Jump to content

Photo
- - - - -

FK Partizan 2018/19

• Please log in to reply
349 replies to this topic

#346 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 15,018 posts

Posted Today, 14:45

..
Naravno ne treba sve svaljivatu na Djukica. Debela je odgovornost i na Ilievu i naprednjackoj upravi, ali sa Djukicem treba krenuti jer je to najrealnija promena koja moze da se desi odmah i da eventualno donese neki pomak. Samo se treba spremiti na to da cemo morati da isplacujemo par stotina hiljada evra, ali i to je neki damage control..jos uvek imamo sansu da izborimo LE i zaradimo daleko veci iznos, ali racunati da ce se to i ovaj put uraditi sa Djukicem, i na taj nacin ustedeti ozbiljno, je bas preoptimisticno.

ti stvarno verujes da ce oni resavati djukica dok ne bude prekasno?

eto, sad znamo i dan kad ce senjor popushiti smenu - 16.8

naravno, to ako u narednih 10dana ne prevazidje samog sebe

tacno to. dirati ga nece dok ne bude bas bolno ocigledno i prosjacima ispred troje u alan fordu da mora da ide.

...

od toga 'sta se desava u nasem fudbalu' dodjosmo do toga da se 80% tvog let me nacrtati posta odnosi na nas klub, a ne domaci fudbal. to je poprilicno drugaciji statement.

svega/poslednje dve recenice (pre zavrsne) konstatuju lokalni mulj, ovaj put odista 'naseg fudbala', i sa time se slazem. kroz svoj post sam provukao da tu nema kantara ciji se tas ozbiljno navrnuo na svoju stranu, vec da smo mi sami ozbiljan cinilac tog istog mulja, pa ne ide bas da kukamo i placemo sami sebe ubedjujuci da je to alibi za nase neznanje/nesposobnost/profesionalni amaterizam/finansijski lopovluk.

jedva ovlas bitno za ovu diskusiju, ali blisko temi, pa da ipak napomenem - isti tuki su i cigani. ali potpuno isti. nekada malo mocniji od nas (bilo igracki, bilo mafijasko-organizaciono-muljatorski), nekada malo manje, ali sustinski preslikano isti tuki.

Edited by Plikuscht, Today, 14:46.

• 0

#347 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 13,032 posts

Posted Today, 15:06

Pa pisali smo o našim trenerima.

Svakako da na odluku da 1 trener dođe u Partizan utiče Partizan kao klub, liga kao Super liga i društvo i okruženje kao Srbija.

To što sam detaljnije razradio Partizan ne znači da se klub kao Partizan odnosi na odluku trenera u većinskoj meri, samo nisam hteo da idem do detalja za okolinu zbog bezveznih upadica.

Iskreno i bez uvijanja, svaki trener koji dođe u Partizan zna da će Zvezda imati prednost od 5 miliona prvog dana i da pola lige drži ona ponoćna Vučićeva FKCZ uprava.

To nije ni cia, ni vatikan, to su činjenice.

Ali to nisam hteo da razlažem, već sam samo upisao domaći fudbal, zaključno sa Partizanom.

Mislim, svi smo pratili sagu oko trenera od maja do početka priprema i bilo je sasvim jasno da se tražio naslednik Đukiću.

Nisu Beograd i Srbija toliko veliki pa da se sakrije ta činenica, tako da smo imali saznanja da je u jednom trenutku opipavan puls Nikoliću, da je Stanojević kontaktiran, da je Stolica čak i dogovoren i tražio aktivno pojačanja (Rikardo) ali otkazan u minut do 12.

• 0

#348 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 15,018 posts

Posted Today, 15:17

sada dolazimo do navoda koji su jednima notorna cinjenica, drugima gomila baljezgarija. verujem da verujes u to, ja bas i ne jer ne vidim otelotvorenje toga na terenu. i dalje previse cirnem svaku nasu tekmu zbog nasih gluposti mnogo vise nego tudjih spoticanja.

nego... lola ja faca  :lol+:

"Iznenadio sam se kad me pozvao Iliev, drhtao sam kad sam se javljao na telefon.

"Stvarno sam doveo liniju do savršenstva, pogotovo u ovim godinama. 

od ivice ocekujem da bude covek od reci

Iliev: Ako ne bude titule - odoh

"Treba da podvučemo crtu na kraju, pa da vidimo da li treba da se ide ili ostaje. Tu pre svega mislim na sebe. Kada se jedne godine ne osvoji titula to može da se podnese, ali dve bez titule... Ja kao bivši igrač ovog luba, njegovo dete, znam šta to znači. Ako se ne osvoji titula prevashodnu odgovornost treba da snosim ja".

kostace nas jos jednu prosutu sezonu, ali bolje i to nego da sprema petoletku podrzan od onog bolida pantica i ekipe iz uprave kojima je simpa da imaju jednu dvorsku budalu za poturanje

jeste da su povrede nesto sto moze da se ukalkulise unapred, ali ne i tacno isplanira, ali stanje sa centarforima je sledece:

- jedan dosao - tu je.

- drugi dosao - bledo, povredjen, ne igra.

- treci jos uvek tu - hteli da ga se resimo, ali ne ide, ni on ne igra.

- cetvrti bio tu, nada - nismo ga ni registrovali

- peti bio tu - ali ga prodali

sjajno nam ide  :thumbs:

no, znajuci djukatorea - sa'ce on nekog zadnjeg veznog/desnog beka/rezervnog golmana u napad i sve cool

Edited by Plikuscht, Today, 15:20.

• 0

#349 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 13,032 posts

Posted Today, 15:31

Ako si primetio Đuka je u revašu protiv Rudara i juče 60 minuta prešaltao svoju 442 u 4231.

Ne znam da li je to posledića povrede Nikolića i iznuđena sekundarna formacija, ili pak zaokret, ali meni se čini i po danšnjoj kzš Ilieva da bi mogli na duže da pređemo na 4231 (najavio je krilnog napadača).

Onda ima logike da se ne gomilaju napadači čak i ako ode Ožegović.

Tu bi Riki, Nikolić i opciono Ivanović bili sasvim ok.

• 0

#350 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 15,018 posts

Posted Today, 16:10

nista ti ne brini... eto nama jos jednog povratnika uskoro... pozajmicica moze da padne, just like we like it   :D

Edited by Plikuscht, Today, 16:11.

• 0