Jump to content


Photo
- - - - -

FK Partizan 2018/19


  • Please log in to reply
2420 replies to this topic

#826 real goofy

real goofy
  • Members
  • 2,919 posts

Posted 17 August 2018 - 11:28

.


Edited by real goofy, 17 August 2018 - 11:29.

  • 0

#827 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 17 August 2018 - 11:39

Partizani su odigrali taman toliko za siguran prolaz. Nije u pitanju fizicka (ne)sprema, vec su se cuvali za naredne utakmice. Daleko ce ovaj tim da dogura ove sezone u Evropu! Jos samo da Sejduba Suma proradi! 

Ipak, treba imati viziju: napraviti tim Partizana koji ce igrati 5-6 godina zajedno i bili bi evropski sampioni!


  • 3

#828 ranzo

ranzo
  • Members
  • 596 posts

Posted 17 August 2018 - 13:15

u 60min nasim igracima je dusa u nosu !!!  !!!  !!!

 

imali smo i srece


Edited by ranzo, 17 August 2018 - 13:15.

  • 0

#829 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 17 August 2018 - 22:36

Izgleda da ništa (za sada) od već planiranih ~170k kao procenat od prodaje jednog našeg bivšeg igrača: trener Marseja Rudi Garsija demantovao da je poslata ponuda, rekavši da nema ništa više od ‘praćenja’.

Mada, realno, kada uzmemo u obzir ko je plasirao lažnu vest od 14 miliona, očekivano.
  • 0

#830 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 17 August 2018 - 22:42

Viktor Obina... može!


  • 0

#831 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 17 August 2018 - 22:44

Možda nam Roma da još koji procenat.
Nisu ništa uložili u momka i hoće da uzmu sve.
E pa nije fer.
  • 0

#832 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 17 August 2018 - 22:48

Viktor Obina... može!

 

 

thinking-face_1f914.png

 

Za ocekivati da nesto ne valja, kada simple apruvuje dolazak igraca.

 

VojEnp7.png

 

Definicija slobodnog pada. Igrac koji na trzistu vredi manje od Bojana Ostojica, Slobodana Urosevica, Marka Jovicica, Aleksandra Subica, Kljajica, a Saleta Ilica tuce za 50k.

 

Ne samo sto nam napadac trenutno ne treba, s' obzirom da cemo igrati sa jednim isturenim igracem - pogotovo nam ne treba igrac koji ozbiljnog fudbala nije video jako dugo, a i kada ga je video, daleko od toga da je impresionirao.

Verujem samo obicna novinarska patka, u suprotnom sportski sektor da se pokrije usima.


  • 0

#833 Son_of_a_gun

Son_of_a_gun
  • Members
  • 7,203 posts

Posted 18 August 2018 - 07:17

Ma demantovali su iz kluba već za Obinu mada bi trebalo da bude još 1-2 pojačanja do kraja prelaznog roka, zavisi dosta i od odlazaka.
  • 0

#834 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 18 August 2018 - 11:23

Izgleda da ništa (za sada) od već planiranih ~170k kao procenat od prodaje jednog našeg bivšeg igrača: trener Marseja Rudi Garsija demantovao da je poslata ponuda, rekavši da nema ništa više od ‘praćenja’.

Mada, realno, kada uzmemo u obzir ko je plasirao lažnu vest od 14 miliona, očekivano.


Gospodin Rudi “prati” i podize za 4.
  • 0

#835 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 18 August 2018 - 14:25

Što se nas tiče, prvo bi trebalo čestitati i Đuki i Bati i ekipi što smo tri kola kvalifikacija prošli sa 5 pobeda i jednim remijem, to je odličan rezultat.

Da ne pravimo sad ludilo od dve pobede nad Pljevljacima i dva mučenja (tj. jedno mučenje i jedno sramoćenje) sa Litvancima. :D U zbiru jeste 5-1-0 ali ove dve poslednje su za pohvalu, bar što se tiče rezultata i nekog generalnog pomaka, uz brdo briga, ono pre bih ipak preskočio.

Kao što sam imao umereni optimizam pred Dance, oba puta, tako sam sad prilično smušen. Da imamo još par nedelja do dvomeča pa bih imao veće nade, ovako ostaje samo ono uobičajeno da nikad ne treba izaći sa belom zastavom i neka na terenu dokažu da su bolji od nas.
  • 1

#836 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 18 August 2018 - 16:13

Bravo za snalazljivog Mitrogola.


  • 0

#837 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 18 August 2018 - 18:38

nedavno su pisali i o prodaji ćelavog miletića, a on trenutno možda i najbolji igrač. ništa me ne bi iznenadilo od ove uprave


  • 0

#838 ranzo

ranzo
  • Members
  • 596 posts

Posted 18 August 2018 - 20:38

 

o rekonstrukciji stadiona,

atletskoj stazi i krovu,

kako stadion mora da ima i neki komercijalni dobitak kako bi bio manji trosak za odrzavanje,

kako je zeko lopoveeee hteo da napravi novi stadion tamo 2006 ali je drzava kocila,

kako od nekog novog stadiona mena nista jer nikad necemo imati podrsku politickog vrha pa onda daj bar da uzmemo ovu rekonstrukciju kad se vec nudi dok se ne predomisle pa nas opet odje*u,

kako su nam navijaci stoka,

kako ostruznica nije beverli hils ...


  • 0

#839 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 19 August 2018 - 09:24

Da ne pravimo sad ludilo od dve pobede nad Pljevljacima i dva mučenja (tj. jedno mučenje i jedno sramoćenje) sa Litvancima. :D U zbiru jeste 5-1-0 ali ove dve poslednje su za pohvalu, bar što se tiče rezultata i nekog generalnog pomaka, uz brdo briga, ono pre bih ipak preskočio.


Lopta je okrugla i danas svi igraju fudbal. :D

Ta prva kola kvalifikacija mogu da budu vrlo zajebana i najvažnije je proći ih, kako god, pa su u tom smislu išle pohvale za, kao što sam rekao, ostvareni rezultat. Šta znam, ja na te utakmice nikad ne gledam kao na formalnost. Što se igre tiče, znaš šta mislim o tome.
  • 0

#840 n4l1m

n4l1m
  • Members
  • 8,684 posts

Posted 19 August 2018 - 10:13

cekaj stani, vi ste ladno odlozili protiv rada danas lol

pa jes ubitacan je to ritam, cetvrtak u bg-u, nedelja sa radom u bg-u, pa odma u cetvrtak besiktas u dalekom bg-u :coffee:


  • 3