Jump to content


Photo

Polufinalni dueli


  • Please log in to reply
829 replies to this topic

Poll: Final 4 (80 member(s) have cast votes)

Zeljeno finale?

  1. Francuska - Hrvatska (11 votes [13.75%] - View)

    Percentage of vote: 13.75%

  2. Francuska - Engleska (23 votes [28.75%] - View)

    Percentage of vote: 28.75%

  3. Belgija - Hrvatska (20 votes [25.00%] - View)

    Percentage of vote: 25.00%

  4. Belgija - Engleska (26 votes [32.50%] - View)

    Percentage of vote: 32.50%

Vote Guests cannot vote

#796 riviera

riviera
  • Members
  • 4,746 posts

Posted 12 July 2018 - 15:22

To je najgori komentator u istoriji televezije.
Njega je neko smislio kako bi stvorio savrseno loseg komentatora.

Ja prosto ne mogu da zamislim da mi bilo koja utakmica bude zanimljiva koju on prenosi.
On ne da je operisan od osecaja kako da prenese dinamicnost igre, on je extra-ordinary talentovan da obesmisli sve i sve ti ucini dosadnim. Cak i kad to bas nije dosadno i besmisleno.

O ovima momentima pristrasnosti, usiljenog radovanja i lozenja, ne bih da pricam. Njegova stvar, cak mi je to i beznacajno u odnosu na to koliko je najgori komentator na Svetu.



Evo ponovo me iznervirao. Samo kad se setim kako komentarise. Bolje da daju nekom ko prica ko Miljana Kulic i ne zna imena 3 fudbalera, nego on da prenosi nesto...

:hail:  :rotflmao:


  • 0

#797 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 12 July 2018 - 15:22

Pa postavio je kolega video s utakmice Barcelone. Čitao sam da su ga napadali po portalima da navija za Hrvatsku.


Igrao prolaz dalje Barselona😂😂 jos na to dodas da kreci sobu na Mesija i druzinu i eto.

Inace samo takav poltron
  • 0

#798 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 12 July 2018 - 15:23

Podrska za brata Acu, moj omiljeni komentator.


  • 0

#799 Asterion

Asterion
  • Members
  • 13,160 posts

Posted 12 July 2018 - 15:26

 

Brozović je naime protiv Engleske pretrčao 16,3 kilometara, što je najveća udaljenost koju je ijedan igrač prešao na ovom SP-u.

Do njegove maratonske predstave rekord je držao Aleksandr Golovin s 15,9 kilometara. 

index.hr


  • 0

#800 Mile1

Mile1
  • Members
  • 15,320 posts

Posted 12 July 2018 - 15:38

Igrao prolaz dalje Barselona jos na to dodas da kreci sobu na Mesija i druzinu i eto.

Inace samo takav poltron

Coa od stranih klubova simpatise Juventus


  • 0

#801 Malkolm Brogdon

Malkolm Brogdon
  • Members
  • 7,747 posts

Posted 12 July 2018 - 15:41

Jeste uzasan Coa, ali je za Mijaljevica Mike Breen licno.


  • 1

#802 djuras

djuras
  • Members
  • 12,824 posts

Posted 12 July 2018 - 15:42

jel ima neko onu sliku harry kane u nekom sletu sa po koferom u svakoj ruci?

da sprdam malo koleze engleze


  • 0

#803 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 12 July 2018 - 15:47

Najgori je debil Krivokapic. Toliko nebitnih informacija , gluposti. I svaka recenica mu se predvidi. Pritom pravi velike pauze..pocne recenicu, pa je sastavlja u glavi , pa izgovori


  • 0

#804 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 12 July 2018 - 15:52

Kad ste kod Acoe. Toliko sam se smejao ovome:
https://mobile.twitt...2688896/video/1
  • 0

#805 Asterion

Asterion
  • Members
  • 13,160 posts

Posted 12 July 2018 - 16:07

jel ima neko onu sliku harry kane u nekom sletu sa po koferom u svakoj ruci?

da sprdam malo koleze engleze

 

Proberi slike sa tvitera...

