Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Partizanov Vesnik


  • This topic is locked This topic is locked
341 replies to this topic

#16 JustRead

JustRead
  • Members
  • 326 posts

Posted 17 September 2018 - 23:44

Junacki sam izdrzao da saslusam od pocetka do kraja... 

 

Odoh sada da operem usi sapunom i praskom za ves, a ako treba i neki cevol cu da stavim :D


  • 1

#17 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 17 September 2018 - 23:45

Hocu da me riba brani kao Zeljko Ilieva #relationshipgoals


  • 0

#18 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 18 September 2018 - 07:57

Slozio se i on s forumasima na fkcz temi da je Napoli kesa i da ce Zvezda to lagano dobiti, plus treba napomenuti i da je 2003. (kad je Partizan odigrao vrhunski tu nema sta) to bila najjaca grupa ikada :D

Iz ugla onog donjeg, tj. četvrtog u grupi je sigurno bila među najjačima. Galaktikosi, prvak Evrope i finalista Kupa Uefa u toj sezoni.

 

Rajko Mitic se cesljao kao Kralj Petar.  :rotflmao:

Zar to nije jedna od bajki beogradske manguparije?


  • 0

#19 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 18 September 2018 - 08:01

Evo i Zeljkovih svedoka.
  • 2

#20 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 18 September 2018 - 08:08

Kapa dole Željku na građanskoj hrabrosti.
U vremenu kad nas preko TV i novina siluju raznim farmama, parovima, zadrugama, Zvezdom, sns... jedini sportski novinar koji ima mooda da priča o svim zloupotrebama i krađama.
  • 8

#21 coxopo

coxopo
  • Members
  • 707 posts

Posted 18 September 2018 - 09:37

Tadic malo sutao penale sa Kustom i Maradonom, stigao Gazprom, daj i nama malo gazproma, nije fer i sportski, ipak je deset na jednog u skolici


  • 0

#22 pendulum

pendulum
  • Members
  • 731 posts

Posted 18 September 2018 - 09:42

Iz ugla onog donjeg, tj. četvrtog u grupi je sigurno bila među najjačima. Galaktikosi, prvak Evrope i finalista Kupa Uefa u toj sezoni.

Zar to nije jedna od bajki beogradske manguparije?


Matija Bećković
http://www.nedeljnik...i-rajka-mitica/

Ko se zagleda u tadašnje fotografije, lako će uočiti da se niko od komunističke vrhuške, domaće i strane, nije češljao na razdeljak. A kako se češljala vrhuška, češljali su se i svi ostali. Ali nije Rajko Mitić. Desna polutka je imala razdeljak na levoj strani, a desna Srbija je šaputala da se tako češljao i kralj Petar II.


  • 1

#23 K.Dot

K.Dot
  • Members
  • 2,360 posts

Posted 18 September 2018 - 09:52

Željko je od 5 godine svog zivota bio Avantgarde. U celom odeljenju svi navijaju za zvezdu samo on i jos dvojica za Partizan. Inace svidja mi se sto brani Ilieva. Mislim da u ovakvim uslovima, kada zvezda dobija 20x vise nova od drzave, Iliev radi fantastican posao.
  • 0

#24 He - Man

He - Man
  • Members
  • 6,589 posts

Posted 18 September 2018 - 10:49

Iz ugla onog donjeg, tj. četvrtog u grupi je sigurno bila među najjačima. Galaktikosi, prvak Evrope i finalista Kupa Uefa u toj sezoni.

 

Zar to nije jedna od bajki beogradske manguparije?

b1. Isluzene rage od kojih su ostala samo imena. 

b2. Mislim kad su oni bili najbolji, a finalista ako se dobro secam Monako navodi na logican zakljucak, a to je, nikad slabija.....  :P

b3. Sto se ove ekipe tice, tu vec moram da priznam da moze da se kaze da je u pitanju veliki klub, sa tradiciom, koji je vazda gajio moderan atomski fudbal i za njega moze da se kaze da su stvarno za kategoriju najjaca grupa ikad. 

 

Ma da, nego tek posle sam video da je rec o Petru II. Ja sam mislio na Petra I, pa mi bilo malo cudno. Ovo je onda OK. 


  • 1

#25 imbaSpirit

imbaSpirit
  • Members
  • 1,668 posts

Posted 18 September 2018 - 10:52

Ma u pravu je Barkli, paklena grupa (i jos bolje partije Partizana, sem u Marseju), samo kako moze neko tako iz glave samouvereno tvrditi da je najteza ikad, ko zna kakvih je sve grupa bilo svih ovih godina, evo i ova nasa se sigurno moze meriti sa tom Partizanovom, ako ne i reci da je jaca.


  • 0

#26 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 18 September 2018 - 11:01

Ma, daj, pusti ti ozbiljnu analizu Pantićevih izjava, ja samo reagujem da ne ode priča u suprotnom smeru.

 

I u Marseju smo odigrali dobro, imali lepe šanse na 0-0, a tek onda je usledio potop.

 

b1. Isluzene rage od kojih su ostala samo imena. 

Dobar pokušaj. :D


  • 1

#27 Darby O'Gill

Darby O'Gill
  • Members
  • 2,313 posts

Posted 18 September 2018 - 11:14

 

Ko se zagleda u tadašnje fotografije, lako će uočiti da se niko od komunističke vrhuške, domaće i strane, nije češljao na razdeljak. A kako se češljala vrhuška, češljali su se i svi ostali. Ali nije Rajko Mitić. Desna polutka je imala razdeljak na levoj strani, a desna Srbija je šaputala da se tako češljao i kralj Petar II.

E sad... jeste Rajko terao levi razdeljak, ali takva bila moda pedesetih. Uostalom, vidite i sami:

rajko-miti-57303999-7713-482b-ab25-dc536  Rajko Mitić

160px-Bobek.jpg Stjepan Bobek

11--VIII-beara.jpg Vladimir Beara

 

 

 

Da ne kačim sada svoje slike iz tih godina, nisam ni znao da sam bio za Kralja :lol+:


  • 6

#28 He - Man

He - Man
  • Members
  • 6,589 posts

Posted 18 September 2018 - 14:07

Ih lako je bilo pedesetih. Rajko se tako cesljao jos 1945. Posle kad je on probio led, to je mogao svako.


  • 3

#29 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 18 September 2018 - 14:36

jbt, konacno tema o partizanu koja privlaci i zvezdase svih podtabora, a koji ce, pak, konacno sloziti glasove u stilu najbolje splitske klape :thumbs:


  • 0

#30 Fender

Fender
  • Members
  • 15,377 posts

Posted 18 September 2018 - 15:15

E sad... jeste Rajko terao levi razdeljak, ali takva bila moda pedesetih. Uostalom, vidite i sami:

 

 

 

 

 

 

Da ne kačim sada svoje slike iz tih godina, nisam ni znao da sam bio za Kralja :lol+:

 

 

Bukvalno dok sam skrolovao slike u glavi mi da napisem komentar daj tvoje slike da uporedimo za koga si bio   :D

 

jbt, konacno tema o partizanu koja privlaci i zvezdase svih podtabora, a koji ce, pak, konacno sloziti glasove u stilu najbolje splitske klape :thumbs:

 

Kad nam uapsise Andjusa 


  • 0