Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

FK Crvena zvezda 2018/2019


  • Please log in to reply
18402 replies to this topic

#18361 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 27 April 2019 - 12:48

Mihajlovic je prosecan trener sa jakim vezama i dobrim ledjima. Idealan saradnik za Terzu do onog momenta kada im se interesi ne bi poklopili, sto bi se desilo pre ili kasnije.

 

Videcemo za Milojevica, moj info je da nije sigurno ni da ostaje, ni da ide. Pricace se o tome po zavrsetku sezone i onda cemo znati vise. Do tad bi stvarno bilo dobro da uzmemo tu duplu krunu. 


  • 0

#18362 suptil

suptil
  • Members
  • 2,079 posts

Posted 27 April 2019 - 13:00

Kakav je motiv Gvanzoa ako su medijske price tacne da zavrsi saradnju sa Piksijem a da Miloje dodje? Ako ode sigurno ce povuci jednog igraca iz posave sa njim za masno obestecenje. Ipak, najbolje je za sve da bude u klubu jos sezonu, dve. Da se ciklus zavrsi kako dolikuje. Problem je veliki broj igraca, ponekla piksla. Otuda i igra bez utiska unazad par meseci.


  • 0

#18363 Mile1

Mile1
  • Members
  • 15,320 posts

Posted 27 April 2019 - 13:01

Ma koji crni Mihajlovic najveca prevara u trenerskom poslu da mu nije Ramadanija ne bi vodio ni Vojvodinu.Sto se tice trenerskih zelja samo Robert Prosinecki u najgorem slucaju Simo Krunic


Edited by Mile1, 27 April 2019 - 13:04.

  • 0

#18364 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 27 April 2019 - 13:01

Kakav je motiv Gvanzoa ako su medijske price tacne da zavrsi saradnju sa Piksijem a da Miloje dodje? Ako ode sigurno ce povuci jednog igraca iz posave sa njim za masno obestecenje. Ipak, najbolje je za sve da bude u klubu jos sezonu, dve. Da se ciklus zavrsi kako dolikuje. Problem je veliki broj igraca, ponekla piksla. Otuda i igra bez utiska unazad par meseci.

 

Dalian je klub. 


  • 0

#18365 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 27 April 2019 - 13:08

Ne znam odakle priča o Mihi uopšte, kada mu super ide sa Bolonjom, verovatno će opstati u ligi, i njemu doneti lepu kintu za produžetak saradnje.

Edited by Green23, 27 April 2019 - 13:08.

  • 0

#18366 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 27 April 2019 - 13:12

Ne znam odakle priča o Mihi uopšte, kada mu super ide sa Bolonjom, verovatno će opstati u ligi, i njemu doneti lepu kintu za produžetak saradnje.

 

Njemu Zvezda moze vise da ponudi od Bolonje. Pritom su i ambicije vece, borba za titulu, igranje LS i slicno. 


  • 0

#18367 red_white

red_white
  • Members
  • 319 posts

Posted 27 April 2019 - 13:29

Po cemu je Mihajlovic trenerska prevara? Vodio Bolonju ostao u ligi, Kataniju isto zavrsio iznad crte. Sa Fiorrntinom bio 9., Sampdoriju odveo u LE sa samo 8 poraza. Torino je igrao dosta dobro sa njim na klupi. Evo sada opet na putu da Bolonju sacuva u ligi iako su bili vidjeni u drugoj ligi s obzirom da su bili u velikom kanalu. Reprezentacija je pred kraj mandata pocela pokazivati ozbiljnu igru. Sta znam po meni on u Italiji je imao vise dobrih nego losih sezona. Sa Milanom nije imao ocekivan rezultat, ovo ostalo manje vise sasvim solidno. Sa ekipama koje su medju losijim (Bolonja i Katanija) izborio je opstanak. Sa ovim osrednjim kao sto su Fiorrntina, Sampdorija i Torino zavrsavao je u prvih 10 od 7 do 9 mjesta uvijek. Uvijek je bio tu u borbi za LE. Niti je sada pravio ne znam kakve rezultate ali nije ni podbacivao da mu se moze reci da je trenerska prevara.
Sasvim je jasno da te ekipe nisu imale realan kvalitet za plasman medju prvih 4 pa sve da ih je vodio i Gvardiola. Ipak ja bi voleo da Milojevic ostane jer sa njim mi imamo rezultate dvije sezone. Ako on zeli ostati ja tu nista ne bi dirao.
  • 0

