Jump to content


Photo
- - - - -

FK Partizan 2018/19


  • Please log in to reply
2420 replies to this topic

#1981 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 14 January 2019 - 18:00

... i kao takav se idealno uklapa u aktuelni FKP.


  • 0

#1982 Marokanac

Marokanac
  • Members
  • 1,140 posts

Posted 15 January 2019 - 16:47

U Telegrafu neki članak koji se odnosi na vrijednost timova CZ i PAR prema Transfermarktu.

Za  Rikarda Gomeša piše "Crno-beli su igrača sa Zelenortskih ostrva platili Nacionalu 750.000 evra, a sada vredi skoro četiri puta toliko. Trenutna vrednost Partizanovog golgetera je 1.75 miliona evra."

Jebem ih u matematiku.

https://www.telegraf...ocila-cena-foto


  • 0

#1983 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 16 January 2019 - 12:13

354420305c3f0bd0ee613840119086_v4_big.jp


  • 0

#1984 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 16 January 2019 - 15:09

Bojan Zajić je sada pomoćni trener u Sandes Ulfu i najpozvaniji je da govori o mogućnostima Muse Enžijea, prvog januarskog Partizanovog pojačanja. U izjavi za Sportski žurnal ipak nekadašnji as crno-belih sa dosta skepse govori o momku koga dobro poznaje još dok je kao omladinac igrao za Valerengu. Ne spori da je brz, da je dobar dribler, opasan u jedan na jedan situacijama i po krilu, ali...

Musa igra slabo u odbrani, teško ga je istrpeti kad ne ispunjava obaveze u defanzivi. Ostali fudbaleri moraće mnogo da mu pomognu kako bi tim imao korist od njega. Problem može da mu bude i mentalna snaga. Nema iskustva u inostranstvu, igrao je samo u Norveškoj gde je došao kao klinac. Biće neophodno da klub stane iza nega, da ga podrži ukoliko mu ne ide“, iskren je Zajić u izjavi za Žurnal.

 

Zato oprezno govori o tome koliko će Enžije zaista pojačanje biti.
Teško će odmah da se izbori za značajniju minutažu, više bi trebalo da ulazi u igru s klupe i bude džoker. Partizan ipak zna zašto ga je doveo, verovatno su ga iz kluba dobro pogledali... mada sam pročitao da je došao preko menadžerske agencije braće Dudić... Voleo bih da se varam i da se Enžije pokaže kao pun pogodak, ali malo sam skeptičan“, završava Zajić.

 

:rotflmao:


Edited by Plikuscht, 16 January 2019 - 15:10.

  • 0

#1985 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 16 January 2019 - 15:19

znam da gresim dusu i jedem govna na bazi fckn yt-a... ali imam dojam da ce ovaj lik biti jedan od onih zajeba koji ce se prepricavati desetljecima   :lol+:

 

Musa Ndžai stigao u Beograd: Borba za vrh i Liga Evrope

 

Autor: Vladimir Sukdolak

Novi krilni napadač Partizana doputovao iz Norveške. MONDO ga dočekao na aerodromu.

16.01.2019. | 14:18  >  14:22
IMG-0e70877c585177ad7cf9962579603f70-V.j

Doskorašnji fudbaler norveškog Stabeka, Musa Ndžai, doputovao je u Beograd, gde će ubuduće igrati za Partizan. 

MONDO je bio na aerodromu i dočekao 23-godišnjeg igrača rođenog u Oslu, a poreklom iz Gambije. Prvo je otklonio dilemu oko svog prezimena, naglasivši da se izgovara Ndžai, a ne Nđe, Nđae i slično, kao što se nagađalo od kada se pojavila vest da dolazi među crno-bele.

"Partizan je klub sa velikom tradicijom, igrali su vrlo dobro u Evropi prošle godine. Veoma je respektabilan. Pričao sam s mnogo ljudi, sa familijom, sportskim direktorom... Siguran sam da je ovo veoma značajan korak u mojoj karijeri. Očekujem da se borimo za vrh i da dođemo do Lige Evrope. Vidim da je Zvezda dosta ispred nas, ali u fudbalu je sve moguće i zato verujem da ukoliko budemo igrali dobar fudbal možemo i do dobrog rezultata", bilo je prvo što je Ndžai izjavio.


Edited by Plikuscht, 16 January 2019 - 15:20.

  • 0

#1986 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 16 January 2019 - 15:27

znam da gresim dusu i jedem govna na bazi fckn yt-a... ali imam dojam da ce ovaj lik biti jedan od onih zajeba koji ce se prepricavati desetljecima   :lol+:

Ćuti Plik....bar ne košta ništa... :)


  • 0

#1987 ranzo

ranzo
  • Members
  • 596 posts

Posted 17 January 2019 - 15:02


  • 0

#1988 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 17 January 2019 - 16:04

...momak koga norveški mediji zovu "Nejmar" jer voli da dribla nije želeo da ide dalje od Beograda.

