Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

FK Crvena zvezda 2018/2019


  • Please log in to reply
18402 replies to this topic

#691 marko_pantelic

marko_pantelic
  • Members
  • 773 posts

Posted 14 June 2018 - 17:11

Znam to,nego reko da nismo prebili te procente ovim pozajmicama...

 

Pa ako smo ga jos i placali i pozajmicu, onda mislim stvarno :D
Mada, nista nije iskljuceno kad su nasi menadzeri u pitanju


  • 0

#692 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 14 June 2018 - 17:32

30 posto od profita ide, a ne od celog iiznosa. Bar je takav bio dogovor kad je Pavkov dosao. Dakle, Radnickom ide 30 posto od 500k. 

 

Ima istine u prici. 

 

Sto se Vucicevica tice, isto gde god da ode, imacemo procenat. Nisam siguran da je bolji igrac od Romanica. On je cak i dobio sansu kod Djurovskog, malo preko veze, al dobro. Imao je dve neugodne povrede, pauzirao je sest meseci kad je dosao zbog suspenzije, nije hteo da ceka i da ide na pozajmicu, tako da je ovo najbolje resenje. Slabiji je igrac od Joveljica. Dobar momak, iako izgleda kao fenser sto bi Ikac rekao. :D

 

Nisam siguran ni da Gojkov ima neku perspektivu u prvom timu. Fizicki je mnogo slab i jos uvek nedefinisan po pitanju pozicije, nije nesto preterano odskakao u Bezaniji, pritom su ga setali s pozicije na pozicijju. Al dobro, on ce verovatno na jos jednu pozajmicu, koliko znam nije se bunio. Lepo bi bilo da ga u SL vidimo. Recimo da sa Ze Markosom ode u Rad, to bi bilo ok. 

 

Stankovic, Erakovic, Ilic, Nikolic, Cvetkovic i Joveljic. Sasvim dovoljno klinaca za sledecu sezonu. Ne bih ja tu nista dirao. 


Edited by Markoss, 14 June 2018 - 17:40.

  • 0

#693 mad for red

mad for red
  • Members
  • 3,266 posts

Posted 14 June 2018 - 17:54

Da li u omladnskoj ligi smeju da igraju stranci I da li je u planu da dovedemo nekog makar za omladinsku LS?
  • 0

#694 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 14 June 2018 - 17:59

Smeju da igraju, ali mi smo strance u OS za sad dovodili po principu cinjenja usluge, tako da nece biti neka steta ako nikog ne dovedemo. 


  • 0

#695 mad for red

mad for red
  • Members
  • 3,266 posts

Posted 14 June 2018 - 18:07

Ako navatamo nekog klinca afrikanca ili juznoamerikanca... Em jeftin em se navikava na nas fudbal a ko zna mozda I bude neke koristi posle... Ne mislim na Tanka ili kako vec, nego na dobre igrace
  • 0

#696 imbaSpirit

imbaSpirit
  • Members
  • 1,668 posts

Posted 14 June 2018 - 19:54

Kako se to mladi stranci navatavaju? Potreban je valjda neki skauting a sumnjam da mi znamo uopste sta znaci ta rec.


  • 0

#697 Ikac

Ikac
  • Members
  • 2,242 posts

Posted 14 June 2018 - 22:27

30 posto od profita ide, a ne od celog iiznosa. Bar je takav bio dogovor kad je Pavkov dosao. Dakle, Radnickom ide 30 posto od 500k. 

 

Sto se Vucicevica tice, isto gde god da ode, imacemo procenat. Nisam siguran da je bolji igrac od Romanica. On je cak i dobio sansu kod Djurovskog, malo preko veze, al dobro. Imao je dve neugodne povrede, pauzirao je sest meseci kad je dosao zbog suspenzije, nije hteo da ceka i da ide na pozajmicu, tako da je ovo najbolje resenje. Slabiji je igrac od Joveljica. Dobar momak, iako izgleda kao fenser sto bi Ikac rekao. :D

 

Nisam siguran ni da Gojkov ima neku perspektivu u prvom timu. Fizicki je mnogo slab i jos uvek nedefinisan po pitanju pozicije, nije nesto preterano odskakao u Bezaniji, pritom su ga setali s pozicije na pozicijju. Al dobro, on ce verovatno na jos jednu pozajmicu, koliko znam nije se bunio. Lepo bi bilo da ga u SL vidimo. Recimo da sa Ze Markosom ode u Rad, to bi bilo ok. 

 

Znači Radnički bi na Pavkovu zaradio 450k, a Zvezda bi za 9 minuta igre u dresu kluba dobila 350k evra neto. Neka se sve sile svemira postaraju da se ovo desi.

 

Vučićević mislim da je talentovan, nije imao ni sreće momak, ali posle 2 sezone bez ijedne cele utakmice mislim da nije realno da dobije šansu sad. Da smo imali lošu sezonu prvi bih izrazio nezadovoljstvo, ali lestvica je srećom podignuta. Isto i za Gojkova, dobija minute, ali nema tu nekog napretka. Pozajmiti ga u SL pa da vidimo sledećeg leta.

 

Ze Markos je meni izuzetno zanimljiv i od njih 3 najviše bih i voleo da ga vidim da uspe i dođe do prvog tima. Klinac ima već i dete, to mi je fascinantno, a na nekoliko mesta sa video da ljudi rejvuju o talentu.

