Neolimpijski sportovi
Svjetska prvenstva
Slovenija 6-2-5
Z: kajak-kanu na divljim vodama spust 4 (Simon Oven K-1, Blaž Cof C-1 sprint, Nejc Žnidarčič C-1 sprint, K-1 momčadski), streličarstvo (Toja Černe), paraski (Štefan Hadalin)
S: kajak-kanu na divljim vodama spust (Vid Debeljak K-1 sprint), savate (Jan Jug)
B: kajak-kanu na divljim vodama spust (Anže Urankar K-1 sprint), savate 2 (Katja Markič, Klara Rošič), kuglanje (Brigita Strelec), boćanje (Nina Volčina, mješovita štafeta)
Srbija 4-2-8
Z: kuglanje 4 (Vilmoš Zavarko 3, Jasmina Anđelković)
S: boćanje (Nataša Antonjak), savate (Nada Miladinov)
B: savate 3 (Jelena Sedoglavić, Tatjana Tomić, Kristina Džolić), sambo 2 (Dmitrij Gerasimenko, Vladimir Gajić), kuglanje (Igor Kovačić), boćanje (Nataša Antonjak), akvatlon (Vida Medić)
Hrvatska 2-8-9
Z: muaythai (Helena Jurišić), ultramaraton 100 km (Nikolina Šustić)
S: kuglanje 3 (Ines Maričić, Mirna Bosak, mješoviti par), boćanje 2 (Carrolina Bajrić, mješoviti par), streličarstvo (Domagoj Buden), sambo (Lucija Babić), rukomet na pijesku (m)
B: savate 4 (Marko Gospočić, Dario Boroša, Alen Nokaj, Helena Beljak), kuglanje 3 (Ines Maričić, Mirna Bosak, Hrvoje Marinović), boćanje (ženski par), košarka 3x3 (Hrvoje Marin – shoot out)
Europska prvenstva
Hrvatska 11-10-21
Z: šah (Ivan Šarić), kickboxing 5 (Luka Žuljević, Toni Ćatipović, Antonio Plazibat, Lucija Bilobrk, Marija Malenica), samostrel 4 (Domagoj Pereglin, Valentina Pereglin, momčadski, ekipno), boćanje (Pero Ćubela)
S: kickboxing 8 (Matej Lebo, Marija Bodač, Helena Jurišić, Nives Radić, Jure Drlje, Ana Znaor, Lucija Regvat, Lucija Bilobrk), kajak-kanu maraton (Vanesa Tot), samostrel (Marijan Kajfeš)
B: kickboxing 13 (Boris Orlović, Ivica Ivić, Tomislav Čikotić, Lucija Regvat, Muhamet Deškaj, Luka Jaman, Monika Babić, Marino Faraguna, Petra Lončar, Lorena Jurišić, Jure Drlje, Marko Opšivač, Nikica Radonić), boćanje 4 (Pero Ćubela, Marino Milićević, par, par štafetno izbijanje), streličarstvo 2 (mješoviti par, momčadski), samostrel (Nikolina Krivanek), biljar (momčadski)
Srbija 6-3-11
Z: kickoboxing 6 (Aleksandar Konovalov, Nikola Stošić, Nikola Filipović, Saida Bukvić, Ajla Lukač, Milana Bjelogrlić)
S: kickboxing 3 (Bojan Džepina, Aleksandar Menković, Teodora Manić)
B: kickboxing 7 (Marko Cvetanović, Novak Radulović, Miloš Cvjetičanin, Valentina Keri, Nikola Todorović, Marina Đekić, Aleksandra Krstić), sambo 3 (Dmitrij Gerasimenko, Ivana Jandrić, Vuk Raonić), boćanje (par)
Slovenija 4-5-10
Z: boćanje (par), kickboxing 3 (Štefan Stanič, Blaž Potočnik, Urša Terdin)
S: boćanje 3 (Dejan Tonejc, Jure Kozjek, Aleš Borčnik), kickboxing 2 (Alež Preložnik, Dušan Kodrič)
B: boćanje 2 (Davor Janžič, par štafetno izbijanje), biljar 2 (Matej Brajkovič 2), kickboxing 6 (Petar Spasenič, Admir Sinanbegović, Luka Krel, David Žibrat, Urška Gazvoda, Aleks Stračanek)
Makedonija 1-0-1
Z: kickboxing (Dimitar Gjorgjiev)
B: kickboxing (Boban Ilioski)
Bosna i Hercegovina 0-2-1
S: kickboxing 2 (Jasmina Merdić, Ahmed Krnjić)
B: boćanje (Ivan Galić)
Svjetski kup
Slovenija 0-0-3
B: telemark skijanje 2 (Aleš Jure: paralelni sprint, klasično), brzo rolanje (Ana Odlazek)