Jump to content


Photo
- - - - -

FK Radnički Niš 2018/19


  • Please log in to reply
224 replies to this topic

#16 hrkljush boys

hrkljush boys
  • Members
  • 6,128 posts

Posted 13 July 2018 - 12:58

Ala brate koliko puritanaca, ma kakvo je ono ponižavanje? Poigrao se sa loptom, malo se zanio, prva utakmica, evro takmičenje, veze nema sa ponižavanjem protivnika. Druga stvar je to što je u pitanju Tralala od koga smo navikli na razne budalaštine, ali isključenje je težak promašaj sudije,.


  • 1

#17 T.L.T.I

T.L.T.I
  • Members
  • 2,390 posts

Posted 13 July 2018 - 13:37

Nenad Lalatović jos jednom pokazao da je najautentičnija alfa seljačina, u rangu Steve Mojsilovića.
Tek, oni poljupci upućeni mafijaskom dvojcu, Tončev/Kokeza su za povratiti.
Sa druge strane, ja sam vise smisla video u jednomesečnom radu nevaspitanog primitivca, nego u jednogodisnjem radu Miroslava Djukića sa Partizanom.

Edited by T.L.T.I, 13 July 2018 - 14:01.

  • 0

#18 hrkljush boys

hrkljush boys
  • Members
  • 6,128 posts

Posted 13 July 2018 - 17:31

Čuj poljupci Tončevu i Kokezi, ti baš znaš kome je uputio poljupce. lol_2.gif Interesantno je koliko navijači Partizana ne mogu da smisle Tralalatovića. Neko da dođe na topik fkp i da nazove Nikolića onim za šta je u Sloveniji kažnjen, dobio bi kaznu da na keca. Ovdje ljudi ušli na topik samo da bi pljuvali svog arhi neprijatelja i bleja.


Edited by Battleflag, 13 July 2018 - 21:38.

  • 1

#19 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 13 July 2018 - 17:43

Čuj poljupci Tončevu i Kokezi, ti baš znaš kome je uputio poljupce. lol_2.gif Interesantno je koliko navijači partizana ne mogu da smisle Tralalatovića. Neko da dođe na topik fkp i da nazove Nikolića onim za šta je u Sloveniji kažnjen, dobio bi kaznu da na keca. Ovdje ljudi ušli na topik samo da bi pljuvali svog arhi neprijatelja i bleja.

14 dana laganini a mozda i 30 ako vise od trojice reportuju

 

Lalatovic je vodio vise klubova nego carapa sto je obukao i uglavnom je rezultatski bio OK. Osim u Zvezdi.


  • 1

#20 Bobo_Vieri

Bobo_Vieri
  • Members
  • 19 posts

Posted 13 July 2018 - 17:49

Čuj poljupci Tončevu i Kokezi, ti baš znaš kome je uputio poljupce. lol_2.gif Interesantno je koliko navijači partizana ne mogu da smisle Tralalatovića. Neko da dođe na topik fkp i da nazove Nikolića onim za šta je u Sloveniji kažnjen, dobio bi kaznu da na keca. Ovdje ljudi ušli na topik samo da bi pljuvali svog arhi neprijatelja i bleja.

Dobro, u potpunosti je razumljivo zasto navijaci Partizana mrze Lalatovica, kad god je bilo vazno da im tresne bodove i ucini Zvezdi uslugu, on je to uredno i uradio. 

Rekao bih da je Radnicki nasao dostojnu zamenu za Pavkova, onaj Huskic skroz dobro izgleda u napadu, takodje i Stanisavljevic, urnisali su sinoc Maltezane njih dvojica. 


Edited by Battleflag, 14 July 2018 - 16:48.

  • 2

#21 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 13 July 2018 - 19:52

Čuj poljupci Tončevu i Kokezi, ti baš znaš kome je uputio poljupce. :lol+: Interesantno je koliko navijači partizana ne mogu da smisle Tralalatovića. Neko da dođe na topik fkp i da nazove Nikolića onim za šta je u Sloveniji kažnjen, dobio bi kaznu da na keca. Ovdje ljudi ušli na topik samo da bi pljuvali svog arhi neprijatelja i bleja.

Poljupci su bili upućeni njegovom bratu, koji je po prvi put došao na neku utakmicu otkad je postao trener.

