Jump to content


Photo
- - - - -

Istraživanje o fudbalu!


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 pogonophile

pogonophile
  • Members
  • 1 posts

Posted 21 January 2019 - 12:22

Zdravo! 
 
Imam molbu (odobrenu od strane mod tima) za članstvo ovog foruma koje voli fudbal, a naročito domaći. :)
 
Studentkinja sam doktorskih studija, zaposlena na DIF-u, i trenutno pišem nacrt doktorske teze, pa vas molim da mi, ukoliko nađete vremena, dok čekate da se zagreje voda u bojleru ili skine film u HD-u (ili ne nađete, ali procenite da vam je ovo bolje od onoga što bi trebalo da radite ), pomognete da završim škole. 
 
Bavim se načinom na koji procenjujemo i reagujemo na određene situacije u specifičnom kontekstu - međugrupnom, na primeru fudbalskog takmičenja.
 
Istraživanje traje 40-ak minuta, i detaljno je objašnjeno u uputstvu šta treba da se radi i u čemu se svaki zadatak ili upitnik sastoji.
 
U početku će biti dosta slika koje treba proceniti odnosno opisati sopstvenu reakciju na njih, ali ništa se ne piše, već samo klikće 1-7. Kad prođe taj prvi deo, posle je zabavnije (časna reč).
 
Istraživanje možete uraditi na sledećem linku: https://www.soscisur...volitelifudbal/
 
Osećajte se pozvanim da iznesete sve kritike, sugestije, ili misli nakon istraživanja. 
 
Hvala svima puno unapred!
Marija

  • 4