 

#croeng

 

#worldcup


  • 0

#806 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 12 July 2018 - 16:15

Meni je i takav kakav je, bolji od svih ostalih komentatora na RTS-u, Areni i ES-u (racunajuci samo one koji komentarisu fudbal).

Ocu da kazem da sam misljenja da se najbolje razume u fudbal kao igru i na to gledam kao presudni faktor u ovoj oceni koju sam izneo gore.

Strajnic, Matic i ostali kontam da loptu nisu sutnuli u zivotu.

A Aca se bas iznasutirao lopte.
Njegova sportska(rekreativna) iskustva se svode na igranje odbojke sa drugaricama na casovima fizickog.

 

Najgori je debil Krivokapic. Toliko nebitnih informacija , gluposti. I svaka recenica mu se predvidi. Pritom pravi velike pauze..pocne recenicu, pa je sastavlja u glavi , pa izgovori

Kravokapic kapira fudbal dosta. Jedini je komentator od nasih koji oseca neke odredjene trenutke.
Tipa kad neko uvali saigracu kosku od lopte sa kojom nema sta da radi, on kaze da je taj igrac dobio loptu u bezizlaznoj situaciji. Ostali kazu da je bas taj igrac pogresio iako nista nije mogao.
Bio je valjda golman, i neka desavanja u odbrani, samo funkcionisanje odbrane bas kapira, npr blokiranje udarca itd...
Nije mozda najvestiji sa recima, ali je za ostale komentatore nase Geri Nevil&Karager u kapiranju igre.


Meni je Aca bez dileme najgori komentator.
On je u 98 minuta od 94 minuta igre u kontaritmu u odnosu na desavanja. Tih 4 minuta su neka cringe proseravanja dok utakmica nije krenula ili treba krene.
Zesci cringer koji nikako ne prenosi tempo i intezitet utakmice.


Njegove informacije ne da nisu bitne danas, kada svi mi znamo sve te stvari putem interneta, nego su bas suvisne.
Pre je barem svakog igraca dobro izgovarao, sad i tu volkerise. Dok usput  mesa tamnopute igrace sa belcima, igraca koji je belac i sa desnog beka daje pas napred oslovljava imenom njegovog saigraca koji igra na poziciji poluspica ili nekog levog krila, i tamnoput je..


Edited by Booker Buckets, 12 July 2018 - 16:16.

  • 1

#807 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 12 July 2018 - 16:39

mnogo se nervirate oko komentatora (:
  • 1

#808 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 12 July 2018 - 16:39

Beckham je jednu sezonu bio talisman Reala i najbolji igrac ekipe koja je tada otela titulu Barsi. Capello je bio spreman na sve, da pregazi preko sebe skroz samo da ga natera da ostane.
Riljao je teren, obarao sve rekorde po pretrcanim kilometrima, sa Gutijem drzao sredinu maltene na nekom nivou kao Modric i Kros.
Igrao manje na krilu, trudio se da ima vise uticaja na sredini. Generalno imao je mozda 18 meseci u Realu gde je bio bolji igrac nego sto je bio ikada u Manchesteru. To je cak i Ferguson izjavio priznavsi da su zajeli govna...

 

Al' ga i ti pretjera. Real je tih godina igrao ocajan fudbal, a taj period s Beckhamom je oznacio i kraj "Galaktikosa", a ujedno to je bio i kraj za Pereza i njegovu politiku, odnosno njegovu zelju da svake sezone dovede po jednog "superstara" (a prije svega marketinski isplativog igraca). Na kraju je nagomilao igrace koji su izgledali katastrofalno na terenu, a bijele maramice su se poprilicno cesto vijorile. Od svih "Galaktikosa", Beckham je ubjedljivo najmanje pokazao, sto je u neku ruku i bilo ocekivano.

