Jump to content

Photo
- - - - -

Marvelov filmski univerzum

• Please log in to reply
136 replies to this topic

#31 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 08 August 2018 - 15:23

Morali su nekako za naredni nastavak da smanje broj protagonista :) Ovako svakom da das 5 minuta, ode opet film u tri sata... :) A tek treba da se pojavi onaj najvazniji.

Vučić  :o

• 0

#32 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 08 August 2018 - 21:10

A ko kaže da su oni mrtvi zapravo? Spajdermen i Crni Panter ubijeni tek tako i to će proći kao gotova stvar.. Zapravo verujem da će priča ići nekako ovako:

Preživeli Osvetnici na Zemlji će spremiti žestoko naoružanje uz pomoć Vakandine tehnologije a Nebjula će nekako naći prevoz do prvog mesta za koji smatra da će njoj i Toniju pružiti utočište na nekoliko nedelja/meseci/godina i mislim da će Pustošitelji biti pravi odgovor za to. Toniju će spoznaja vanzemaljske tehnologije "oduvati mozak" pa će krenuti u žestoko improvizovanje a la Ajron Men 2. Imam neki osećaj da će Krugara umešati u ovo (on zna mistične moći isto kao i Dr Strendž i mislim da je upoznat s moćima Oka Agomota u kojem je nekad bio kamen vremena).

Tanos zna da će Osvetnici+Tor, Zec i ostali spremiti osvetu i celo vreme ga to proganja. I da on još uvek misli na Gamoru i ponekad je posećuje uz pomoć kamena duše.

Toni Stark će uz Pustošitelje postati vođa novoosnovanih Čuvara Galaksije a uz Nebjulinu pomoć smisliće plan za osvetu protiv Tanosa. Mislim da ćese smestiti na planetu koja je relativno blizu Tanosa gde će razrađivati plan. Naravno pre toga će poslati SOS prema Zemlji. Roket će primiti SOS baš kada Tanos bude doznao gde se nalazi Toni i Nebjula. Čuvari Galaksije će početi napad na Tanosa  a u sred toga pojaviće se Osvetnici ali opremljeni ručnom napravom koja je slična tehnologiji za ulazak u Kvantni Prostor iz Čoveka Mrava s kojom će se smanjiti te ući u Tanosovu rukavicu. E sad da li će uz moći Kapetana Marvela ili nekog drugog uspeti nekako odvojiti kamen vremena od rukavice pa će vreovatno prići kamenu duše gde se nalazi Dr Strendž koji će dati uputsva Krugaru ili čak Mordu da ga upotrebe a vrate vreme nazad.

Mislim da će skoro svi junaci umreti u toj borbi a da će upotreba kamena vremena vratit vreme u momenat pre nego što je Tanos stekao moć.

• 0

#33 Duh koji lebdi

Duh koji lebdi
  • Members
  • 2,838 posts

Posted 09 August 2018 - 11:53

Niko i ne kaze da su mrtvi, samo da ce biti odsutni...Barem veci deo filma :)

Ali kakav je car Dzos Brolin...Razbio ove godine vec dvaput, i kao Tanos i kao Kejbl. Jos da ga vidimo u Soldadu...

Edited by Prijatelj Mitar, 09 August 2018 - 11:55.

• 0

#34 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 09 August 2018 - 17:26

AIW prikvel strip - I deo

NoPFnkil.jpg

▼▼▼

p7mpmgU.jpg

sJp0BWV.jpg

17F5Rdb.jpg

uVNQfLx.jpg

s38Fk55.jpg

.
.
.

Edited by /13/Ален Шмит/, 09 August 2018 - 18:06.

• 1

#35 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 09 August 2018 - 18:06

.

.

.

GPYoq30.jpg

3WEhp64.jpg

T7gKpHh.jpg

mLCBcNy.jpg

oREUl7U.jpg

XmANDH7.jpg

• 1

#36 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 09 August 2018 - 18:18

AIW prikvel strip - II deo

8xUVVVjl.jpg

▼▼▼

r5mf82ol.jpg

rdAxYaxl.jpg

JFIB1M4l.jpg

z7i5wb2l.jpg

BTPWTuCl.jpg

• 1

#37 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 09 August 2018 - 18:21

.

.

.

9I6fIo3l.jpg

3ZiTBT7l.jpg

F5R9Ky2l.jpg

CBon8Nfl.jpg

eSUEgO3l.jpg

8uLJpOxl.jpg

• 1

#38 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 09 August 2018 - 18:24

.

.

.

f5Xoy0Ml.jpg

hFeZHTll.jpg

rS3nXVKl.jpg

4Ltj8VBl.jpg

X60idQfl.jpg

AJvSVrrl.jpg

• 1

#39 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 09 August 2018 - 18:26

.

.