 

 

Btw, reprezentativac Zimbabvea? Ja sam za, imali smo Betonligara iz Čada, posle po jedan iz Mozambika i Nigera pa da kompletiramo kvartet meni najzanimljivijih afričkih zemalja


  • 0

#698 Igor028

Igor028
  • Members
  • 1,478 posts

Posted 15 June 2018 - 02:15

Ako navatamo nekog klinca afrikanca ili juznoamerikanca... Em jeftin em se navikava na nas fudbal a ko zna mozda I bude neke koristi posle... Ne mislim na Tanka ili kako vec, nego na dobre igrace

Pa pazi,skauting podrazumeva da ti posalje skauta i da on provede odredjeno vreme tamo i gleda lokalne utakmice, sto kad nas nije razvijeno i nikad nece ni biti,bar ne na nivou da ide u afriku i gleda.
To kod nas funkcionise preko menadzera koji ponude “velikog talenta”, “novog Drogbu” , “africkog Ronalda” i slicne gluposti, i mi smo u prosloti dovodili neke tako mlade nade koje su nam nudjene, i nista tu nije ispalo kako treba. Ali svakako vredi, nije veliki trosak da se proba makar po jedan igrac svake sezone, mozda se nekad ubode ozbiljnije. Ja sam licno bio ubedjen da ce onaj Viveiros da dogura do prvog tima, ali slaba vajda.
  • 0

#699 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 15 June 2018 - 03:17

Mi smo do sada dovodili subotickog Ronalda. Do africkog jos nismo ni dobacili. Nas skauting ne moze  da dobaci ni do Subotice.


  • 0

#700 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 15 June 2018 - 06:39

gde je onaj iz švicarske što ga žestoko najaviše


  • 0

#701 Jesper

Jesper
  • Members
  • 4,719 posts

Posted 15 June 2018 - 08:42

I dalje ne mogu da vjerujem da smo propustili priliku da dovedemo Maraša! Izuzetno dobar igrač, vidim da standardno igra u Portugalu, a Chaves ga je kupio za tričavih 400k, mislim da smo morali uzeti tog klinca i sad bi imali odlicnog mladog stopera i potencijalnih 4-5 miliona u dzepu.


  • 0

#702 Ikac

Ikac
  • Members
  • 2,242 posts

Posted 15 June 2018 - 09:29

I dalje ne mogu da vjerujem da smo propustili priliku da dovedemo Maraša! Izuzetno dobar igrač, vidim da standardno igra u Portugalu, a Chaves ga je kupio za tričavih 400k, mislim da smo morali uzeti tog klinca i sad bi imali odlicnog mladog stopera i potencijalnih 4-5 miliona u dzepu.

Nismo mogli da dovedemo Maraša jer ga je Pavkov nadigrao i levom i desnom i glavom i leđima.


  • 3

#703 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 15 June 2018 - 11:39

Spoiler

A tu je i jedna humoristicka.

Spoiler

Ovo sam definitivno preskocio. Vidim da je iz jula prosle godine i meceva sa onim Maltezanima. Ja tad nisam ni pisao,a ni citao temu pa se i ne cudim sto sam propustio. Da li je ovo napisano u afektu (ja bih rekao da jeste) ili je stvarni odraz njegovih emocija prema Zvezdi zna jedino on.

A ja znam da bih sam tesko pratio Zvezdu sa toliko entuzijazma da zivim gde zivi tsva. A koliko sam shvatio - to je negde u Amerikama.  :D Ko zna u kojoj vremenskoj zoni i u kakvim prilikama uopste. Kod mene ima postovanje sto ustaje i leze ko zna kada da bi hvatao strimove i gledao utakmice cak i u raspaloj JSL. 
Ne branim ga i znam da sam i ja u nekoliko navrata ulazio u raspravu sa njim cesto se zestoko ne slazuci sa onim sto pise,ali za ovo ima jedno moje postovanje jer je u mojim ocima to potvrda "zvezdastva". 


  • 1

#704 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 15 June 2018 - 12:34

Znači Radnički bi na Pavkovu zaradio 450k, a Zvezda bi za 9 minuta igre u dresu kluba dobila 350k evra neto. Neka se sve sile svemira postaraju da se ovo desi.

 

Vučićević mislim da je talentovan, nije imao ni sreće momak, ali posle 2 sezone bez ijedne cele utakmice mislim da nije realno da dobije šansu sad. Da smo imali lošu sezonu prvi bih izrazio nezadovoljstvo, ali lestvica je srećom podignuta. Isto i za Gojkova, dobija minute, ali nema tu nekog napretka. Pozajmiti ga u SL pa da vidimo sledećeg leta.

 

Ze Markos je meni izuzetno zanimljiv i od njih 3 najviše bih i voleo da ga vidim da uspe i dođe do prvog tima. Klinac ima već i dete, to mi je fascinantno, a na nekoliko mesta sa video da ljudi rejvuju o talentu.

 

 

Btw, reprezentativac Zimbabvea? Ja sam za, imali smo Betonligara iz Čada, posle po jedan iz Mozambika i Nigera pa da kompletiramo kvartet meni najzanimljivijih afričkih zemalja

 

Ze Markos jeste talentovaniji od Viveirosa i Tanka, ali prema onome sto sam ja video- nista posebno. Ne bih rekao da je bolji od Rakica, a ne od Erakovica. 


  • 0

#705 Pero_Cameron

Pero_Cameron
  • Members
  • 4,531 posts

Posted 15 June 2018 - 13:36

A ja znam da bih sam tesko pratio Zvezdu sa toliko entuzijazma da zivim gde zivi tsva. A koliko sam shvatio - to je negde u Amerikama:D Ko zna u kojoj vremenskoj zoni i u kakvim prilikama uopste.

Ja mislim da je Australija, ali hajde neka se javi i neka nam otkloni dilemu :D


  • 0