Jump to content


Photo
- - - - -

AO 2019


  • Please log in to reply
1371 replies to this topic

#16 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 10 January 2019 - 10:18

Krstin ispao.

Kecmanovic prošao u poslednje kolo kvalifikacija, igra sa Monteirom. Fenomenalna prilika za glavni žreb, samo da posle ne upadne Novaku u prvom kolu :D

100% će tamo da ga bace, pa i ovu četvoricu što imamo ostalih, stavili su tako da se u drugom kolu sastaju, ukoliko prođu.

I Troicki prošao, igra sa Kingom, lepa prilika i za njega da uđe u glavni žreb. Ukoliko i on i Miomir prođu, sedmorica naših :D

Edited by Green23, 10 January 2019 - 10:21.

  • 0

#17 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 10 January 2019 - 10:24

Samo da se zabelezi da je i Ivana Jorovic prosla u poslednje kolo kvalifikacija, igrace sa nekom Dartom.

 

Sto se tice zreba, Roger ima sasvim ok zreb, zaobisao je neke mine :)


  • 0

#18 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 10 January 2019 - 11:15

Miljenik srece dobio najlaksi zreb. Dobro, mozda se povuce s turnira. A da, najavio je da je ipak jako spreman i da ide na titulu. Samo 10ak dana pre turnira od kog je odustao i nije mogao da igra.

 

Pakao od zreba za Novaka, bukvalno u svakoj rundi vidim problem sem u prvoj.

 

Ja to vidim bas suprotno, Nadal ima ubedljivo, ali ubedljivo najtezi zreb, dok je Novak dobio sasvim korektan, pogotovo ako se Zverev povuce/rano izgubi.

Novak jeizbegao 3 najbolja igraca do finala (Fed, Nadal, Anderson), u prvoj rundi kvalifikant, druga je mogla biti laksa, ali ni Klizan ni Conga ipak ne mogu ga dobiti u dugom mecu (slem format), u trecem je projektovan Sapovalov, ali on je u ocajnoj formi i ne bih se iznenadio da mu umesto njega i tu dodje kvalifikant, u osmini finala Gofan, koji opet nece stici do te faze, Medvedev je sasvim ok protivnik za tu rundu, u cetvrfinalu stakleni Nisikori, ok, dobro je poceo sezonu, ali da li ce doci zdrav do cetvrfinala, a i ako dodje, red je da ima jendog krstenog protivnika. U polufinalu Zverev koji je upitan za sam turnir zbog povrede, pa ako se ne povuce, a nije 100%, pitanje je koliko ce on duboko u turnir jer smo svedocili od kakvih je sve igraca gubio na slemu i kad je spreman.


  • 2

#19 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 10 January 2019 - 11:19

My thoughts exactly...bar ovaj deo što se tiče Novaka i njegovog žreba. Rafin nešto nisam gledao, niti me preterano zanimalo.


  • 1

#20 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 10 January 2019 - 12:23

My thoughts takodje za Novaka, Sasha ako i dodje do Wawe (a trebalo bi jer ima najlaksi moguci zreb ne racunajuci Wawu)  nece dalje a i da koji slucajem dodje do Novaka nista mu ne moze.

Rafin i Fekijev zreb su mi otprilike isti po tezini mada nikad se ne zna zrebovi se ciste iznenadjenja uvek postoje itakoto

 

Sve u svemu idemo po treci u nizu u ovom momentu  B-)  :)


  • 0

#21 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 10 January 2019 - 12:25

Novak ima tezak zreb zato sto u prvim kolima sigurno nece igrati na maksimumu, a tu i Klizan i Conga mogu da mu naprave probleme (mada to zavisi od mesecevih mena, jelte).

 

Zverev ima bas zreb da ode do kraja, da vidimo sta je uradio Lendl u medjusezoni.

 

Federerov i Rafin zreb onako, nista posebno niti tesko niti lako.

 

Vavrinka mora prvo da izadje iz svoje trecine sto ne vidim. A i ako se desi, bice sigurno mnogo potrosen i to bi Zverev trebalo lagano da iskoristi.


Edited by McLeod, 10 January 2019 - 12:26.

  • 0

#22 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 10 January 2019 - 13:49

Ne verujem da ce Zverev do polufinala. Meni su ove prve runde bas problematicne za Novaka, upravo zbog tog sporog paljenja motora.


  • 0

#23 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 10 January 2019 - 13:56

Ne verujem da ce Zverev do polufinala. Meni su ove prve runde bas problematicne za Novaka, upravo zbog tog sporog paljenja motora.

 

Njemu je bukvalno samo cetvrto kolo problematicno, u trecem ima Simona ili Soka, mada verovatnije nekog skroz levog ko ce tu proci jer su obojica u losoj formi. U cetvrtom kolu potencijalno tezak protivnik ko god da dodje, ali ce se oni poklati medjusobno. Tim i ako kojim cudom dodje u cetvrtfinale nece mu biti apsolutno nikakav problem i eto ti polufinale.

 

Naravno, Zverev je do sada na slemovima ispadao od levata uvek, pa tako moze i sad, ali ako odigra iole prosecno (ne treba mu performans iz Londona uopste), on do polufinala mora da dodje kroz ovakav zreb.


  • 0

#24 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 10 January 2019 - 14:56

U kakvoj li je formi i mentalnom stanju Bernard Tomic ?

Da li lik I dalje igra tenis nemam pojma,

ali kad gledam ovaj bracket leglo bi mu da iznenadi Cilica

bolje nego samar.

 

Dalje, moze li Kruska da iznenadi Tima I u kakvoj su oni formi ?

 

Bice borbe sigurno I u mecu Tsonga Klizan.


  • 0

#25 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 10 January 2019 - 15:01

My thoughts exactly...bar ovaj deo što se tiče Novaka i njegovog žreba. Rafin nešto nisam gledao, niti me preterano zanimalo.

 

Nakon treceg kola bice I Rafi zeznut zreb ali do tada...koja je verovatnoca da se u nekakvom zrebanju jedan pored drugoga poredjaju

 

Dakvort, Struf, Ebden, Qualifier, Basic, Pedro Sousa (Who?) I De Minaur ?


  • 0

#26 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 10 January 2019 - 15:08

Ali kakav je Vavrinka baksuz sa žrebom neverovatno...
Ni Janko nije imao sreće mada od njega svakako ne očekujem da prođe, pod velikim je znakom pitanja koliko je fit za ovaj format uopšte. No pare nisu zanemarljive svakako :)
Troicki i/ili Kecmanović ako prođu ne bi vala morali baš kod Novaka da upadnu.

Ni Endi neće daleko po svemu sudeći.

Simoni je projektovana Serena u 4. kolu ali sam praktično sigurna da će ispasti ranije.
  • 0

#27 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 10 January 2019 - 15:09

Filip protiv Cekinata  :lol+: 

Berdih - Edmund jedan od derbija prvog kola.
Na papiru.
Na terenu ce ga Tomas preslisati. 


  • 0

#28 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 10 January 2019 - 15:15

De Minaur je zapravo jedan od najmanje pozeljnih rivala u trecem kolu gotovo bilo kome. Decko se probija dalje ove sezone.

 

Mada nisam fan njegovog tenisa, objektivno govoreci ide on dalje gore.


  • 2

#29 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 10 January 2019 - 15:23

Zverev je izgleda povredjen, tako da ja od njega ne ocekujem neki veliki rezultat 


  • 0

#30 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 10 January 2019 - 15:25

Lendlove mind games, nemojte da padate :D


  • 1