Jump to content

Photo
- - - - -

FK Partizan 2018/19

• Please log in to reply
2420 replies to this topic

#61 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 29 June 2018 - 09:40

Meni vise lici na onog SVE dzankija.
  • 0

#62 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 29 June 2018 - 10:38

Stojković najavio promenu sredine

http://www.mozzartsp...-odlazim/299320

• 0

#63 ranzo

ranzo
  • Members
  • 596 posts

Posted 29 June 2018 - 13:52

• 0

#64 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 29 June 2018 - 15:10

Stojković opravdao poziciju dugogodišnjeg reprezentativnog golmana. Velike su šanse da će se povući iz nacionalnog tima zbog godina, pa ostaje žal što nije karijeru krunisao prolaskom u drugi krug.

jok. obrnuto. pali iz fkp-a

Ali zato su sve manje šanse da ćemo ga i dalje gledati u dresu Partizana. Nemce je zanimalo kako takav golman i dalje brani u ligi kao što je naša.
„Ne znam da li ću i dalje nastaviti da igram u Srbiji. Za mene sad počinje prelazni rok i mislim da ću promeniti sredinu“.

Pazi, on je dobro odradio svoj posao, ali vrjeme je da se mlađi oprobaju. A imamo i dobru zamjenu u Dmitrovicu koji brani u izuzetnoj jakoj ligi.

ahahahaha ... ako je dobro odradio posao - onda ce mladji da cekaju i tacka.

nije reprezentacija ortacko drustvo koje je resilo da pika malo u nedelju popodne.

cuj, 'da se mladji oprobaju', valjda zato sto su, eto, mladi  :rotflmao:

Edited by Plikuscht, 29 June 2018 - 15:10.

• 2

#65 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 29 June 2018 - 16:46

jcuj, 'da se mladji oprobaju', valjda zato sto su, eto, mladi  :rotflmao:

Da, to su dve besmislice koje su se lepo primile u nas.

Mladima treba dati sansu zato sto su mladi i starima treba ukazati postovanje zato sto su stari.

• 0

#66 alek_the_great

alek_the_great
  • Members
  • 3,044 posts

Posted 29 June 2018 - 17:51

0-2 protiv Rostova. Ne moze celavi Miletic da igra desnog beka, nema decko centarsut. Svi su bili losi sem mozda Zdjelara i malog Sehovica. Sent from my LG-H850 using Tapatalk
  • 0

#67 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 29 June 2018 - 19:21

Stojke nam je držao celu odbranu. Stvoriće se veliki krater ako ode.

• 0

#68 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 29 June 2018 - 20:11

Stojkovic vam je drzao odbranu, to stoji. Doduse ako se ovaj novi stoper pokaze u dobrom svetlu manje se osecati njegovo odsustvo. Mislim da Partizan mora da dovede beka, obavezno zadnjeg veznog, i jos jednog stopera. Ne znam ko trenutno igra na stoperskim pozicijama kod vas. Prosle godine je to bilo bas tanko. Sto se napada i veznog reda tice, licno mislim da ce to biti bolje nego prosle sezone, i Suma i Tosic nema sanse da ponove lose partije iz prosle sezone, ocekujem njihov veci doprinos. Sta je sa Antonovim, je li on jos u klubu? Sent from my Cool S1 using Tapatalk
  • 0

#69 alek_the_great

alek_the_great
  • Members
  • 3,044 posts

Posted 29 June 2018 - 20:20

Mislim da Partizan mora da dovede beka, obavezno zadnjeg veznog, i jos jednog stopera. Ne znam ko trenutno igra na stoperskim pozicijama kod vas. Sent from my Cool S1 using Tapatalk
Govoris koga da dovedemo, a ne znas ko igra?! Zasto zadnji vezni? Pa nije Zdjelar doveden da bude na klupi. Ili mozda mislis da treba da igramo sa dva zadnja vezna? Ocigledno je da Jevtovic ostaje. Zasto stoper? Jedan je doveden, drugi je Toza. Celavi Miletic je solidna treca opcija. Jedino se slazem za beka, ako si mislio na levog. Sent from my LG-H850 using Tapatalk
  • 0

#70 Babinho

Babinho
  • Banned
  • 170 posts

Posted 29 June 2018 - 20:44

Suma i Tosic nema sanse da ponove lose partije iz prosle sezone, ocekujem njihov veci doprinos.

:+1:  Trenutno najbolji igrac Partizana, 

• 0

#71 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 29 June 2018 - 20:50

Izgleda da se baš nameće.

Samo je onaj Piksijev Japanac bio skuplji od njega, ali deluje da će se itekako isplatiti.
  • 0

#72 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 29 June 2018 - 21:09

Mislim da Partizan mora da dovede beka, obavezno zadnjeg veznog, i jos jednog stopera. Ne znam ko trenutno igra na stoperskim pozicijama kod vas. Sent from my Cool S1 using Tapatalk Govoris koga da dovedemo, a ne znas ko igra?! Zasto zadnji vezni? Pa nije Zdjelar doveden da bude na klupi. Ili mozda mislis da treba da igramo sa dva zadnja vezna? Ocigledno je da Jevtovic ostaje. Zasto stoper? Jedan je doveden, drugi je Toza. Celavi Miletic je solidna treca opcija. Jedino se slazem za beka, ako si mislio na levog. Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Mislio sam da je Jevtovic otisao. Ako je tu onda definitivno nema mesta, mada bi Zdjelar sa nekim parnjakom tipa Everton bio pun pogodak. Meni je iskreno sto se tice stopera to tanko, Spanac je macka u dzaku, ajde ok da se krene sa ovim snagama pa da se vidi da li treba dovoditi jos nekoga ali mislim da se u Evropi necete usreciti, jedino ako je ovaj Spanac neki vanserijski ubod. Mislio sam na levog beka, mada je i Vulicevic u godinama i sigurno da treba traziti i tu solidnu alternativu, kazem vasu odbranu je Stojkovic cinio boljom nego sto realno jeste, ako vam on ode mislim da ce to ogoliti sve mane koje ima. Doduse ne treba da zirite, ova prva dva kola mozete i sa ovom postavom lagano da odradite. E da, ovo zaboravih da pitam, sta se desava sa Tavambom? Sent from my Cool S1 using Tapatalk
  • 0

#73 Babinho

Babinho
  • Banned
  • 170 posts

Posted 29 June 2018 - 21:14

Umesto Vulicevica je stigao Rumun. Levog beka ce igrati Antonov ako se dogovore sa Svajcarcima, ako ne igrace Miletic/Urosevic/Sehovic. Tavamba je na prodaju, ali izgleda da jos nema pravih ponuda. 

• 0

#74 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 29 June 2018 - 21:15

Biće, čeka se kraj SP pa će ovi najbogatiji da krenu u kupovinu.
  • 1

#75 Babinho

Babinho
  • Banned
  • 170 posts

Posted 29 June 2018 - 21:22

Realno, mora biti ponuda za Tavu! U Evropi je samo veliki Kleo imao bolji ucinak. 

https://www.transfer.../spieler/242564

• 0