Jump to content


Photo
- - - - -

Wimbledon 2018


  • Please log in to reply
1523 replies to this topic

#1486 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 16 July 2018 - 09:13

nije bio zbog nekih privatnih obaveza.


  • 0

#1487 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 16 July 2018 - 09:13

da se nije podvrgao hirurskoj intervenciji mogao da je da pojede sve travuljine ovog sveta i sve sitnozrnaste zajebancije, nista mu ne bi to pomoglo.kraljica medicine mu je  najvise pomogla + ovo, ako je stvrano presao na konkretnu ishranu smile.png

 

Ja se iskreno nadam da se opametio.

 

Fucka mi se za njegove uspehe, ali mogao bi zdravlje ozbiljno da ugrozi, pogotovo po zavrsetku karijere, sa "holistickim pristupom zivotu".


  • 0

#1488 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 16 July 2018 - 09:19

Stvarno mislite da mu je ona rospija dozvolila da promeni ishranu? :D
  • 0

#1489 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 16 July 2018 - 09:21

e tek mi se za nju fucka biggrin.png .ona je meni samo ikebana u njegovom boxu.


  • 0

#1490 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 16 July 2018 - 09:26

Ne znam to su njihovi privatni odnosi, u to necu da ulazim. Mogu i vegani uz brdo suplemenata biti sportisti i zdravi, ali nije samo problem u tome, vec u celom pristupu zivotu.

 

Nadam se da je svestan da je izgubio skoro dve godine karijere zbog sopstvene gluposti, da je odmah otisao na operaciju ko zna kako bi prethodne dve godine izgledale.

 

Sigurno bi posle RG 2016. usledio pad jer je doziveo i veliko psihicko praznjenje, ali ne bi trajao ovoliko dugo.


  • 0

#1491 stena

stena
  • Members
  • 2,272 posts

Posted 16 July 2018 - 09:27

Novak, kao i gotovo svi drugi, traži određenu ravnotežu u životu. U tom procesu je normalno da postoje različite faze. S obzirom na pritisak na terenu i naročito van njega, imajući naročito u vidu složenu porodičnu situaciju, zapravo je čudo da je ovoliko normalan. Pri svemu tome, holistički pristup životu uopšte nije nikakva glupost. 

 

Neka ga zdravlje stvarno posluži i neka igra sve dok ga to ispunjava. 


  • 0

#1492 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 16 July 2018 - 09:32

Najveci problem je sto vi na to gledate kao pa dobro decko meditira i radi jogu, to je ok, neka grli i drvece iako je debilno ako mu to pomaze.

 

Nije samo to holisticki pristup zivotu, nego je prica mnogo dublja i mracnija.

 

Svaka sekta kad ne znas nista o tome i samo slusas propovednike lepo zvuci.

 

Jedino je pitanje koliko je on duboko zagazio, iskreno se nadam da je ostao na tom pocetnom joga i meditacija i mirisljave svece me smiruju nivou.


  • 1

#1493 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 16 July 2018 - 09:41

E majke ti oladi sa tim pricama bar tri dana, ne moze covek da osvoji GS a da fedfanovi ne pocnu odmah sa nekim pricama ili losim o Novaku, ili da se opet nesto slavi Feki jer je on bolji itd itd - pustite nas da se radujemo evo tri dana po posle opet jbg ako bas mora ponovo i ponovo

 

Sto se tice njegove ishrane i ostalog ja ne znam zbog cega bi on menjao bilo sta btw - on tako zivi vec godinama nista mu ne fali naprotiv, to je nacin zivota koji je sve vise u svetu priznat kao zdrav prema tome nemojte molim vas ispocetka bar tri dana, znam da je iluzorno traziti duze


Edited by ciao, 16 July 2018 - 09:45.

  • 0

#1494 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 16 July 2018 - 09:43

Ovo je W tema, prica se o tome, ne vidim gde je problem.

Ako moderatori misle da smo omasili, neka brisu, ali malo je glupo da ti uredjujes forum kako se tebi svidja.

 

Djokoviceva tema je cista, tamo uzivaj


  • 0

#1495 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 16 July 2018 - 09:44

ovo o ishrani i ostalim sranjima je ovde istresano milion puna, stvarno nema vise svrhe pisati o tome. 


  • 1

#1496 stena

stena
  • Members
  • 2,272 posts

Posted 16 July 2018 - 09:45

Najveci problem je sto vi na to gledate kao pa dobro decko meditira i radi jogu, to je ok, neka grli i drvece iako je debilno ako mu to pomaze.

 

Nije samo to holisticki pristup zivotu, nego je prica mnogo dublja i mracnija.

 

Svaka sekta kad ne znas nista o tome i samo slusas propovednike lepo zvuci.

 

Jedino je pitanje koliko je on duboko zagazio, iskreno se nadam da je ostao na tom pocetnom joga i meditacija i mirisljave svece me smiruju nivou.

Ako ti znaš detalje koji potvrđuju da je priča mnogo mračnija i dublja rado ću saslušati. Meni se čini da je nemoguće da Đoković osvoji Vimbldon u trenutku kad je priča u vezi sa njegovim životnim stavom mnogo dublja i mračnija. 

 

A u kom pravcu to možda može da ode u nekoj perspektivi je sad malo bezveze pričati. 


Edited by stena, 16 July 2018 - 09:46.

  • 1

#1497 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 16 July 2018 - 09:45

ovo o ishrani i ostalim sranjima je ovde istresano milion puna, stvarno nema vise svrhe pisati o tome. 

 

pricu je poceo Djokovicev navijac :D


  • 0

#1498 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 16 July 2018 - 09:47

ko god da je poceo, vreme je da se stane. i takav ih je sve odvalio na turniru thumbup.gif


  • 1

#1499 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 16 July 2018 - 09:47

Ja samo molim malo simpaticnog ponasanja a ne trazim nista, naravno da svi imaju pravo da pisu sta hoce sve dotle dok ne budu eventualno banovani


  • 0

#1500 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 16 July 2018 - 09:49

Pa prica je bila saasvim ok, normalna diskusija sa malo zajebancije, ne znam sta ocekujes


  • 0