Jump to content


Photo
- - - - -

N.B.A. prediction for regular season


  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#31 Malkolm Brogdon

Malkolm Brogdon
  • Members
  • 7,747 posts

Posted 16 October 2018 - 16:41

Takodje, ybni Baksi I Wash iznad Indijane.

Baksi imaju novog trenera, koji je oko 720 nivoa iznad prethodnog strucnog staba + imaju solidnu kolicinu talenta i MVP lvl igraca.

 

Prosle godine su bili 4 pobede ispod Indijane, ne vidim zasto toliko cudno imati ih iznad.


  • 0

#32 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 16 October 2018 - 16:46

Mnogo je ljudi stavilo Denver na 4to mesto,
a ja bih se pre kladio da Memfis ulazi u PO
nego sto ce Denver biti iznad 5te pozicije.

U cemu je fora I zasto je Denver toliko jaci nego prosle godine ?

Takodje, ybni Baksi I Wash iznad Indijane.


Zbog Jokica🤦🏻‍♂️ prevrtale su se gume kvalitetno. Ne skodi ni IT sa klupe
  • 0

#33 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 16 October 2018 - 17:02

meni je jos veci wtf denver na 3-4


Prva 2 seeda na zapadu su zakljucana, ostale je up for grabs. Thunder je po meni provaljena druzina i sa onom stat droljom na celu ne vidim zasto bi imali prednost u odnosu na Denver i Utah. Pelikanima sve zavisi od Davisovog zdravlja i jednako realno deluju obe krajnosti - i da imaju hc advantage i da potpuno ostanu bez PO. Blazersi su vec pikovali i jedino sto ih jos drzi u drustvu PO ekipa jeste nesvakidasnja konstantnost backcourt dvojca. Videcemo i to koliko ce trajati. Vulvsi su bez Bucketsa go qurton, Spursi naceti i pred velikim izazovima. Medjedi ko medjedi, matori nosioci, trener pocetnik... Ostaju samo Lakersi kao ekipa koja mozda moze da napada #3 i #4 i to samo zbog faktora LeBron, ali je svejedno prepuna dalabua i ne deluje mi narocito realno bilo sta iznad petog mesta. Dakle..?
  • 0

#34 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 16 October 2018 - 17:15

HCA denvera bi značio da su na neki održiv način rešili odbranu i da su uklopili ajzeju

 

ja ih gotivim ali mislim da im je trener čabar.

juta ima sve to ali im fali jedan ozbiljan igrač da pomogne mitchellu


  • 0

#35 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 16 October 2018 - 17:15

Ne verujem da će Indiana ponoviti proslu sezonu. Ocekujem pad, pa ne vidim zasto je greh staviti Metke i Rogonje ispred njih.
  • 0

#36 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 16 October 2018 - 17:16

po meni su bucksi treća-četvrta ekipa istoka, iznad pacersa i wizardsa


  • 0

#37 Malkolm Brogdon

Malkolm Brogdon
  • Members
  • 7,747 posts

Posted 16 October 2018 - 17:20

HCA denvera bi značio da su na neki održiv način rešili odbranu i da su uklopili ajzeju

 

ja ih gotivim ali mislim da im je trener čabar.

juta ima sve to ali im fali jedan ozbiljan igrač da pomogne mitchellu

Pa pogledaj tabelu od prosle sezone, bukvalno je bilo koja 3-9 ekipa mogla da zavrsi sa HCA. Denver je bio 3 pobede od 3. mesta.

 

Juta je bila 5. sa sve povredom Gobera. Ako ga ove godine posluzi zdravlje, vidim ih na 3. mestu.


  • 1

#38 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 16 October 2018 - 17:21

+ juta ima Exuma i Crowdera od samog starta sezone i ovog prljavog iz Duke-a


  • 0

#39 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 16 October 2018 - 17:22

očekujem lebronov stejtment.


  • 0

#40 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 16 October 2018 - 17:28

Utah ovakva kakva je nije PO ekipa, u smislu nekakvog fascinantnog proboja u PO, ali za reg. sezonu su Snyder i ovo sto imaju od igrackog kadra sasvim dovoljni. Da, Nuggetsi gotovo izvesno nece biti nista manji trombon u odbrani nego prosle sezone, ali ko sto kaza Moses, i tada su bili tek na pobedu, dve od HCA.


  • 0

#41 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 16 October 2018 - 17:28

ja sam njih stavio na 4 mesto ali to moze biti ozbiljan miss, videcemo kako ce lebron da izgleda sa 2 ball handing dominatna pg koji su promenjivi suteri. Bice zanimljivo videti floor spacing tu


  • 0

#42 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 16 October 2018 - 17:52

očekujem lebronov stejtment.


Kakav?
  • 0

#43 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 16 October 2018 - 17:55

Kakav?

 

da je i dalje alpha dog


  • 0

#44 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 16 October 2018 - 18:29

Prva 2 seeda na zapadu su zakljucana, ostale je up for grabs. Thunder je po meni provaljena druzina i sa onom stat droljom na celu ne vidim zasto bi imali prednost u odnosu na Denver i Utah. Pelikanima sve zavisi od Davisovog zdravlja i jednako realno deluju obe krajnosti - i da imaju hc advantage i da potpuno ostanu bez PO. Blazersi su vec pikovali i jedino sto ih jos drzi u drustvu PO ekipa jeste nesvakidasnja konstantnost backcourt dvojca. Videcemo i to koliko ce trajati. Vulvsi su bez Bucketsa go qurton, Spursi naceti i pred velikim izazovima. Medjedi ko medjedi, matori nosioci, trener pocetnik... Ostaju samo Lakersi kao ekipa koja mozda moze da napada #3 i #4 i to samo zbog faktora LeBron, ali je svejedno prepuna dalabua i ne deluje mi narocito realno bilo sta iznad petog mesta. Dakle..?

 

isto ovako mozes i za denver napisati da su odbrambeno 0, trener im je losiji a i klupa im je daleko od najbolje.

 

po meni su pelicansi i utah bolji i sada je tu jos i james i to mi je dovoljno da ih ne stavim za hca.


  • 0

#45 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 16 October 2018 - 18:39

Ja ocekujem da i ove sezone razlika izmedju #3 i #8 na zapadu bude tek nekoliko utakmica. U takvim okolnostima moze prakticno za svaki od pomenutih timova da se napravi argumentacija za HCA.
  • 0