Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

FK Crvena zvezda 2018/2019


  • Please log in to reply
18402 replies to this topic

#1996 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 20 July 2018 - 22:36

Meleg je u uzasnom fizickom stanju, ne moze da potrci lik.

Pravi profesionalac iz KSLa

Dinamo odron od ekipe. Dugo losija nije igrala kokezinu ligu. Brzo ce u nizi rang.

Edited by tsva, 20 July 2018 - 22:39.

  • 1

#1997 Radalek

Radalek
  • Members
  • 1,009 posts

Posted 20 July 2018 - 23:46

Bombonu od ekipe imamo. Daj samo jos Bocka i da se to zategne sve do treceg kola za 3 nedelje.


  • 0

#1998 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 21 July 2018 - 00:49


Rekao bih da konacno imamo dobre rezerve i na skoro svakoj poziciji po 2 igraca koja imaju kvalitet.

Jovancic je razvalio danas. Bas je jak na lopti i ima odlican sut.

Jevtovic je ozbiljan igrac. Njega sam gledao u Rozenborgu par puta, uvijek je bio dobar. Znao sam da sa njim nema greske. Bolji je igrac i od Srnica. Ima dosta bolju tehniku i bolju zavrsnicu, a jos je veoma borben igrac.

Joveljic ima golgeterski instikt, dobro se krece, talentovan igrac, vidi se to. Radi vrijeme za njega.

Meleg i Ebesilio totalno nespremni.
Od Melega se tek na jesen moze nesto ocekivati.

Ovo je bilo sasvim dobro, nek se spremi Suduva.

Mozart pise da smo zainteresovani za nekog Egipcanina.
  • 0

#1999 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 21 July 2018 - 03:47

Mozart pise da smo zainteresovani za nekog Egipcanina.

Dovodi Terza Salaha za napad na LS ! :o


  • 2

#2000 Duh koji lebdi

Duh koji lebdi
  • Members
  • 2,838 posts

Posted 21 July 2018 - 06:08

Terza dovodi Koku?

Attached Files

  • Attached File  kok.jpg   34.27KB   19 downloads

  • 0

#2001 Begbie

Begbie
  • Members
  • 170 posts

Posted 21 July 2018 - 08:40

samo napadač, ovo će da se utegne


  • 0

#2002 Antonello Riva

Antonello Riva
  • Members
  • 214 posts

Posted 21 July 2018 - 09:59

Odlicna utakmica! Jevtović je odlično pojačanje, jos kad je momak potpisivao videlo se da je fizički spreman, za razliku od nekih "majstora sa loptom" koji kubure sa viškom kilograma tokom cele karijere.

Jovančić je zreo čovek, vidjelo se to u svakom dodiru sa loptom. On je spreman za ovo, za Zvezdu. Znam da se spremao i tokom pauze i da nas neće glava zaboleti od takvog igrača.

Babić ponovo očajno procenio liptu kod stative Dinama, a potom je i Degenek bio očajno postavljen prilikom branjenje protivničkog špica. Ne razumem kako je moguće da se profesionalni fudbaler onako loše postavi! Raširio noge , ne znam šta je mislio na taj način pokriti!

Drago mi je sto naša deca dobijaju prostor.
  • 0

#2003 svengali

svengali
  • Members
  • 1,430 posts

Posted 21 July 2018 - 12:27

Јованчић најбоље појачање. Видело се и у Воши да је одличан играч. Зрео за прву поставу.

 

Јовељић прави центарфор, одличан осећај за гол. Може још много ствари да унапреди у игри али тренутно је најбитније да постиже голове. 

 

У суштини, није Динамо неко мерило. Највише нам шкрипи на две најбитније позиције. И даље фали нападач и организатор. Мелег и Ебисилио тотално неспремни. 


Edited by svengali, 21 July 2018 - 12:28.

