Jump to content

Photo
- - - - -

Kockanje

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 mima1997

mima1997
  • Members
  • 2 posts

Posted 05 February 2019 - 11:44

Pozdrav svima

Kakva su Iskustva na temu odvikavanja od kockanja tj kladionice? Prvenstveno mislim na terapijski rad i podršku u odvikavanju?

• 0

#2 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 07 February 2019 - 10:15

Teško da ćeš na 4umu gde je thread kladža naći odgovor.

Psihijatrijsko lečenje, kao i ostale zavisnosti.
  • 0

#3 mima1997

mima1997
  • Members
  • 2 posts

Posted 15 February 2019 - 18:08

Psihijatru u Dom zdravlja?

KAko oni to tretiraju?

• 0

#4 red pill

red pill
  • Members
  • 616 posts

Posted 15 February 2019 - 18:55

Psihijatri? Oni vezuju i kljukaju lekovima. Jadno je ako to mora da se izdrzava, to znaci da nema drugog resenja.

Kockanje pokusati da se zameni igranjem video igara bez novca, ili drustvenih igara kartama bez novca. To bi trebalo da deluje stimulativno i opustajuce, no bez novca koji se ulaze. Ako ne pomaze, s tim delimicno, a igrati manje, ili na manji ulog. Mora da se ima u vidu da je vrlo mala sansa da se zaradi na kocki, a na duze staze se uvek gubi, jer su igre koncipirane tako da kladionica/kazino dobije.

• 0

#5 sreta-steta

sreta-steta
  • Members
  • 291 posts

Posted 17 February 2019 - 10:58

Ovo sto si napisao je gomila gluposti. Kao da kazes da je resenje za depresiju - pozitivno razmisljanje. A ovo za psihijatre kao da je onaj sto rak leci tinkturama napisao.

Nisam imao dodira sa nekim ko je bolestan od ove vrste zavisnosti, ali jesam sa alkoholizmom. Samo dve stvari: meni su rekli da je kocka na vrhu svih bolesti zavisnosti, iznad alkohola i heroina. Drugo, ljudi u Palmoticevoj znaju svoj posao. Na tvom mestu, to bi mi bila sledeca adresa.  

• 1