#18368 zoziezli fereira

zoziezli fereira
  • Members
  • 1,635 posts

Posted 27 April 2019 - 13:39

Milojev engleski je jako tanak, sto nam idalje daje povoljne sanse. Mada on mi deluje kao covek koji ce kada napusti Zvezdu, uraditi to jer misli da je to to, a ne zbog neke ponude. Nesto slicno Radonjicu.
  • 1

#18369 svengali

svengali
  • Members
  • 1,430 posts

Posted 27 April 2019 - 13:51

напокон лепа вест ако је тачно ово за милоја
  • 0

#18370 Golijat

Golijat
  • Members
  • 3,613 posts

Posted 27 April 2019 - 14:41

Ali pojedini strucnjaci kojima je Mihajlovic trenerska prevara a ok im je i Simo Krunic za trenera... :ajme:
  • 0

#18371 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 27 April 2019 - 14:45

Simo Krunic je los trener i los covek. Ne dao bog da on ikad preuzme Zvezdu, a pre par godina je bio vrlo blizu. 


  • 1

#18372 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 27 April 2019 - 14:47

Kakav je motiv Gvanzoa ako su medijske price tacne da zavrsi saradnju sa Piksijem a da Miloje dodje? Ako ode sigurno ce povuci jednog igraca iz posave sa njim za masno obestecenje. Ipak, najbolje je za sve da bude u klubu jos sezonu, dve. Da se ciklus zavrsi kako dolikuje. Problem je veliki broj igraca, ponekla piksla. Otuda i igra bez utiska unazad par meseci.

Možda i dva...

 

Spoiler

 

:lol+:


Edited by DonJuan, 27 April 2019 - 14:48.

  • 0

#18373 Kosjan Willavić

Kosjan Willavić
  • Members
  • 4,451 posts

Posted 27 April 2019 - 14:52

Fereira, to hoćeš da nam kažeš da Miloje i definitivno ide? :unsure:

 

Da sam na njegovom mestu, gde sa jedne strane imaš samo ljubav prema Zvezdi a sa druge strane priliku da se dodatno obezbediš za svog i za života potomaka, nisam sigran šta bih izabrao...

 

Ako je ova priča sa Kinezima ili kim već tačna...no brainer. To više nisu one kineske ekipe tipa Dalijen od pre 15 godina gde je jebeni Alkosan mogao da trenira ali za male pare. Sada je to ludilo kesh, znate i sami.

 

Može da ode i da mu u CV-u stoji LE, LŠ, pobeda protiv Liverpula (btw....JEDINA ekipa koja je ove godine Lpool dobila sa dva razlike je Sisojeva Zvezda)...ili da ostane pa da na to nalepi (u zavisnosti od ideja uprave i rostera) ispadanje od nekog Malmea npr.

 

Što se zamene tiče, samo Robi.

 

Nemoj neko čak ni u šali da pominje Snslalatovića. 

Milojević je analitičan čovek, vrv je skontao da je dostigao svoj realni maksimum ovde, te da nas i sa skupljim timom, a opet jeftinim za evropske uslove, možda čeka brodolom u kvalifikacijama (s obzirom da mi deluje da smo u stagnaciji, ako ne i u padu). Poznajući srpski mentalitet, tada bi možda otišao kao Sisoje, a ovako bi mogao da se oprosti sa duplom krunom u velikom stilu, plus da inkasira ozbiljan novac. Sreću smo zaslužili radom i disciplinom, ali je realno jako malo falilo da ne vidimo LE prošle, a ove godine LŠ. Zakon velikih brojeva govori da treći put možda ne bi bilo tako


  • 1

#18374 Kosjan Willavić

Kosjan Willavić
  • Members
  • 4,451 posts

Posted 27 April 2019 - 14:56

Mihajlovic je prosecan trener sa jakim vezama i dobrim ledjima. Idealan saradnik za Terzu do onog momenta kada im se interesi ne bi poklopili, sto bi se desilo pre ili kasnije.

krunu. 

Ne znam koliko je idealan saradnik za Terzića jer je Miha i dosta sujetan. Pritom se nekih drži se svojih rezona (što je dobra stvar dok ne preraste u tvrdoglavost i nedokazanost). Kao trener, sigurno bolji od nekih lokalnih kurtona i Kratko Ostanić tipa trenera, ali da, jake veze, leđa, a i marketing u vidu velikog fudbalskog imena mu rade dobar posao.


  • 0

#18375 mister-no

mister-no
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 27 April 2019 - 14:59

Kinezi su mu nudili velike pare i pre Zvezde je bio pred potpisom. Pravo je iznenađenje kako je uopšte potpisao za Zvezdu. Elem, sad je to još podebljano tako da mislim da je to to.
  • 0