Jump to content


Photo
- - - - -

bilo koja kartica za placanje na netu


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 redstar

redstar
  • Members
  • 1,169 posts

Posted 01 November 2018 - 19:55

Pozdrav, interesuje me da u sto kracem roku dobijem u nekoj filijali bilo koje banke u Bgd debitnu karticu kojom bih mogao uspesno da placam robu i usluge onlajn... Rok je kratak, svega 5 dana pa ne znam da li se i dalje ceka da se kartice izrade u Ceskoj(npr. kao ranije primer u Intesa-Delta banci) i dopreme... molio bih nekog upucenijeg ako zeli da mi pomogne... unapred HVALA!
  • 0

#2 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 02 November 2018 - 01:08

Mislim da ti je minimum 15 dana, a i to je pitanje da l' ce biti za toliko.


  • 0

#3 redstar

redstar
  • Members
  • 1,169 posts

Posted 03 November 2018 - 14:34

Da, pa, u svakom slucaju, hvala...
  • 0

#4 dee jay

dee jay
  • Members
  • 6,685 posts

Posted 04 November 2018 - 13:57

Da, pa, u svakom slucaju, hvala...

 

Ako ti nije kasno, ne znam da li Erste i dalje ima u ponudi poklon (gift kartice). Prepaid su, nepersonalizovane (ne glase na ime i prezime) dobijaš karticu odmah. Mogu na netu da se koriste, pa proveri u nekoj filijali ili call centar nazovi.

OTP uz doplatu od 1000 rsd ima opciju hitne izrade bilo koje kartice, ali ako ti je rok bio 5 dana od otvaranja topika, za ovu opciju ti je već kasno. I ta hitna izrada traje obično 3 do 7 dana

Guglaj da li još neka banka ima opcije prepaid kartica. Trebalo bi da su poslednjim izmenama zakona o sprečavanju pranja para onemogućene, ali kao i kod svega ostalog, primena ide sporije, pa ih možda ima i dalje u ponudi nekih banaka.


  • 0

#5 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 07 November 2018 - 23:15

Pozdrav, interesuje me da u sto kracem roku dobijem u nekoj filijali bilo koje banke u Bgd debitnu karticu kojom bih mogao uspesno da placam robu i usluge onlajn... Rok je kratak, svega 5 dana pa ne znam da li se i dalje ceka da se kartice izrade u Ceskoj(npr. kao ranije primer u Intesa-Delta banci) i dopreme... molio bih nekog upucenijeg ako zeli da mi pomogne... unapred HVALA!

ERSTE banka izrađuje prepaid karticu (poklon karticu) na licu mesta.


  • 0