Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

KK Partizan 2018/19


  • Please log in to reply
8200 replies to this topic

#5266 NMX

NMX
  • Members
  • 11,160 posts

Posted 18 January 2019 - 21:44

Ne hvalite se komšije :kece:

 

Spoiler

  • 4

#5267 Isiah

Isiah
  • Members
  • 5,236 posts

Posted 18 January 2019 - 21:53

Rusimo sistem izunutra :D
  • 2

#5268 NemoB

NemoB
  • Members
  • 870 posts

Posted 18 January 2019 - 22:07


  • 0

#5269 NemoB

NemoB
  • Members
  • 870 posts

Posted 18 January 2019 - 22:18

Sikiraš, Gajićeva i Šalić uz trenera Čojića
  • 0

#5270 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 18 January 2019 - 22:24

@NemoB i peja

U vezi Darija Cojica.

Iako ne volim tu njegovu pricu, ne mislim da je on otrcao u KSBiH iz ljubavi. On je trazio kanale da svoju ideju napravi odrzivom, u Srbiji nije naisao ni na koga ozbiljnog osim Covica, koji ga je ispalio i time ga opredijelio da se okrene drugim opcijama. U to vrijeme u BiH se pojavio Harun Mahmutovic sa svojim idejama da ogranici na sve nacine odliv srpske djece. U taj model se uklapa i ideja da privoli Darija. Uostalom ide prica i da cijelu pricu dijelom finansira neki biznismen iz Sarajeva.

U sustini sve je u lovi. Pljuje se Covic, a u cijeloj prici sve vrvi od malih Covica, koji bi za saku jada ulozenog da se na nekom djetetu opare za jedno tri godisnje plate.

Uvijek sam razmisljao da je kljucno da neko od srpskih klubova napravi bazu u RS i da regrutuje talente (nemoguce da se u dvije godine pojavi samo jedno ozbiljno dijete), ali za pocetak je dobro sto se i Partizan konacno angazovao, makar i na ovaj nacin.
  • 0

#5271 NemoB

NemoB
  • Members
  • 870 posts

Posted 18 January 2019 - 23:28

Ne bih rekao da je Dino Konakovic samo neki biznismen iz Sarajeva. U pitanju je bivsi predsednik KSBiH, bivsi predsednik Kantona Sarajevo, bivsi clan SDA, a sada predsednik skupstine Kantona Sarajevo i stranke Narod i Pravda.

Partizan je letos doveo beka Rada Slijepcevica iz Stars Basketa iz Gradiske. On i plej banjaluckog KK Rookie Aleksa Covickovic su upravo pozvani na okupljanju U15 repke pocetkom februara u Kragujevcu.

Takodje Mega je krajem prosle sezone dovela njihov vrsnjaka pleja Sergeja Jeremica iz Zvornik Basketa.
  • 0

#5272 Cavani

Cavani
  • Members
  • 2,721 posts

Posted 18 January 2019 - 23:38

Citam sad Vlada Jovanovic dao Apicu Ugovor od 1.800.000 e, jos ste vi dobro prosli sa njim :)


  • 0

#5273 Alex_Serbia

Alex_Serbia
  • Members
  • 4,654 posts

Posted 19 January 2019 - 08:28

Citam sad Vlada Jovanovic dao Apicu Ugovor od 1.800.000 e, jos ste vi dobro prosli sa njim :)


Nije da on bas to moze da izvuce iz dupeta bez aminovanja uprave kluba.
  • 0

#5274 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 19 January 2019 - 09:51

Menadzer Dragan Delic ako ikada odluci da napusti kosarku moze slobodno krenuti putem pisanjem takvih prica. Talentovan je, srpski pisac izmedju Stefena Kinga i Nikola Amanitija. Malo ozbiljnije, ni sekund ne verujem da je otac napisao ceo saopstenje i prosledio ga srpskim medijama. Po meni mnogo iskrivljenih cinjenica u tom saopstenju.

