Jump to content

Photo
- - - - -

FK Radnički Niš 2018/19

• Please log in to reply
224 replies to this topic

#211 svengali

svengali
  • Members
  • 1,430 posts

Posted 07 April 2019 - 23:00

чуј не може

знаш колико пара кошта стадион... могу поред да направе десет атлетских или неки помоћни терен и около... 

чиста глупост

• 0

#212 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 07 April 2019 - 23:18

Po meni, stadionu ti više nije mesto. Treba dati-prodati-privatizovati FK, stadion stapkati do temelja, a novom vlasniku dati prostor (npr. na Panteleju odmah pored auto-puta) da izgradi novi. Manje para bi koštao nego renoviranje ovoga. Kad dolazi velika grupa navijača, iz prestonice uglavnom, odmah sa autoputa, izlaz Istok, pravac stadion, posle utakmice u suprotnom smeru. Eleminisao si probleme po gradu, imaš fudbalski stadion, a dobio si atraktivan prostor, plac za gradnju između KC i Čaira. Vremenom tako izopštiti i halu.

Stadion je gradski i tu mora da bude mesta i za atletičare i tu se ne može ništa. Ne možeš tek tako izopštiti jedinu atletsku tartan stazu u ovom delu Srbije...

Slazem se, negde izmedju  Somborskog bulevara i autoputa, da mi bude na 2 minuta od kuce :D

Generalno su kreteni sto taj prostor nije bolje iskoriscen, stop shop je napravljen kod Ekonomske skole a kao takav tip marketa, "stop shop" trebalo bi da bude odmah uz neki vazan put/autoput.
Tamo ne vodi nijedan vazan put(osim za ugasenu Nisku Banju)

Gore kod mene su putevi i za Bg, i za Sofiju i za Solun, a i odatle mozes ne toliko tesko do Niske Banje.

• 0

#213 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 08 April 2019 - 13:27

чуј не може

знаш колико пара кошта стадион... могу поред да направе десет атлетских или неки помоћни терен и около... 

чиста глупост

Isuviše uprošćeno posmatraš stvari, a za kulturu komunikacije imaš čistu 1. Da ovako uživo razgovaraš s amnom, verovatno bi popio jedan kokavac ili morao da daješ dva-tri piva.... :)

P.S. Ako si ovo "čista glupost" uputio meni, a izgleda jesi :D

Slazem se, negde izmedju  Somborskog bulevara i autoputa, da mi bude na 2 minuta od kuce :D

Generalno su kreteni sto taj prostor nije bolje iskoriscen, stop shop je napravljen kod Ekonomske skole a kao takav tip marketa, "stop shop" trebalo bi da bude odmah uz neki vazan put/autoput.
Tamo ne vodi nijedan vazan put(osim za ugasenu Nisku Banju)

Gore kod mene su putevi i za Bg, i za Sofiju i za Solun, a i odatle mozes ne toliko tesko do Niske Banje.

Interesantno...i meni. Samo bi meni stadion bio bliži....na minut-ipo ;)

Edited by Constantin, 08 April 2019 - 13:46.

• 0

#214 svengali

svengali
  • Members
  • 1,430 posts

Posted 16 April 2019 - 08:32

не знам шта је кокавац. али те претње преко интернета су јужњачки фазон тако да ме не чуди, ипак сте далеко од цивилизације

свеједно није било упућено теби него онима који имају идеју да направе стадион са атлетском у 2019. години
  • 0

#215 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 16 April 2019 - 09:56

не знам шта је кокавац. али те претње преко интернета су јужњачки фазон тако да ме не чуди, ипак сте далеко од цивилизације

свеједно није било упућено теби него онима који имају идеју да направе стадион са атлетском у 2019. години

Bah...prestoničke predrasude. Imao bih štošta da dodam na tvoju definiciju civilizacije, ali ... za početak, opismeni se, nauči kako se upotrebljavaju velika i mala slova, poradi malo na kulturi dijaloga i shvati da postoje i drugačija mišljenja, a ne samo tvoje i pogrešno :)

Edited by Constantin, 16 April 2019 - 10:00.