  • 0

#2004 Cavani

Cavani
  • Members
  • 2,721 posts

Posted 21 July 2018 - 12:39

Meni je potpuno neverovatno da profesionalni fudbaler u najboljim godinama moze toliko da se zapusti da ne moze za 4-5 nedelja da se dovede u red.
  • 0

#2005 Igor028

Igor028
  • Members
  • 1,478 posts

Posted 21 July 2018 - 13:44

Јованчић најбоље појачање. Видело се и у Воши да је одличан играч. Зрео за прву поставу.

Јовељић прави центарфор, одличан осећај за гол. Може још много ствари да унапреди у игри али тренутно је најбитније да постиже голове.

У суштини, није Динамо неко мерило. Највише нам шкрипи на две најбитније позиције. И даље фали нападач и организатор. Мелег и Ебисилио тотално неспремни.

Nisi pratio, Jovancic je lom, poluigrac, koji toliko godina nije uspeo da ode iz Srbije.
  • 0

#2006 Ikac

Ikac
  • Members
  • 2,242 posts

Posted 21 July 2018 - 13:49

Dobra utakmica, iako Dinamo mora da dovede neke superligaške igrače.

 

Jovančić je pokazao da je upgrade u odnosu na dečka koji je potpisao za Valensiju. Vidi se i da je Jevtović igrao mnogo jače utakmice. Meleg će dugo guliti ove utakmice po 60 minuta dok ne bude spreman (Radonjić scenario iz prošle sezone). Vidi se da Ebesilio zna, on će se spremiti pre Melega i biti faktor.

 

Terzić je dosta dobar bio za debi, nije se uplašio što je najbitnije, napredovaće još ako bude igrao ove utakmice. Popović ok, ako izlazi na 30 metara, mora svaki put da savršeno izbaci loptu.

 

Rano je kritikovati Degeneka i Babića što nisu intervenisali dobro u jednoj jedinoj opasnijoj situaciji, na početku prve utakmice koju igraju zajedno. Dobri su igrači i igraće dobro, mada Babić najviše mora da radi na koncentraciji koja mu padne u nekim momentima, uvek u utakmicama gde smo favoriti. Deluje da mnogo ozbiljnije shvata jače utakmice (mene je kupio u Kelnu) što je logično za mlađe igrače, ali nije dobro - svaka utakmica je bitna.

 

 

Zanimljivost, iskoristili smo 22 igrača u prve 3 utakmice. Igrao bi verovatno i Srnaldo da se nije povredio.

 

Ostalo je da se završi saga i napravi rokada Boaći - Pavkov, kompletira transfer Srnića, kao i da rešimo statuse Hajdina, Velje Nikolića, Stankovića i Cvetkovića. Dosta će zavisiti i od transfera, ako bi otišao Milić, Cvetković bi ostao. Ako ode Borjan - Stanković ostaje. Ako svi ostanu, mislim da bi najbolja opcija za svu četvoricu bila pozajmica do januara u SL ili barem PL, nove pripreme pa da vidimo.


  • 0

#2007 marko_pantelic

marko_pantelic
  • Members
  • 773 posts

Posted 21 July 2018 - 14:33

Meni je potpuno neverovatno da profesionalni fudbaler u najboljim godinama moze toliko da se zapusti da ne moze za 4-5 nedelja da se dovede u red.

 

Ako je ovo "Vojvoda Keselj" na tvom avataru, onda mislim da znas da neki ne mogu da se utegnu ni posle 3 godine :D


  • 0

#2008 Igor028

Igor028
  • Members
  • 1,478 posts

Posted 21 July 2018 - 17:36

Sve je delovalo lepo u ovom prelaznom roku, dok nije na red dosao napadac.
  • 0

#2009 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 21 July 2018 - 17:45

Valjadolid hoce da nam otme Pavkova za 3 miliona. Ne moze!


  • 0

#2010 Radalek

Radalek
  • Members
  • 1,009 posts

Posted 21 July 2018 - 17:46

Valjadolid hoce da nam otme Pavkova za 3 miliona. Ne moze!

Ako njega uvalimo za 3 miliona...nemam reci.


  • 0