Jump to content

Photo
- - - - -

Ovo je Kina

• Please log in to reply
40 replies to this topic

#1 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 9,135 posts

Posted 26 November 2018 - 03:26

1. koncentracioni logori

Edited by Denis Jasharevic, 26 November 2018 - 06:23.

• 0

#2 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 9,135 posts

Posted 26 November 2018 - 03:50

2. Divljashtvo i primitivizam.

Iako je Youtube pun ovih klipova o dranju koze i spaljivanju zivih pasa, smatram da to nije za forum. Za one koji ipak zele da se uvere, tu je link https://www.youtube....g meat festival.

Neki od ovih klipova pokazuju da se odnos prema ljudima i zivotinjama u ovoj zemlji zapravo ne razlikuje. S tim shto prema ljudima moze biti i suroviji, ako je to uopshte moguce.

Ovo je jedan od "najneznijih", ali ipak upozoravam da je verovatno neshto najodvratnije shto ste u zivotu videli …..

Edited by Denis Jasharevic, 26 November 2018 - 06:24.

• 0

#3 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 9,135 posts

Posted 26 November 2018 - 04:27

3.  Korupcija  

20090627_15.jpg?raw=120090627_16.jpg?raw=1

Edited by Denis Jasharevic, 26 November 2018 - 06:25.

• 0

#4 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 9,135 posts

Posted 26 November 2018 - 04:41

4. Debilizam

Edited by Denis Jasharevic, 26 November 2018 - 06:27.

• 0

#5 angelia

angelia
  • Members
  • 15,309 posts

Posted 26 November 2018 - 05:43

20090627_15.jpg?raw=120090627_16.jpg?raw=1

Solidna gradnja  ;)

• 0

#6 Hamilton

Hamilton
  • Members
  • 6,990 posts

Posted 26 November 2018 - 12:29

A i ova cepidlaka Jashar!
Ocigledno je na poslednjoj fotografiji da su izvodjaci i investitori zeleli toranj u pizi, samo su preterali za koji stepen u uglu.

Moze to potvrditi i nas koleZa arhitekta.
  • 1

#7 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,443 posts

Posted 26 November 2018 - 12:33

:ajme:  :twak:  :frust:

• 1

#8 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,326 posts

Posted 26 November 2018 - 13:20

3.  Korupcija  

Koji će ti qratz temelji, ionako se ne vide...

• 1

#9 ironside

ironside
  • Members
  • 3,640 posts

Posted 26 November 2018 - 14:46

A i ova cepidlaka Jashar!
Ocigledno je na poslednjoj fotografiji da su izvodjaci i investitori zeleli toranj u pizi, samo su preterali za koji stepen u uglu.

Moze to potvrditi i nas koleZa arhitekta.

Ako si ciljao na mene, mogu ti potvrditi da sam se nagledao svakakvih čuda. Naopakih fasada, nebodera bez liftova, kao nadzor sam vidio razliku od 30 cm između dvije dilatacije na bolnici... čuda

Koji će ti qratz temelji, ionako se ne vide...

I to sam vidio, kuću bez temelja, doduše, srećom dvokatnicu.

U BG sam vidio četverokatnicu gdje je projektant zaboravio nacrtati stepenište i izveli su tu kuću!

Ajde: lud, pijan ili drogiran 'projektant', no koji je nadzor i Grad propustio to čudo.

• 2

#10 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,326 posts

Posted 26 November 2018 - 16:28

Ako si ciljao na mene, mogu ti potvrditi da sam se nagledao svakakvih čuda. Naopakih fasada, nebodera bez liftova, kao nadzor sam vidio razliku od 30 cm između dvije dilatacije na bolnici... čuda

Baltik i Jadran, dešava se...
  • 1

#11 Senn

Senn
  • Members
  • 196 posts

Posted 26 November 2018 - 21:35

• 0

#12 BivsiZvezdinFan

BivsiZvezdinFan
  • Members
  • 42 posts

Posted 26 November 2018 - 21:42

Evo je konačno i ona. Antikineska propaganda. Forum je sada kompletan.