 

Real je i te sezone kad je osvojio titulu imao jednu od najgorih odbrana lige, a u napadu su gurali na individualni kvalitet i dobru formu RVN-a, dok su imali i poprilicnu pomoc sudija. Titula je osvojena samo zahvaljujuci pravom potopu Barcelone, koja je u samom finisu sezone, u mecevima na Nou Campu protiv Betisa i Espanyola u pretposlednjem kolu, primila golove u poslednjim sekundama oba meca i ispustila bodove, a Real je na kraju dobio titulu na osnovu boljeg medjusobnog skora, s obzirom na to da su bili bodovno izjednaceni. Real je u sustini bukvalno ni iz cega dosao do titule, a Beckham je bio potpuno irelevantan faktor. Zaista ne znam otkud ti to da je on "drzao sredinu" i da je bio najbolji igrac Reala. Gomilu meceva nije ni igrao, dok je cesto imao ulogu rezerviste.  Beckham je bio medju prvima na "listi za odstrel", tj. uprava Reala je imala zelju da ga se rijesi.


Edited by XOXOXO, 12 July 2018 - 16:46.

  • 1

#809 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 12 July 2018 - 16:51

Tako on prenosi kad ne igra Srbija...
 

 

 

Sto se tice Ace Stojanovica on uvek tako prenosi utakmice kada ne igra nasa reprezentacija.Vidim da su mnogi povezali sa tim kako nije smeo glasnije da proslavi gol koji je postigao Mandzukic sto je zaista van svake pameti

:+1:


  • 0

#810 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 12 July 2018 - 16:55

Al' ga i ti pretjera. Real je tih godina igrao ocajan fudbal, a taj period s Beckhamom je oznacio i kraj "Galaktikosa", a ujedno to je bio i kraj za Pereza i njegovu politiku, odnosno njegovu zelju da svake sezone dovede po jednog "superstara" (a prije svega marketinski isplativog igraca). Na kraju je nagomilao igrace koji su izgledali katastrofalno na terenu, a bijele maramice su se poprilicno cesto vijorile. Od svih "Galaktikosa", Beckham je ubjedljivo najmanje pokazao, sto je u neku ruku i bilo ocekivano.

 

Real je i te sezone kad je osvojio titulu imao jednu od najgorih odbrana lige, a u napadu su gurali na individualni kvalitet i dobru formu RVN-a, dok su imali i poprilicnu pomoc sudija. Titula je osvojena samo zahvaljujuci pravom potopu Barcelone, koja je u samom finisu sezone, u mecevima na Nou Campu protiv Betisa i Espanyola u pretposlednjem kolu, primila golove u poslednjim sekundama oba meca i ispustila bodove, a Real je titulu osvojio zahvaljujuci boljem medjusobnom skoru, s obzirom na to da su bili bodovno izjednaceni. Real je bukvalno ni iz cega dosao do titule, a Beckham je bio potpuno irelevantan faktor. Zaista ne znam otkud ti to da je on "drzao sredinu" i da je bio najbolji igrac Reala. Gomilu meceva nije ni igrao, dok je cesto imao ulogu rezerviste.  Beckham je bio medju prvima na "listi za odstrel", tj. uprava Reala je imala zelju da ga se rijesi.

U 4 sezone odigrao 155 utakmica, skoro 45 utakmica po sezoni u periodu kad Real nije dolazio do finale LS-a, vec je ispadao ranije, sto je nekoliko utakmica manje.
Ne znam u kom svetu je igrac koji je odigrao 45 meceva rezervista....


Ovo ostalo, sve, sudije, galaktikosi je prica napamet. Da nisam pratio tad pa i da ti poverujem, ali sam kojim slucajem odgledao dosta utakmica Reala u tom periodu.
I znam kako su igrali i Guti i Beckham... Kako je Barsa izgubila titulu je njihova stvar, to ne menja cinjenicu da je Beckham tad igrao fenomenalno.

Kacio sam na ovom forumu vec vise puta linkove o stamini Beckhama i koliko je trcao i pokrivao. Ne bih i sa linkovima da se ponavljam.


  • 1