Jump to content


Photo
- - - - -

AO 2019


  • Please log in to reply
1371 replies to this topic

#31 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 10 January 2019 - 15:30

Pa prekinuo je trening

 

Alexander Zverev goes down hurt in his practice match against Marc Polmans. Tried to continue playing but ended the match two points later with some sort of foot injury.


  • 0

#32 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 10 January 2019 - 15:33

Znam, video sam to. Ne verujem da je ozbiljno.


  • 0

#33 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 10 January 2019 - 18:06

Vilander podiže formu pred početak turnira... današnja izjava dana:
"Ako Endi Mari bude bio 100 odsto spreman mislim da ćemo imati najneizvesniji muški turnir u poslednjih nekoliko godina".
:D
  • 1

#34 Kosjan Willavić

Kosjan Willavić
  • Members
  • 4,451 posts

Posted 10 January 2019 - 20:09

Ja to vidim bas suprotno, Nadal ima ubedljivo, ali ubedljivo najtezi zreb, dok je Novak dobio sasvim korektan, pogotovo ako se Zverev povuce/rano izgubi.

Novak jeizbegao 3 najbolja igraca do finala (Fed, Nadal, Anderson), u prvoj rundi kvalifikant, druga je mogla biti laksa, ali ni Klizan ni Conga ipak ne mogu ga dobiti u dugom mecu (slem format), u trecem je projektovan Sapovalov, ali on je u ocajnoj formi i ne bih se iznenadio da mu umesto njega i tu dodje kvalifikant, u osmini finala Gofan, koji opet nece stici do te faze, Medvedev je sasvim ok protivnik za tu rundu, u cetvrfinalu stakleni Nisikori, ok, dobro je poceo sezonu, ali da li ce doci zdrav do cetvrfinala, a i ako dodje, red je da ima jendog krstenog protivnika. U polufinalu Zverev koji je upitan za sam turnir zbog povrede, pa ako se ne povuce, a nije 100%, pitanje je koliko ce on duboko u turnir jer smo svedocili od kakvih je sve igraca gubio na slemu i kad je spreman.

Potpisujem sve, a mislim da je posebno dobro što ne igra sa Dedom pre finala, em što je realno drugi favorit za titulu, em što se Novak uvek posebno našpanuje za njega i Nadala, te se može prilično izduvati za finale i mentalno i fizički ( videli smo u Parizu ) ako bi prošao. Odlično je i što je izbegnut Hačanov u nekoj rundi, što nema nagaznih mina u ranim rundama poput ludog Kirjosa, Vavrinke, pa i nepredvidivog Dimitrova. Rekonvalescent Conga može biti prilično tvrd orah, ali ipak ne verujem da će to biti posle jako duge pauze.


  • 0

#35 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 11 January 2019 - 04:12

Kecmanović lako rešio Monteira. Bravo!
  • 0

#36 Kosjan Willavić

Kosjan Willavić
  • Members
  • 4,451 posts

Posted 11 January 2019 - 06:33

Prošao i Viktor, Jorovićeva ispala


  • 0

#37 ChrisJudd

ChrisJudd
  • Members
  • 925 posts

Posted 11 January 2019 - 07:42

Dobar žreb za naše. Đoković prvo kolo protiv anonimnog Amera. Kecmanović protiv Verdaska da pokaže od čega je. Troicki, Krajinović,Đere, Lajović mogu do drugog kola. Da li neko zna koja polovina igra kog dana? U Melburnu sam do 21. Verovatno ću ići u utorak, četvrtak i subotu na AO, bilo bi dobro da tada bude Nolova polovina. Inače u ponedeljak i utorak velike vrućine, posle ok.
  • 0

#38 ChesireCat

ChesireCat
  • Members
  • 693 posts

Posted 11 January 2019 - 08:09

Niko ne spominje da je Vavrinka mina, a staro pravilo glasi - prvo videti gde se u AO žrebu nalazi Stanimal.

 

Koliko sam skontao on se oporavio.


  • 0

#39 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 11 January 2019 - 08:17

Konacno bacih pogled i na zenski deo zreba i ne znam sta bih rekao, ni u jednoj cetvrtini nema igracice za koju bih rekao "e sigurno stize do polufinala".

Uz svu nepredvidivost zenskog tenisa trenutno, zreb mi je opet prilicno neuravnotezen, poslednja cetvrtina je osetno slabija od ostatka, jer su Garsija i Stivens u ocajnoj formi, lepa Julka nazalost neam tu konstanost da bi stigla do zavrsnice, a Kerber sigurno ne bi videla polufinale da je u bilo kojoj od preostale tri cetvrtine, ovako ni kriva ni duzna mozda opet udje u krug odabranih. Takodje se slazem sa prethodnom ocenom da ce Halep verovatno ispasti u prvoj nedelji, a Serena nece pobediti, a sad u kojoj fazi ce biti zaustavljena ne mogu ni da naslutim.

 

Po meni pobednica dolazi iz treceg dela zreba, tu su Voznijacki, pa onda "main dark horse" Barty, te Sabalenka i Kvitova.

Jako ce mi biti zanimljivo jos da ispratim sta ce uraditi Mertens i Osaka. Prva ima divan zreb da ponovi proslogodisnji rezultat ako je iole u formi, dok Osaka nije pokazala nista u zavrsnici prosle sezone, pa sam skeptik koliko moze ovde.


  • 0

#40 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 11 January 2019 - 09:29

Melburn je uvek bio previse topao za Kvitovu.
Ne bih uopste gledao ka njoj.


  • 1

#41 NMX

NMX
  • Members
  • 11,160 posts

Posted 11 January 2019 - 09:48

Je l se, po ugledu na košarkaški pdf, otvara topic SRBI na AO? :kece:

 

Sedmorica u singlu. Je l ovo rekord?


  • 0

#42 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 11 January 2019 - 10:33

Je l se, po ugledu na košarkaški pdf, otvara topic SRBI na AO? :kece:

Sedmorica u singlu. Je l ovo rekord?

Nije to losa ideja :D
  • 0

#43 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 11 January 2019 - 10:48

Trebalo bi da smo imali vec sedmoricu u onoj sezoni kad se Bozoljac vrteo oko top 100, ali nisam 100% siguran.


  • 0

#44 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 11 January 2019 - 10:57

Nema svrhe otvarati topik radi 4 dana :D


  • 1

#45 jevrem69

jevrem69
  • Members
  • 5,556 posts

Posted 11 January 2019 - 11:09

Fantastican uspeh nasih tenisera, ovako nesto se jos nije dogodilo ................ sto se tice teniserki, tu je vec mrka kapa, zbog poraza Ivane Jorovic mi ostade gorak ukus u ustima, a bio sam siguran da ce uci u glavni zreb .................... 


Edited by jevrem69, 11 January 2019 - 11:09.

  • 0