"Volim da driblam i stvaram probleme odbrani. Nisu me zvali tako zbog frizure",

"Hteo sam samo da produžim za Tursku, ali sam se ovde osetio prijatno samo za jedan dan. Vratio sam se u Norvešku, preneo porodici sve i potom se odlučio za Partizan"

 

... Ranije ste bili svedoci gde su bile krupne reči sa moje strane, sada imam iskustvo da se suzdržim i da sačekam da Musa pokaže sve na terenu. ...", rekao je Iliev.


Edited by Plikuscht, 17 January 2019 - 16:05.

  • 0

#1989 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 17 January 2019 - 16:05

kakav circus medrano ...  :rotflmao:


  • 0

#1990 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 17 January 2019 - 18:14

Nejmar za siromašne :D

Ivice, daj i nama malo to što koristis
  • 0

#1991 ranzo

ranzo
  • Members
  • 596 posts

Posted 17 January 2019 - 23:31

nemamo bukvalno dinara, nemamo ni koga da prodamo, pokusavaju nesto da uvale pa bilo kako...

 

tesko nama


  • 0

#1992 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 18 January 2019 - 09:55

lepo su nas djukic i zmije u dzepu ukanalile.

 

dajte opet tumba & deca omladinci pricu batici, pa da se resetujemo za 4-5 godina


Edited by Plikuscht, 18 January 2019 - 09:56.

  • 0

#1993 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 19 January 2019 - 10:17

ovej deckic deluje barem tri puta fudbalski pismenije od prethodnog klia

 

 

Afrika, Norveška, Beograd – drugi put: Tokmak Nguen pregovara sa Partizanom
Subota 19 januar 2019 / Izvor: mozzartsport
 
U igri 400.000 evra
 
bf377feb1f66f3591f1f9719cc3d733d887b46c5
 

Iz Afrike, preko Norveške, do Srbije. Tom rutom kretao se Musa Ndžai, prvi zimski novajlija Partizana, a ovog januara mogao bi da mu se pridruži i Tokmak Nguen. Crno-beli su ga ne samo pikirali, već bi, prema određenim informacijama, krilni vezista danas trebalo da se pojavi u Beogradu na završnim pregovorima i ukoliko pronađe zajednički jezik sa rukovodstvom kluba iz Humske 1 postane druga akvizicija u aktuelnom prelaznom roku.

 

Nguen dolazi u Srbiju kao fudbaler Stromsgodsetom. Ugovor mu ističe na leto, međutim, Norvežani žele da izvuku maksimum, pa na ime obeštećenja, prema saznanjima MOZZART Sporta, zahtevaju oko 400.000 evra. Taj podatak je, zasad, najveća kočnica realizaciji posla, usled ne baš pohvale finansijske situacije u klubu, međutim, imaju i crno-beli adute. Pre svega, u samom igraču. Čim 25-godišnji krilni vezista stiže na pregovore znači da bi želeo da promeni sredinu, podatak da je pre dva dana trogodišnji ugovor potpisao Musa Ndžai možda ga natera da „pritisne“ svoj sadašnji klub, a nije mali broj stranaca koji su u direktnim razgovorima sa čelnicima Parnog valjka shvatili da bi im boravak u Beogradu predstavljao sjajnu priliku da se ostatku Evrope prikažu u najboljem svetlu.

 

Tokmak Nguen je poreklom iz Kenije, kao petogodišnjak se preselio u Norvešku, bio kadetski i omladinski reprezentativac države sa Severa Evrope, u kojoj je dosad nosio dresove tri kluba. Sve vreme je bio pod ugovorom sa Stromsgodsetom, s tim da ga je dvostruki prvak slao na pozajmice Berumu i Mjondalenu, gde nije mnogo igrao. Povratkom sa druge pozajmice počeo je ubrzano da se razvija, o čemu svedoči i poboljašenje efikasnosti. Pre tri sezone dao je tri, pre dve šest, a u poslednjoj sedam golova. Sve sa pozicije levog krila, mada može da se prebaci i na suprotni kraj terena i odatle bude opasan po protivničke odbrane.

Nguen je bio otkrovenje prošle sezone. Hitar, sa odličnom tehnikom, često strelac. Bio bi pun pogodak. Igrao sam protiv njega, baš mi se sviđa. Voleo bih da ga Partizan dovede, iako znam da je još pod ugovorom“, hvali Tokmaka, u raportu Sportskom žurnalu Bojan Zajić, pomoćni trener norveškog drugoligaša Sandes Ulfe.

 

U Humskoj su optimisti i nadaju se da bi potpis Tokmaka Nguena mogli da obezbede tokom seldeće sedmice, odnosno do polaska ekipe na pripreme u turski Belek. Dotad se očekuje još jedno pojačanje, a prema navodima iz kluba, postoji velika mogućnost da neko u međuvremenu i napusti Topčidersko brdo.

 


Edited by Plikuscht, 19 January 2019 - 10:17.

  • 0

#1994 BlackGeorge

BlackGeorge
  • Members
  • 685 posts

Posted 19 January 2019 - 11:19


  • 0

#1995 dolce gusto

dolce gusto
  • Members
  • 253 posts

Posted 19 January 2019 - 12:40

Po snimku brz, odlicna kontrola lopte i jako sebican...
  • 0