.

ejlC7Otl.jpg

xfTEojrl.jpg

ivHvY2Ul.jpg

zbpAVmal.jpg

• 1

#40 stefan81888

stefan81888
  • Members
  • 6,709 posts

Posted 10 August 2018 - 12:06

• 1

#41 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 10 August 2018 - 18:09

Šteta što je fanmejd ali sve što se tu prikazalo je zapravo potvrđeno ranije. Ona je bila pilot NASA i kasnije kada je učesvovala u jednoj misiji bila je izložena nekoj mašini/nečemu što pripada Kre vanzemaljcima koji su napali Zemlju. Posle toga dobila je moći neviđenih razmera.

Konačno sam pogledao Čoveka Mrava i Osu. Solidan nastavak koji u mnogome otkriva detalje oruđa s kojim će Osvetnici vratiti izgubljene nakon Tanosovog genocida. Kvantni Prostor je prijatno osveženje u MCU ali je mahom bilo objašnjeno u Dr. Strendžu. Sada konačno heroji mogu koristiti nauku a ne magiju da dođu do njega.

Scene u post kredit sekvenci sam očekivao da će takve i biti ali opet naježio sam se kad sam video.

• 0

#42 stefan81888

stefan81888
  • Members
  • 6,709 posts

Posted 11 August 2018 - 11:29

Vrlo lep univerzum ako mene pitate..

Spoiler

• 0

#43 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 11 August 2018 - 16:06

...

'bubuljicarski' univerzum.

;)

...

• 0

#44 stefan81888

stefan81888
  • Members
  • 6,709 posts

Posted 11 August 2018 - 19:43

Zaboravih..

Spoiler

• 0

#45 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 12 August 2018 - 13:18

A4 SPOJLER▼

Baš sam naleteo na informaciju oko A4. Glumac koji tumači Čoveka Mrava je viđen (ne znam kada) na setu odnosno ulici gde on živi u filmu a ulica je bila puna smeća. Također tu je bila i Ema Furhem koja će tumačiti Suzi odnosno ćerku Skota odnosno Čoveka Mrava.

Izgleda da će A4 početi s Skotom Lengom kojeg je neko spasao (Toni Stark ili neko drugi, Toni će definitivno biti na Zemlji a njegov povratak s Titana će verovatno biti opisan u prikvel stripu) i scenama kako očajnički luta ulicama u nadanju da mu je ćerka preživela "snap-ovanje". Naravno ispostaviće se da je ona preživela i da ima 17 godina. Tada će SKot svatiti da je bio zaglavljen u Kvantnom Prostoru otprilike 7 godina. Važnoća Tonija Starka je već predstavljena u A3 kada je Dr. Strendž dao kamen vremena u zamenu za Tonijev život, Strendž je u onom pobedničkom scenario video Tonija kao spasioca tj. osobu koja će pobediti Tanosa.

Ovo mi u potpunosti menja viđenje na scenario A4. Izgleda da će Toni stvarno stvoriti Rukavicu Beskonačnosti u prošlosti u promenutoj vremenskoj liniji (glumci koji tumače Čoveka Mrava, Tonija Starka, Halka i Kapetana Ameriku su viđeni na setu za snimanje scene napada na Nju Jork iz prvog dela a na ruci imaju ručni uređaj za putovanje u Kvantni Prostor, Toni nema odelo Gvozdenog Čoveka nego SHIELD odelo) i da će skupljati kamenje beskonačnosti tj. pokušaće preteći Tanosa u potrazi. Zato se spominju Toni i Crna Udovica kao jedini preživeli prvobitni Osvetnici, više izvora potvrđuje da će Kapetna Amerika poginuti u velikoj borbi protiv Tanosa a da će Tanos odseći ruku Halku (verovatno s onim mačem s konceptnih postera).

Pored ovoga spominje se i "Svi" scena gde će spašeni "snep-ovani" heroji pomoći preživelim herojima u borbi protiv Tanosa što sugeriše da će odlazak u Kvantni Prostor nekako spasiti snep-ovane ljude. Ali kako? Predpostavljam da su svi bili "smešteni" u svetu kamena duše (baš kao Gamora pri kraju A3) ili u svetu Smrti u kojem vlada Hela (ona je potvrđena za A4 što znači da je preživela u A3 ili da je i ona sama u svetu Smrti a da će nekako Čovek Mrav naći Svet Smrti u Kvantnom Prostoru).

Tor će oformiti vojsku na nekoj lokaciji u Škotskoj, Glavna Čarobnjakinja iz Dr. Strendža koja je poginula u borbi protiv Kasilijusa se isto vraća u A4 (što je potvrđeno) što dalje znači da će je Toni naći u izmenjenoj vremenskoj liniji što je vremenski mnogo iza nego što je Stiven Strendž došao u hram. Izgleda da će ona pomoći Toniju u vezi kamena vremena. Znači da se u izmenjenoj vremenskoj liniji Kasilijus nikada nije ni suprostavio Glavnoj Čarobnjakinji.

Potvrđeno je da će Havkaj i Crna Udovica imati mnogo akcijskih scena u Japanu zbog nekog razloga. Spominje se i neki japanski "glavonja" koji ima puno "minijonsa".

• 0