Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

KK Budućnost


  • Please log in to reply
974 replies to this topic

#346 Transmetropolitan

Transmetropolitan
  • Banned
  • 2,033 posts

Posted 26 October 2018 - 14:29

Nije da nije ... Dzenkins, Jaka, Shilb, Raden, Bobi

Petorka :)


Admiral je ostao prvi plej čini mi se :)
  • 1

#347 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 27 October 2018 - 16:05

Kraft se navodno seli u Limoz.
  • 0

#348 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 27 October 2018 - 19:34

Brandon Paul iz Spursa blizu potpisa.
  • 0

#349 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 27 October 2018 - 20:12

On je sa Efesom vec igrao EL, ja ga pamtim kao dobrog sutera.

Edited by Shunsuke Nakamura, 27 October 2018 - 20:12.

  • 0

#350 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 28 October 2018 - 20:49

postoji li neki smislen razlog zbog kojeg Ilić nema 20ak minuta po meču?


  • 0

#351 NMX

NMX
  • Members
  • 11,160 posts

Posted 28 October 2018 - 21:02

Bice ovo topla voda&amerika post ali jbg, ne treba biti previše pametan da se kaže da je Džile za sada baš baš razočarao. Nekako stičem utisak da čovek stoji u mestu 3-4 godine i da je to bilo dovoljno za neku hustle priču u KKP kada je došao ili prošle godine u Futuri ali da dugoročno teško da uspeva da napravi rezultat. Plus što postaje prepoznatljiv na terenu i manje više lako čitljiv. 

 

Sećam se onih minijatura u KKP sa jebenim Kevinom Džonsom koji se usrao Zvezdinim centrima u život sa poludistancom. I to je plus Radonja bio tu a da ne pričamo o dunsteru od prošle godine. Naravno, Radonja je na duže staze lagano odnosio pobede zbog ogromne razlike u kvalitetu ali hoću da kažem da je Džile izvlačio maximum.

 

Ovo što Džile sada radi sa Futurom, deluje da je nivo Struje Lukajića ili Stepandića, rendom lokalna košarka samo sa skupom igračkom. 

 

Ne znam, nekako sam malo razočara u Džileta, za sada. Kada je dolazio u KKP ja sam rekao da mi je krivo što znam da nikada ne bi došao kod nas ali sada, tja. Deluje da stagnira i ne mrda ni milimetar dalje od super trenera koji je sa fuckin Krkom mogao onako dobro da igra. Radonja možda nije imao taj trenerski talenat kao Džile i priliku da radi sa odličnim mentorom ali je strahovitim šljakerajem napredovao iz godine u godinu. Džile za sada..ništa.


  • 9

#352 AkoPostaveNekogVisokog

AkoPostaveNekogVisokog
  • Members
  • 12,197 posts

Posted 28 October 2018 - 21:23

Slažem se, i ja sam očekivao ove sezone iskorak, ali ne unazad :)
  • 0

#353 bobana

bobana
  • Members
  • 22 posts

Posted 28 October 2018 - 21:41

Gordic buši Dzikića od početka sezone. Ovo je samo kulminacija njegove bahatosti!
  • 0

#354 Dobar Los Milos

Dobar Los Milos
  • Members
  • 9,213 posts

Posted 28 October 2018 - 21:48

Gordic buši Dzikića od početka sezone. Ovo je samo kulminacija njegove bahatosti!

Odakle sad ova prica?
  • 0

#355 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 28 October 2018 - 21:51

jos 2015., kada je najkvalitetnije takmicenje promenilo format na onaj (pre)dugi top16, imao sam teoriju o "evroligaskoj depresiji" - da ce neke ekipe rano zaostati u trci za doigravanjem, sa 10, po kasnijem sistemu cak i 20 preostalih utakmica bez pravog takmicarskog motiva, i takva produzena apatija ce se preneti na domace takmicenje

 

ne ulazeci u finansijsku potporu tih rezultata, radonjic je plasmanom u 1/4finale i jos jednim zamalo ulaskom u 8 odlozio potvrdu pomenutog razmisljanja, ali prethodne sezone smo imali da se isti klub nadje na el fenjeru i kasnije ne opravda ulogu apsolutnog favorita regionalne lige


  • 2

#356 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 28 October 2018 - 22:03

Ima smisla, ali mislim da je problem ipak malo dublji (kao i kod zvezde prosle sezone).

Mene recimo zanima sta je sa domacim igracima? Nemoguce da Ilic, Z Nikolic, Sehovic ne mogu dobiti svoju ulogu. Ivanovic isto dosta slab i prije ove povrede. Ex yu timovi nikad nisu mogli da zive iskljucivo od stranaca u EL, moralo je biti domacih igraca koji su bitna karika u timu.
  • 0

#357 _propolis_

_propolis_
  • Members
  • 3,741 posts

Posted 29 October 2018 - 01:51

Gordic buši Dzikića od početka sezone. Ovo je samo kulminacija njegove bahatosti!


Prvo je Dzile izbusio Gordica, a ne samo njega vec celu ekipu koja je "izborila" euroligu ove godine tako da je ovo klasican odgovor.
Veceras je bilo ocigledno da ga je Gordic busio, a voleo bi da neko ko ima zivce da proveri kada je Gordic u Aba bio u minus indeksima, veceras je imao - 6.
  • 0

#358 _propolis_

_propolis_
  • Members
  • 3,741 posts

Posted 29 October 2018 - 01:55

Dzile je sigurno pedala ove sezone samo je pitanje vremena. Mozda cak i Trinikjeri dodje... iako ga vezuju sa KKP.
  • 0

#359 n4l1m

n4l1m
  • Members
  • 8,684 posts

Posted 29 October 2018 - 06:29

al kvota da ce dzika da optuzi igrace je bila 1,01.. :coffee:


  • 0

#360 BojanaCZV

BojanaCZV
  • Members
  • 5,085 posts

Posted 29 October 2018 - 09:22

Prvo je Dzile izbusio Gordica, a ne samo njega vec celu ekipu koja je "izborila" euroligu ove godine tako da je ovo klasican odgovor.
Veceras je bilo ocigledno da ga je Gordic busio, a voleo bi da neko ko ima zivce da proveri kada je Gordic u Aba bio u minus indeksima, veceras je imao - 6.

 

je l moze ovo malo preciznije, kako je tacno Dzikic busio Gordica


  • 0