Jump to content

Photo
- - - - -

Pitanje oko alimentacije

• Please log in to reply
46 replies to this topic

#46 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 8,354 posts

Posted Today, 03:11

Moram priznati da sam i ja iznenadjen kako se topik o alimentaciji pretvorio u dokazivanje kako je u Srbiji bolje nego u Americi  :s_w:  No, to je pozitivno u svakom sluchaju, bar neki optimistichni glas u gomili nesrecnika koji odlaze u Slovachku da shljakaju za 2,14 evra po satu  :ajme:  .

• 0

#47 mrd

mrd
  • Members
  • 17,835 posts

Posted Today, 03:27

Profesori imaju nisku platu, kao i svi drzavni sluzbenici.

I ja sam radila u drzavnoj sluzbi, pocetnu platu su mi dali 40.000, meni je bilo malo i dala sam otkaz.

Ja stvarno poznajem ljude koji ne rade ispod 1200e.

Jedan moj drug naplacuje sat projektovanja 13eura.

Sramna primanja imaju samo osobe sa srednjom skolom i to zene (30.000 din u kioscima i prodavnicama) i akademci po drzavnim sluzbama.

Ovo naravno govorim za BG.
Na jugu su primanja zalosna, ali zato i stan od 100 kvadrata kosta 35-40.000e..

Da li sti ti razvedena? Ako jesi, kolko ti ex placa na ime alimentacije? Sve ostalo je spricer boze i limunade, ako znas o cemu govorim!

Moram priznati da sam i ja iznenadjen kako se topik o alimentaciji pretvorio u dokazivanje kako je u Srbiji bolje nego u Americi  :s_w:  No, to je pozitivno u svakom sluchaju, bar neki optimistichni glas u gomili nesrecnika koji odlaze u Slovachku da shljakaju za 2,14 evra po satu  :ajme:  .

Sto sam ja bio slep kod ociju, dok nisam spoznao upoznajuci 4umske milionere, kako je zivot narodna pesNa, pa se prenosi s'kolena na koleno. Idem da natocim jedan scotch, kako bih podneo spoznaju! :lol+:

• 0