Jump to content


Photo
- - - - -

AO 2019


  • Please log in to reply
1371 replies to this topic

#1366 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 28 January 2019 - 09:17

Endi  :D :D 

 

Dx-OxSJVYAAkdfI.jpg


  • 1

#1367 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 28 January 2019 - 11:11

Meni su ovi KIA govori ubedljivo najgori deo svih ceremonija na slemovima :rolleyes: kao da se takmiče ko će da smori publiku više nego prošle godine.

Nego moram da se vratim na Osaku, koje je to zlato od deteta :heart:
Strašno vaspitanje :hail: definitivno nije tip koji će poleteti posle svega ovoga, što bi moglo da donese još dosta slemova u budućnosti :+1:
A mogla bi i da dobije temu, pošto mi se čini da će biti i gomila njenih materijala sa društvenih mreža, šteta da se ti biseri zagube :D


Svi Japanci su tako kulturni i vaspitani. Evo jednog detalja od letos sa SP u fudbalu, i to posle zaista teškog poraza u 90. minutu.

http://mondo.rs/a111...od-Belgije.html
  • 0

#1368 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 28 January 2019 - 12:06

A sećam se toga :) i njihovi navijači uvek očiste svoj deo stadiona. Izgleda da i Naomi sama nosi svoje smeće u kantu između gemova, ne čeka skupljače da to urade :)

 

Edit: red je da se ispoštuju i osvajači karijernog GS-a :+1:

Dx8SdRjW0AIFILq.jpg


Edited by alcesta, 28 January 2019 - 14:00.

  • 1

#1369 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 28 January 2019 - 15:40

Fenomenalni Aussie Open iza nas,posebno za Novakove navijace.
#15 i broji i dalje. :+1:
Osaka isto vezala dva slema,kao sto neko rece - izgleda da WTA dobija jako gotivnu i simpaticnu vladarku. Japanka pleni na toliko nivoa igrom,pojavom i ponasanjem da je stvarno tesko ne zavoleti je.

Mlada generacija ce jos morati da priceka sa stupanjem na najvecu pozornicu. Bice naravno prilika za njih na manjim turnirima pa i na ponekom Mastersu,ali za Slemove,cini se,jos nisu spremni. Ili da budem precizniji - jos nisu dovoljno dobri da poruse sve cunjeve sa likom Federera,Nadala i Djokovica.

Meni ostaje (ponovo) zal sto ni ovaj AO nisam uspeo da pogledam uzivo. A ogromnu zelju imam.
Vec nekoliko godina imam poziv prijatelja Australijanaca, jedne porodice iz Melburna da ih posetim i budem im gost. Velika daljina, moje obaveze i nemali finansijski izdatak me uvek sprecavaju u tome.
No,jos sam (relativno) mlad i dok god ta vatra bude gorela u meni pokusacu da to realizujem. Ko zna - mozda forum dobije specijalnog izvestaca sa nevidjenim ekskluzivama :P

Pre nekih mesec dana povela se i jedna mala rasprava na temu `na cijem je reketu` Australian Open.
Mogao bih sada trijumfalisticki da likujem,ali posto to nije u mojoj prirodi - necu to zasigurno ni pokusati.Umesto toga cu pozvati Kida da svojim novim uratkom (ako je raspolozen) to ilustruje i tako stavi tacku na temu.

P.S.hvala Vanji sto je bila talicna.
Sto se mene tice ne treba da menjamo praksu ni za RG.


Edited by The(wizard of)O., 28 January 2019 - 16:03.

  • 7

#1370 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 28 January 2019 - 18:49

Haha, vazi, uradicemo i Novakov reket. Bice fun.


  • 2

#1371 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 28 January 2019 - 19:14

Ovo je za stevu :D

https://twitter.com/...1999828992?s=19
  • 1

#1372 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 03 February 2019 - 17:04

Ne mogu da verujem da je u emisiju Best of AO ubačen i Mekinro s gitarom :lol:
  • 0