujem Botasu da će savladati start. Mislim da će ga obići i HAM i VET na startu. Uz neko odustajanje mogao bi LEC i na podijum.
  • 0