• 1

#216 Voodooser

Voodooser
  • Members
  • 1,840 posts

Posted 23 April 2019 - 20:46

Evo, ulogovah se posle pune 4 godine. Cuo sam da se gasi ovo opskurno mesto. Bas mi je drago. Napusite mi se kurca svi odreda, od moderatora, admina, superadmina, logisticara, propalih blizanackih navijaca, simpatizera i ostalih morona do kako stare tako i nove vlasnicke strukture b92 o2 trt mrt sitema od 200 meleona eura na celu sa Sisijem i Zizijem iz staro groblje.

Daleko vam lepa kuca svima

Sportski pozdrav iz Nisa

• 1

#217 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 23 April 2019 - 21:46

Evo, ulogovah se posle pune 4 godine. Cuo sam da se gasi ovo opskurno mesto. Bas mi je drago. Napusite mi se kurca svi odreda, od moderatora, admina, superadmina, logisticara, propalih blizanackih navijaca, simpatizera i ostalih morona do kako stare tako i nove vlasnicke strukture b92 o2 trt mrt sitema od 200 meleona eura na celu sa Sisijem i Zizijem iz staro groblje.

Daleko vam lepa kuca svima

Sportski pozdrav iz Nisa

Već duže vreme, znaju oni koji znaju, pokušavao sam da vratim navijače Radničkog na forum. Da ti ne bih istom merom rekao da mi se napušiš kurca za (očigledno) uzaludan napor, želim ti sreću u nastojanju da se umuvaš na novo mesto.

Sportski pozdrav,

fB92.

Edited by barracuda, 23 April 2019 - 22:46.

• 1

#218 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 24 April 2019 - 23:18

Sreća pa stadioni Zvezde i Partizana nemaju atletsku stazu, a i ovaj budući nacionalni neće je imati, kao i kad bi se pravili novi Zvezde i Partizana  :rolleyes:

Slažemo se  svi verovatno da su lepši stadioni bez atletske, ali jbg  :D

• 1

#219 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 25 April 2019 - 10:05

Već duže vreme, znaju oni koji znaju, pokušavao sam da vratim navijače Radničkog na forum. Da ti ne bih istom merom rekao da mi se napušiš kurca za (očigledno) uzaludan napor, želim ti sreću u nastojanju da se umuvaš na novo mesto.

Sportski pozdrav,

fB92.

Možda si ipak trebao da prepustiš da odgovori onaj kome je to upućeno, direktno....tebi svakako nije.... ;)

• 0

#220 KRAJ RADA FORUMA B92!

KRAJ RADA FORUMA B92!
  • Members
  • 1,316 posts

Posted 25 April 2019 - 10:29

Za sve one koji ne znaju, forum b92 prestaje sa radom.

https://forum.b92.ne...ada-foruma-b92/

To ne znaci i kraj naseg druzenja, posto se samo selimo na novu adresu.

https://forum.b92.ne...-za-novi-forum/

Forum smo mi i forum ostajemo mi. Za slucaj da nas ugase pre recenog roka, ostavite svoj kontakt (mejl, FB ili telefon) na PM

Barakudi

Metalhedu

Zoltanu

i meni

da vam javimo novo mesto okupljanja, bez obzira na to da li ste u mogucnosti da pomognete novcano kreiranje novog foruma ili ne. Forum ostaje besplatan i ostaje nas.

Javite se svi.

Nadam se da ce svako bar jednom videti ovu poruku, a cilj je postignut ako se ona smuci svima posle 3 dana. :D

• 1

#221 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 25 April 2019 - 12:03

Hvala DDD...  :thumbs:

• 0

#222 Marokanac

Marokanac
  • Members
  • 1,140 posts

Posted 25 April 2019 - 16:23

Daj kamere u svlacionice, kontam da ce biti kvalitetno peglanje...
  • 0

#223 red_white

red_white
  • Members
  • 319 posts

Posted 25 April 2019 - 16:43

Zanimljivo da je u bet 365 kvota na X bila 1.65. U wwin uzivo nisi mogao igrati X a u mozzartu makli mec...
  • 0

#224 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 26 April 2019 - 16:21

Zanimljivo da je u bet 365 kvota na X bila 1.65. U wwin uzivo nisi mogao igrati X a u mozzartu makli mec...

Bila je kvota na nas u Lučanima 1,12 pa smo izgubili.

P.S. Najviše kometara na utakmicu Radnički - Čukarički dali su ljudi koji je nisu gledali :)

• 0

#225 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 27 April 2019 - 23:47

Meraklije ajde na http://vox92.net/forum/index.php 
(i neka Constantin tamo otvori temu,mi nismo namerno hteli)

• 0