Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

KK Partizan 2018/19


  • Please log in to reply
8200 replies to this topic

#7246 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 24 March 2019 - 14:00

Onda nek nas Gagic jase i dalje. 


  • 0

#7247 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 24 March 2019 - 14:07

Stefan i Gagic su vrlo slicni ljudi (zato i obrcu razanj zajedno :D ), sinoc je smislenije bilo probati sa Jankovicem jer ga je sralo :D to lako ode kako je i doslo tacno, ali bar nesto je uradio produktivno za razliku od Gagica.
  • 0

#7248 Fender

Fender
  • Members
  • 15,377 posts

Posted 24 March 2019 - 14:10

Trinkijeri izvlaci maksimum i treba vise da koristi Stefana Jankovica :-D o jebote dal si druze u vinklu???

Vi ste na loptu od nas zbog nas, ne zbog Trinkijerija. Imate sasvim dobar da ne kazem odlican tim. Stefan Jankovic je dijabola u rangu Gagica. Decko koji ima telo od milion dolara i mozak od dolar.

To su cinjenice.
  • 0

#7249 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 24 March 2019 - 14:21

Gagic je sinoc odlucio pobednika. To je cinjenica.

 

Jankovic jeste budala i uglavnom je u stetocina modu, ali sinoc nije bio los i trebalo je da bude na parketu umesto Gagica.


  • 0

#7250 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 24 March 2019 - 14:21

Sinoć je definitivno propuštena prilika da se prodje dalje.
Trinkijeri izvlači maksimum iz ove ekipe. Sinoć mu jedino zameram što više nije koristio Stefana Jankovica jer je ovaj u uvodnih par poteza pokazao da je njegovo veče.

Kako to izvlaci maksimum ako je izgubio od Zvezde koju vodi poprilicno jadan trener, ima jednog pleja, i taj se povredi?
Meni je ono sinoc bio pravi pravcati trenerski cripple fight. Trinkijeri mi je vazda bio precenjen ali je i za moja ocekivanja nedopustivo propustio da pobedi ono sinoc.

Pobedila ga je petorka Covic - Lazic - Dobric - Davidovac - Ojo (raspali Zirbes), u kojoj su najbolji bili Covic i Davidovac, sa epizodom Dobrica.
Gotovo bez odmora, posle je ubacio Barona, ali je skoro 15 minuta cepao manje vise istu petorku. Bez tajmauta.
Sa umornim Covicem koji je bio igrac manje kad napadate. Sa jedva 2 dobro postavljena napada Zvezde u tom periodu.

Kad izgubis, i dopustis preokret protiv takvog tima, sta je tu dobro vodjenje tima, i izvlacenje maksimuma?


Edited by Battle Born, 24 March 2019 - 14:22.

  • 0

#7251 Alex_Serbia

Alex_Serbia
  • Members
  • 4,654 posts

Posted 24 March 2019 - 14:27

Battle Born preaches the painful truth.
  • 0

#7252 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 24 March 2019 - 14:56

Nije Lazic bio na parketu, već Rivers / Beron. Ali stoji poenta da je FMP squad napravio preokret, a Beron zapečatio.
  • 0

#7253 SuperTraktorko

SuperTraktorko
  • Members
  • 177 posts

Posted 24 March 2019 - 14:58

Mene zanima sta Realni ima da kaze za Marinkovica posle sinocnje tekme. :D
  • 0

#7254 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 24 March 2019 - 15:07

Onda nek nas Gagic jase i dalje.

Baš tako. Jankovic im grozan, ali zato cirkuzant Gagic neka igra i skače po ganglijama
  • 1

#7255 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 24 March 2019 - 15:24

Gagić je petica, Janković nije. I Zirbes i Ojo su verovatno značajno jači od njega. Ne samo zbog post igre, već i zbog građenja - dosta pažnje juče je bilo posvećeno zaustavljanju zvezdinog ofanzivnog skoka.
  • 1

#7256 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 24 March 2019 - 16:20

Ex-kluzivno:  Gagic u sektembru prosle godine potpisao za Zvezdu  :s_w:  :o


  • 0

#7257 Shonewizard

Shonewizard
  • Members
  • 5,709 posts

Posted 24 March 2019 - 18:59

Dugo sam već takvog mišljenja, pa evo i da ga "bacim na papir". 

 

Daleko od toga da je čisto košarkaški na dnu liste igrača koji su prošli kroz KKP otkad ja pratim, štaviše, ali ukupan paket i ono što Gagula donosi ga čini meni lično jednim od najneomiljenijih košarkaša i košarkaša koji mi ubjedljivo najviše skače po živcima. Stav na terenu, totalno odsustvo koncentracije, govor tijela, "sposobnost" da postane crna rupa i usisa praktično čitav tim, mi baš onako iz dana u dan sve više i više staju na muku i baš mi je prijalo ovo redukovanje minutaže od strane koucha.

 

Naravno, ovo ne znači da u ovoj fazi sezone priželjkujem da nas Gagula napusti, iskreno se nadam da će kouch uspjeti da izvuče maksimum do kraja sezone, ali understatement je reći da neću biti tužan kad dođe dan za rastanak. :)

 

Eto, rekao sam. :D

 

Sinoć sam, mislim, prvi put na forumu napisao uvredu na račun nekog igrača.  :blush: Jednostavno, jedva čekam da nas napusti. Nadam se, da do kraja ove serije i uopšte do kraja sezone može da popravi utisak i doprinese timu, ali se isto tako nadam da nam se nikad više neće ukrstiti putevi.

 

Da li je Pejdž jedini igrač u timu kod kojeg se pod Trinkijerijem nije desio nikakav vidljiv napredak, da ne kažem da je primjetan i regres?


  • 0

#7258 Fender

Fender
  • Members
  • 15,377 posts

Posted 24 March 2019 - 19:18


Da li je Pejdž jedini igrač u timu kod kojeg se pod Trinkijerijem nije desio nikakav vidljiv napredak, da ne kažem da je primjetan i regres?


Gagic i Stefan Jankovic.
  • 0

#7259 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 24 March 2019 - 19:23

Gagic i Stefan Jankovic.

Oni spadaju u kategoriju koju je moguce popraviti? :D
  • 1

#7260 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 24 March 2019 - 19:24

Zagorac je stagnirao opako.


  • 3