Jump to content

Photo
- - - - -

le Tour de France 2018

• Please log in to reply
63 replies to this topic

#61 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 15,013 posts

Posted 20 July 2018 - 22:37

Sa frakturom kicmenog prsljena se vracaju na bicikl da zavrse etapu, sa prelomima ruku, nogu, kljucne kosti, karlice, razbijene glave... Kapa dole za prave heroje.
  • 1

#62 salelesa

salelesa
  • Members
  • 578 posts

Posted 21 July 2018 - 12:24

Sta to oni rade toliko bolje od drugih, bas me zanima. Da mi je videti kako to izgleda njihova priprema za TdF i kakve su to revolucionarne metode i postupci.

.. gledao prošle godine na ITV4, između ostalog, 3_4 nedelje pre TDF, odvedu 5_6 "najboljih" vozača, i prođu SVE planine na ruti, TT & ITT, i određene "koske" u sprinterskim etapama! Sve to uz naravno savršenu logistiku, 2 busa, 4 kombija i pregršt automobila i motora.. naprave sopstveni peloton kad mu vreme nije 🙄, sa sve lokalnim saobraćajem.

Lance je pričao, u dokumentarcima nakon priznanja, da je često, veče pre velikih etapa, sedao u privatni avion i išao za Milano kod čuvenog Mikele Ferarija da mu ubrizga EPO i svašta nešto.. mogu misliti šta rade skybutamolci sa tim silnim milionima.
  • 0

#63 mvasic

mvasic
  • Members
  • 2,553 posts

Posted 21 July 2018 - 14:47

Nibalija je ipak oborio navijac. Pojavio se snimak sa necijeg telefona. Prudhomme je rekao da je njemu i ASO zao, medjutim, direktor Bahrein tima je besan kao ris, ne interesuje ih izvinjene, i najavili su tuzbu.

Licno, meni nije jasno zasto policija ne odvali navijace od batina. Kao Englezi s fudbalom. Pridjes na dohvat ruke vozacu, odmah batine i robija.

• 0

#64 mvasic

mvasic
  • Members
  • 2,553 posts

Posted 21 July 2018 - 16:50

I opet pustaju mrcine na stazu....

• 0