Jump to content

Photo
- - - - -

NFL - Season 2019

• Please log in to reply
234 replies to this topic

Poll: Ko osvaja 100-tu sezonu? (8 member(s) have cast votes)

Sampion

1. New England Patriots (3 votes [37.50%] - View)

Percentage of vote: 37.50%

2. Los Angeles Rams (0 votes [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

3. Kansas City Chiefs (1 votes [12.50%] - View)

Percentage of vote: 12.50%

4. New Orleans Saints (0 votes [0.00%])

5. Los Angeles Chargers (0 votes [0.00%])

6. Philadelphia Eagles (1 votes [12.50%] - View)

Percentage of vote: 12.50%

7. Chicago Bears (0 votes [0.00%])

8. Pittsburgh Steelers (0 votes [0.00%])

9. Neko drugi (3 votes [37.50%] - View)

Percentage of vote: 37.50%

10. Cleveland Browns (0 votes [0.00%])

Vote Guests cannot vote

#226 Ikac

Ikac
  • Members
  • 2,242 posts

Posted 26 April 2019 - 12:40

Presmešni Giantsi. Jones bi bio dostupan na 17. mestu, pa na 30. i 37. gde su trejdovali, a moguće da su mogli da ga pokupe Klivlendovim pikom na 95. mestu.

Za Jeroma Bakera ne znam, ali Dexter Lawrence je 3. DL izabran sa Clemsona, to nije dobar znak.

Od ostalih ekipa, Raidersi očekivano D-end prvi pik, mada sam mislio da će uzeti ili Allena ili Sweata, svi su mokovali RB Jacobsa njima, safety treći pik je ok. Redskinsi su imali baš zanimljiv draft, Haskins i Sweat, juče je izašla priča da Sweat nema nikakav srčani problem i tu ga je neko zajebao izgleda.

Iznenađenje mi je bio G Lindstrom na 14. mestu u Atlantu, a onda su trejdovali nazad u prvu rundu da izaberu još jednog OL McGary-ja. Ekipa koja se raspala u odbrani kada se povredio Deion Jones ne uzme nijednog defanzivca. 

Sinsi mislim da je fino prošao sa Jonah Williams, očekujem L.Sprewell da baci neki komentar. Hjuston je uzeo ovog OT Tytus Howard, nisam puno čuo o njemu Jawaan Taylor je bio hajpovaniji i pao u drugu rundu, navodno su Texans hteli Dillarda pa je Howie Roseman dao 2 pika da skoči 3 mesta i uzme ga za Filu.

Ramsi pametno uzeli 2 pika za 1, pošto im treba nekoliko igrača, a salary cap je pri vrhu. Patriote sam stavio između WR i TE, na kraju N'Keal Harry, sjajno ime, mislim da je dobar, bolji od Metcalfa svakako.

Zadovoljan sam pikom mojih Vikingsa, konačno nije korner, morala se ojačati OL i mislim da je Bradbury dobar pik, starter od prvog dana.

Večeras druga runda, opet Arizona prva, mislim da ide WR - možda Parris Campbell ili OT Taylor. Indi ima 3 pika u drugoj rundi, KC 2 pika i oni prvi put biraju uz Klivlend, Dalas i Nju Orleans. Fila, Denver i Hjuston isto još 2 pika. Verovatno će ići dosta risivera Campbell, Metcalf, AJ Brown, Hakeem Butler, korneri Greedy Williams, Byron Murphy, Rock Ya-Sin, Julian Love, OL Taylor, Risner, Cody Ford, Erik McCoy, Greg Little.

Neko će uzeti QB Drew Locka, ko god to da uradi bolje da trejduje taj pik za Rosena. Irv Smith je najbolji preostali TE, možda Patriote uskoče tu. Biće verovatno čopor RB, to se nikad ne zna ko će biti dobar, mada ima neki sa Memfis koledža Darrell Henderson koji je imao 8 jardi po nošenju prošle godine, baš me zanima gde će on.

Edited by Ikac, 26 April 2019 - 12:42.

• 0

#227 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 26 April 2019 - 14:24

Jonah Williams je po mnogima (i po meni) najbolji OL na draftu. Premda mislim da bi uzeli Busha da squeelersi nisu uskocili.

Dillard ima problem sto dolazi sa Wash State-a gde ne postoji run blocking i sto su linijasi udaljeni jedan od drugog duplo u odnosu na ostale ekipe.

Williams moze da igra na vise pozicija u OL i to je ono sto nam treba, odlican je tehnicar, malo undersized ali nikakav problem. Svi ga hvale i to je dobar znak.

• 0

#228 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 26 April 2019 - 15:36

A i Bobby Hart ne mora više da bude starter.

• 0

#229 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 26 April 2019 - 15:49

Nadam se da ovo djubre Hill vise nikad nece videti NFL teren,i da ce zavrsiti u zatvoru

Kakav monstrum,jbt

• 0

#230 Ikac

Ikac
  • Members
  • 2,242 posts

Posted 26 April 2019 - 17:14

Jonah Williams je po mnogima (i po meni) najbolji OL na draftu. Premda mislim da bi uzeli Busha da squeelersi nisu uskocili.

Dillard ima problem sto dolazi sa Wash State-a gde ne postoji run blocking i sto su linijasi udaljeni jedan od drugog duplo u odnosu na ostale ekipe.

Williams moze da igra na vise pozicija u OL i to je ono sto nam treba, odlican je tehnicar, malo undersized ali nikakav problem. Svi ga hvale i to je dobar znak.

A i Bobby Hart ne mora više da bude starter.

Mislim da će ga staviti prvu sezonu na LG, pa onda prebaciti na LT. Dečko nije dozvolio sack cele prošle sezone.

Jedino ako nisu očekivali da će on pasti na 11. mesto, pa će sad da vide da trejduju Cordy Glenn-a. Ovako mi deluje da će Clint Boling biti katovan.

Imptomptu, Bobby Hart će startovati na RT sigurno :D Potpisali su ga za dobre pare. Izgleda da samo NYG ne mogu da ništa izvuku iz linijaša. Osim Erecka Flowersa, od njega niko ništa neće izvući.

• 0

#231 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 27 April 2019 - 02:26

Cardsi tradeovali Rosena u Miami za 62. pika na ovogodisnjem draftu.

• 0

#232 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 27 April 2019 - 02:55

Au,Remsi uzese RB.

Baldwin ce se penzionisati zbog povreda.
  • 0

#233 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 27 April 2019 - 04:08

Ode Rosen u Miami...što se mene tiče odlično, još jedan polufabrikat u AFC-u 

• 0

#234 Ikac

Ikac
  • Members
  • 2,242 posts

Posted 27 April 2019 - 21:26

Arizona uze CBa i 3 WRa, ovog što su uzeli prvim pikom 4. runde, Hakeem Butler, mnogi su ocenili talentom za prvu rundu, a i ovaj KeeSean Johnson (kakvo legendarno ime) je mogao ranije da bude pikovan.

Denver uzeo Drew Lock-a, Karolina Will Grier-a, Sinsi Finley-a, Patriote Stidham-a, Filadelfija Thorson-a, a Baltimor McSorley-a. To su rookie QBovi koji će se boriti za mesto rezerve.
  • 0

#235 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 28 April 2019 - 04:48

Ako neko ima problema sa registracijom na novi forum neka mi se javi na PM dok ovo mesto jos uvek funkcionise da prosledim admin timu podatke

• 0