E sad istina je vervatno tu negde izmedju te dve verzije. Sto bi rekao jedan moj prijatelj: "Ti i ja gledamo slona, ja ispred njega ti iza, obojica vidimo slona, ali je vidim samo njegovu glavu, a ti samo njegovo dupe".

 
naravno; naivno je verovati drugacije. dario je u svom saopstenju 'krenuo djonom', pa su mu tako i odgovorili
 
videcemo da li ce se zavrsiti kulturnije nego sto je pocelo
 

 

 

Sikiraš, Gajićeva i Šalić uz trenera Čojića

 
iskustvo sa prvim boravkom salica u kkP potvrdilo mi je neku kasniju pricu o cojicu, da njegovim igracima fali disciplina. ne sumnjam da je i nikoli preko mere davao na volju, pa se nadam da mali dolazi u bg sa roditeljima ... ili da 'talijan, poput duleta, pati od nesanice
 
vidim, javila se i cura koju si pominjao, pa resih da je izgooglam > 24god, igrac iz rotacije u dobrom klubu; tako da ti ne stoji bas ono poredjenje sa boskovicevom. sad, zasto je izabrala reprezentaciju sa kojom nece igrati ni ep, pretpostavljam da dobija odredjenu stipendijuTM od b&h saveza. kakvi su ugovori u zenskoj kosarci, 'bonus' od nekoliko k evra nije mala stvar
 
 
 

Ne bih rekao da je Dino Konakovic samo neki biznismen iz Sarajeva. U pitanju je bivsi predsednik KSBiH, bivsi predsednik Kantona Sarajevo, bivsi clan SDA, a sada predsednik skupstine Kantona Sarajevo i stranke Narod i Pravda.

 
jos jedno ime iz te price je dubravko barbaric, bivsi generalni sekretar kosarkaskog saveza


Edited by peja™, 19 January 2019 - 09:55.

  • 0

#5275 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 19 January 2019 - 09:59

Bez Zagorca i u Monaku, kaze Tegi.

Missim, moze i bez njega, ali zasto o zasto.

 
ko zna, mozda ga je novi bliski susret sa udarnim igracemTM vratio na stara podesavanja :D

 

 

 
 

 

Rusimo sistem izunutra :D

 
kada mu d.todoric otkaze podrsku > gotov je


  • 0

#5276 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 19 January 2019 - 10:04

a gledaš chovine statse mm

lepo su ga zaokruzili na 1.8m :P


  • 2

#5277 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 19 January 2019 - 10:29

.749ebe0d0767d6ee13c4116f837f8051.jpg
  • 2

#5278 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 19 January 2019 - 10:32

Ne hvalite se komšije :kece:

 

Spoiler

 

pise hram, a oni na terazijama.

znajuci tosu - verovatno se rukovao sa 10-15 ljudi i - skrenuo u prvu kladzu

 

 

Citam sad Vlada Jovanovic dao Apicu Ugovor od 1.800.000 e, jos ste vi dobro prosli sa njim :)

 

800k za dve godine uz opciju produzenja na jos dve


  • 0

#5279 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 19 January 2019 - 11:05

Bez Zagorca i u Monaku, kaze Tegi.

Missim, moze i bez njega, ali zasto o zasto.

 

 

Ja sam, kada je došao, bio uveren kako smo uboli premiju nad premijama, za naše trenutne uslove. Sada shvatam da on i nije mogao puno bolje, šta više, verovatno bi epizoda bilo gde drugo ličila na onu u Betisu. U ozbiljnim klubovima i / ili ligama je slaba tolerancija za takve stvari, da igrač u 23-24. godini propušta svaku drugu tekmu, igra samo po jedno poluvreme itd...  A i kad igra, "prisutan" je na svakoj drugoj...


  • 0

#5280 Isiah

Isiah
  • Members
  • 5,236 posts

Posted 19 January 2019 - 11:13

Ma jasno kao dan. Sto ne znaci da u nekoj konacnici necemo biti u plusu, samo jasno pokazuje zasto drugi prosto ne zele da rizikuju. Igracka nije dzabe, a rizik je ozbiljan.
  • 1