Kako su mi smeše ove sitne duše...."pojedinci".... vratite onog KJP da vam ekipa bude kompletna. Od svega viđenog sinoć ono je vaš najjači utisak. Kakvi "ljudi"

Pazite ljudi, deco, drugari....Radnički je prvi put izašao u Evropu posle 35 godina, pobedio, doduše ne toliko renomiranog protivnika kao što je gromoviti Rudar iz PLjevalja ili uvek nezgodni Spartaks, ali je uspeh što smo uopšte pobedili i doveli 12-13 hiljada ljudi na Čair..... ostavite se Lalata, možda će on sledećeg meseca biti u nekakvoj Suduvi ili Mogrenu, ali....možda će biti u narednim godinama u Nišu. He,he..mislite o tome.

Inače...imao sam tu čast da lično upoznam Nenada i nosim dobre utiske....

 

Искрено, изненадио сам се овацијама са истока. Ја сам такав какав јесам, живим за клуб који водим, живим за навијаче, за играче, живим да победим. То иритира противничке навијаче, али када ме упознају ван терена заволе ме. После не могу без мене (смех). Растанци са свим мојим клубовима увек су били тужни. Нема човека у фудбалу коме нисам желео да помогнем. Да ли је чистачица, економ, навијач. Имао сам у Чукаричком човека који је остао без жене и детета. Сваке недеље сам му помагао, а тиме се нисам хвалио. Нисам ја такав како изгледам на терену. Ја на терену изгледам арогантно, јер живим за победу и свој тим. Нема особе којој сам могао да помогнем, на било који начин а да то нисам урадио...

 

ПОБЕДА ЗА СВОЈУ ДЕЦУ

Ненад Лалатовић поручио је да ову победу посвећује својој деци, која синоћ нису могла да буду на стадиону.

- Жао ми је што моја деца нису била на Чаиру. Били би јако поносни на мене. Моја ћерка Ина, синови Марко и Вања већ су били на тренингу са мном, играчи и сви у клубу су их заволели. Ову победу, коју са направио са стручним штабом и играчима посвећујем деци. Синоћ су ме звали, али и јутрос, јако и је жао што нису овде, ово је победа за њих.

ПОЉУПЦИ ЗА БРАТА

Многе на стадиону интересовало је коме је на западној трибини Лалатовић слао пољупце после голова његове екипе.
-Пољупце сам слао мом рођеном брату, који је први пут дошао да уживо гледа једну моју званичну утакмицу од како сам тренер. Искрено да вам кажем, зачудило ме је што је пожелео да дође у Ниш. Мени је много важна његова подршка, било ми је драго што је ту и због тога сам тако реаговао током меча.

О ЖОНГЛИРАЊУ

Извињавам се Малтежанима, знам да није коректно, али понела ме атмосфера… Само сам показао технику и да нисам заборавио да играм фудбал. Ја сам и даље у пуном тренингу, радим са мојим играчима, трчим по 10 километара дневно и једноставно ме у том тренутку понело, ништа више од тога.

 

Vidimo se protiv Makabija....


  • 4

#22 ranzo

ranzo
  • Members
  • 596 posts

Posted 13 July 2018 - 21:46

Sa druge strane, ja sam vise smisla video u jednomesečnom radu nevaspitanog primitivca, nego u jednogodisnjem radu Miroslava Djukića sa Partizanom.

nazalost istina

 

lalat jeste ljakse al ume da nostri ekipu napravi kakvu takvu hemiju u svlacionici pogotovo medju mladjim igracima...


  • 1

#23 Babinho

Babinho
  • Banned
  • 170 posts

Posted 13 July 2018 - 21:59

Za navijace Radnickog poruka... Licno nemam nista protiv Lalata cak mi je i simpatican kao lik, ali vidim da vi ovde pljujete neke navijace Partizana, Zvezde.. ili ne znam koga, a ne razmisljate o tome da ste upravo vi prozivali tog istog Lalatovica, psovali, pricali kako ne sme takav lik nikako u Radnicki, da bi mu napravili i onakav grafit na stadionu na dan kad je potpisivao ugovor, a onda odjednom je taj isti Lalat za vas Meraklije postao legenda...

Ko ne prati domaci fudbal i ne zanima ga njega mozete da farbate, ali mene ne. Cim je Toncev podviknuo malo i rekao par reci vama ''Meraklijama'' odmah se utisala ta prica kako necete Lalata ''seljacinu'' za trenera, a sad vidim odjednom vam je ne znam kakva legenda, covek fudbala i tako dalje. 

 

Znaci nemam nista protiv Lalatovica, svaka mu cast sto se tice sportske strane, zna da napali igrace kad je vazna utakmica, budala je u pozitivnom smislu, ali nemojte te price sada a do juce je 99% navijaca Radnickog psovalo tog istog coveka. Bar je to lako proveriti. 