• 0

#13 Milenko Puzigaca

Milenko Puzigaca
  • Members
  • 1,316 posts

Posted 27 November 2018 - 00:10

Pa kakva treba da bude, prokineska? Vidis da je to potpuno nenormalno, to je poremeceno. Hajde ovo sa ovim kucicima, i ponegde u Svajcarskoj brdjani jedu kucetinu i macetinu, hajde neka to bude neki lajfstajl ili nesto, mada je i to nenormalno, ali ovo sa ovim praznim gradovima, i jos gore, sa kopijama gradova, ovo uopste nije normalno. Ovo je potpuno abnormalno. Niko ne kaze da sa takvima ne treba imati nekakve ekonomske veze, ko moze da ima, ovakvi gologuzani kao ovi tu sigurno ne mogu, ali to nema veze, a ovo je definitivno skroz poremeceno. Normalni ljudi se ovako ne ponasaju, samo komunjare  i ostali kolektivisti.

Edited by Milenko Puzigaca, 27 November 2018 - 00:11.

• 4

#14 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 9,135 posts

Posted 27 November 2018 - 01:17

Evo je konačno i ona. Antikineska propaganda. Forum je sada kompletan.

U proshli chetvrtak negde iza ponoci posle nekog uzasno losheg koncerta (Kvebechki Francuzi) svratih onako pregladneo u kinesku chetvrt, jedan od onih restorana koji rade do 5 ujutru …… obozavam azijsku kuJnu, a reche mi prijatelj da je ovde klopa gotivna iako je atmosfera prilichno depresivna ……. kao i u svakom kineskom restoranu uostalom, josh ne videh jedan koji nije odvratno kichast. Bele musheme na stolovima, jedno 10 komada, kako ko zavrshi onu gornju pokupe za 4 kraja i sa svim tanjirima kao u dzaku odnesu u kuhinju.  :lol+:

Za razliku od otmenijih kineskih restorana, u ovim narodnim se osoblje strahovito potrudi da se osecash maksimalno mizerno, kao poslednji izmet i daju ti lepo do znanja da su tu samo da ti uzmu pare i da ti vide ledja.  :lol+: Nema veze, ja to ne primam k srcu …… ne bi se svakako druzili u real life  :lol+: jer potichemo sa razlichitih planeta.

I vaistinu ……… hrana beshe nezdrava, masna i cedi se ulje sa nje, ali kako to obichno ide zajedno ….. vrashki dobra, bash onakva kakva treba da bude kad je u krvi 3-4 promila alkohola. Ne zna se shta je bilo bolje ….. sizzling ginger beef, prawns in garlic sauce, chicken with cashews in chilli sauce, a najludje shto naprave povrce ukusnije i od samog mesa, tikvice, kineski brokoli, bambus, kukuruz, water chestnuts, pa preko josh i fried noodles .…… nije ostalo nishta.

Za kraj ….. stize i rachun rukom napisan ….. shto ne videh od 199 …… pa recimo 5-te, 6-te  :rotflmao:

---------------------------------------------------

Da li je ovaj topik anti-propaganda?

Kako bih ti rekao, a da se ne uvredish ………. pravo da ti kazem ……. boli me Q.... ! Mislim za tebe i za tvoje "mishljenje" …… bivshi zvezdin fanu.  :puke:

Eto …….. nadam se da si zadovoljan odgovorom.

tastechina.jpg?raw=1

Edited by Denis Jasharevic, 27 November 2018 - 02:11.

• 0

#15 angelia

angelia
  • Members
  • 15,309 posts

Posted 27 November 2018 - 01:27

Za kraj ….. stize i rachun rukom napisan ….. shto ne videh od 199 …… pa recimo 5-te, 6-te  :rotflmao:

E ovo jos nisam videla u US  :lol+: Ali i ne posecujem ta mala lokalna chinatown mesta, naucila sam nesto od kako mi je sestra bila u Kini, da pravu nacionalnu hranu kineza verovatno ne bih ni pipnula, vise mi odgovara ova "zapadna" kineska kuhinja.

• 0