  • 0

#24 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 14 July 2018 - 10:36

Za navijace Radnickog poruka... Licno nemam nista protiv Lalata cak mi je i simpatican kao lik, ali vidim da vi ovde pljujete neke navijace Partizana, Zvezde.. ili ne znam koga, a ne razmisljate o tome da ste upravo vi prozivali tog istog Lalatovica, psovali, pricali kako ne sme takav lik nikako u Radnicki, da bi mu napravili i onakav grafit na stadionu na dan kad je potpisivao ugovor, a onda odjednom je taj isti Lalat za vas Meraklije postao legenda...

Ko ne prati domaci fudbal i ne zanima ga njega mozete da farbate, ali mene ne. Cim je Toncev podviknuo malo i rekao par reci vama ''Meraklijama'' odmah se utisala ta prica kako necete Lalata ''seljacinu'' za trenera, a sad vidim odjednom vam je ne znam kakva legenda, covek fudbala i tako dalje. 

 

Znaci nemam nista protiv Lalatovica, svaka mu cast sto se tice sportske strane, zna da napali igrace kad je vazna utakmica, budala je u pozitivnom smislu, ali nemojte te price sada a do juce je 99% navijaca Radnickog psovalo tog istog coveka. Bar je to lako proveriti. 

Od marta 2002. od kada sam na ovom forumu nikada i slovima nikada nisam se popljuvao (ni međusobno ni jeednostrano) ni sa jednim navijačem Crvene zvezde. Nisam ni sa navijačima Partizana. Jesam sa nekim opsukrnim kompleksašima koji sticajem okolnosti navijaju za crno-bele iz Humske. Uglavnom su to bili kontranapadi sa ove strane, jer nazivani smo čobanima, selcima i sl. Premalo si ovde da bi cenio minuli rad "Meraklija".....pod uslovom da svakog ko navija za Radnički iz Niša nazivaš Meraklijom, a ovde nas je bilo preko 20 aktivnih, a sada na PPP forumu preko 30. Naravno, ako nisi "klon" u šta ne ulazim, to svakako nisi znao, a svaku kritiku, naravno, prihvatam. Kad se ne slažem s njom, odgovoram. 

 

Ne sviđa se ni meni ponašanje Nenada Lalatovića i treba se navići na njegov temperament posle Milana Rastavca....

Da ne ulazim u to kako je i zašto dolazilo do sukoba niške publike i Nenada Lalatovića i ko je uzrokovao incidente, posmatrano s fudbalske strane, voleo bih da ostane u Nišu još 10 godina, ali od toga nema ništa. 


  • 2

#25 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 14 July 2018 - 17:28

op.jpg.444e3f0d8343246c7e606d3b8cd2784b.


  • 0

#26 hrkljush boys

hrkljush boys
  • Members
  • 6,128 posts

Posted 14 July 2018 - 17:43

Constantine, ima li Radnički u planu da se još pojačava, ili je to - to? Nekako mi djeluje da ste tanki sa golmanima, Živković mi ne ulijeva neko povjerenje, a o ovome na klupi nemam pojma. 


  • 0

#27 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 14 July 2018 - 18:12

Constantine, ima li Radnički u planu da se još pojačava, ili je to - to? Nekako mi djeluje da ste tanki sa golmanima, Živković mi ne ulijeva neko povjerenje, a o ovome na klupi nemam pojma. 

 

Pa...grešiš što se Žileta tiče, poprilično je pouzdan. A brate izdržao je mnogo toga...od povrede Sikimića, do pritiska u Nišu da potpredsednikov šurak bude prvi golman (Krznarić). Zatim zbog menadžerskog ugovora na dve utakmice se menja sa Šaranovim...sve u svemu zaslužio je mesto prvog golmana pogotovu zato što nas nigde nije upropastio, naprotiv, i ne sećam se ni jednog njegovog kiks-gola...

 

Rezervni golman Bulajić je došao iz Pirota. Mlad je (23) branio je poprilično dobro u PLS a u Pirot je došao iz IMT, a pre toga je nastupao za Lokomotivu. Ne znam više o njemu.

 

Tanki smo na poziciji LB i praktično imamo samo Stankovića na toj poziciji. Prelazni rok još nije gotov ;)


  • 1

#28 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 16 July 2018 - 17:07

Evropski Radnički – pogled kroz istoriju


  • 1

#29 hrkljush boys

hrkljush boys
  • Members
  • 6,128 posts

Posted 19 July 2018 - 12:55

Ko prenosi večeras?


  • 0

#30 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 19 July 2018 - 15:26

Ko prenosi večeras?

Ni državna ni beogradske TV a ni malteške....ne verujem da će ikakvog strima biti čak. Na Eurosportu valjda ima nekakav tekstualni prenos...


  • 0