Jump to content


Photo

Predlozi, pitanja, dogovori...


  • Please log in to reply
122 replies to this topic

#61 Magija

Magija
  • Members
  • 2,033 posts

Posted 23 June 2018 - 15:21

Life.

Moglo bi malo tolerantnosti prema fer forumasu. Sinoc smo svi bili napeti i nervozni zbog kradje i ne vidim da je ovo za toliku kaznu.


  • 0

#62 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 23 June 2018 - 16:25

Grešiš, nije bezobrazluk.
Tvoj post jeste hronološki iznad mog, ali sam ga ja video tek nakon objave svog poslednjeg, što je trebalo biti očigledno jer se :
1) direktno obraćam forumašu na čiji poslednji post se nadovezujem
2) i Sam ekplicitno objavljujem upravo ono što si ti nakon toga (in real time) zahtevao -završetak digresije i odjavljivanje na svaki nastavak te tematike.
For the record.

Dozvoli da prokomentarišem suštinu.
Ako je bilo dozvoljeno da se Bistri politika i komentariše sa onelinerom rts-ov prilog, ne vidim problem da se diskusija produbi i proširi. Seti se da je Jürgen reagovao na moju opasku da će mi biti teško navijati za takvu Srbiju. Ako je bila procena da ne treba da se Bistri politika, imali ste elegantniju opciju transfera diskusije na VP.

And last but not least.
Bilo bi poželjno da se na ovim virtuelnim prostorima omoguće uslovi za diskusiju i razmenu “neprijatnih” mišljenja bez prozivki i automatskog osećaja ugroženosti, odnosno straha da će se ta razmena pretvoriti u opštu tuču. Vi, kao moderatorski tim bi trebali i o tome voditi računa. Ne kažem da je lako ni jednostavno.
Svako dobro.

Ako nisi video post mogu samo da ti se izvinim.

 

Ali to je bio jedini nacin da se politicke diskusije zavrse na mestu koje nije predvidjeno za to jer da je to bilo dopusteno vezalo bi se jos brdo postova i napravio bi se haos od teme koja bi trebala da ima neki vedar duh.

 

I samo da pojasnim da nije ban pao jer si to bio ti isto bi se desilo i da je ako se ne varam Jurgen napisao post posle upozorenja da ne mislis da imam nesto protiv tebe ili bilo kog. A ban je bio i vise nego simbolican.

 

Sa ovim boldovanim se slazem ali samo na mestima odredjenim za to, sto tema ''Bistro'' svakako nije. Iskreno i izuzetno drago sto ste A Sad i ti (i jos neki forumasi) koji dolaze sa politike krenuli cesce da pisete na PDF-u Sport jer mogu od vas da se cuju drugacija misljenja nego sto se obicno ovde citaju.

 

 

Svako dobro takodje :)


  • 0

#63 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 23 June 2018 - 18:14

Taj detalj sam jos jednom pogledao na youtube-tu I ... poceo sam da verujem u neku teoriju zavere da je ova utakmica namestena da Svajcarci dobiju!!!!

  

Nemojte se zanositi ljudi: utakmice se namestaju zarad sportske prognoze! 
Svajcarci protv Srba iz keca u dvojku! Koliku to premiju donosi nekima!

  

Ovo je bila namestaljka, - trebala je melodrama : dva Albanca zabili Srbiji dva gola!


7 dana
  • 2

#64 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 23 June 2018 - 18:16

:(


  • 0

#65 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 24 June 2018 - 00:19

Umesto jednog vrhunskog momka, strasnog radnika i igraca, svetskog prvaka, igraca koji igra sjajno u svom klubu, startovao fenomenalno u reprezentaciji...

..umesto da ga nagradis, ne da ga povedes na SP nego da igra u prvoj postavi, naguzis ga i povedes debila koji vise igra na splavovima nego na terenu ali eto, dao je bitan gol u Kokeza ligi...to je najbitnija referenca za reprezentaciju..dodose, nista manje smesna od ove kako je najbrzi.

 

Zna se kako i zasto je ova sabancina dosla na klupu reprezentacije i zasto je Radonjic morao u ekipu.

Zapravo, ta vertikala Vucic-Kokeza-Krstajic-Radonjic, najbolje oslikava zasto smo kurac od tima i igramo najdekadentniji fudbal na svetu iako imamo igrace za top 10.

7 dana 


  • 6

#66 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 24 June 2018 - 11:19

7 dana


Zasto onda nisi banovao onu dvojicu koja su usla na temu samo da citiraju njegov post i da ga vrijedjaju?

Sta? Brze-bolje si obrisao te njihove postove, ostavio samo njegov post, misleci da niko nije vidio ostatak?
  • 1

#67 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 10,291 posts

Posted 24 June 2018 - 11:45

Vredjanje je "gospode pomiluj" i "ogrezao si u mrznji", ako se dobro secam tih postova?

 

I cuj, brze-bolje obrisao, a postovi bili tamo bar sat vremena.


  • 0

#68 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 24 June 2018 - 11:53

Nije Nele obrisao te komentare, vec ja i to jutros. I nisu bila dva vec tri citata, od cega je samo jedan komentar bio uvredljiv. Posto je u pitanju laksa uvreda (takve stvari se po pravilniku tolerisu do odredjene granice) komentar je samo obrisan.
  • 0

#69 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 24 June 2018 - 14:31

Cuj, "laksa uvreda"... Lik 'ladno i direktno vrijedja drugog forumasa, a onda banujes ovog drugog, jer je igraca nazvao debilom!? Pri cemu 'obrisani dvojac' konstantno, ali konstantno iznosi citav niz, daleko tezih, uvreda (klasicne bljuvotine) upucenih pojedinim igracima, trenerima, sudijama...a kao sto vidimo, nerijetko upucuju uvrede i drugim forumasima, pa prolaze bez bana. Kontekst napisanog od strane ovog drugog 'obrisanog' je isto tako isao prema uvredama, jer lik konstantno radi na taj nacin, od stalkovanja, spamovanja, zaseravanja tema i konstantno "juri" druge forumase ukoliko ne pisu ono sto se njemu svidja da procita. Vec vidjeno milion puta.

 

Gori od njih su samo ove forumske "francuske sobarice" koje svaki ubogi dan vise na forumu, ali su uvijek u fazonu da nista ne vide i ne znaju koji likovi i smaraci se ponavljaju. Valjda im je sve roza pred ocima, pa ne razaznaju... Al' onda je bolje da nista i ne pisu, odnosno da se uzdrze od komentarisanja.

 

Za razliku od kosarkaskog, na fudbalskom dijelu foruma se nalazi daleko vise forumasa koji bar vode normalnije diskusije (nebitno da l' se slazes sa onim sto napisu), tako da  bi se pojedinci bar za vrijeme SP-a mogli malo suzdrzati od "izdrkavanja", licnih prepucavanja koja, u nedostatku kosarkaskih desavanja, prenose ovdje. Prilicno je jasno zbog cega je vajni moderator banovao covjeka, bas kao sto je i jasno da je svjesno ignorisao dosta toga, jer nije zelio da se zamjera 'forumskim jaranima' sa odredjenih kosarkaskih tema.


  • 0

#70 slavisa063

slavisa063
  • Members
  • 1,994 posts

Posted 24 June 2018 - 14:40

U vezi banovanja Glenna. Pre par dana je jedan moderator na politickoj temi o Rusiji postavlio par fotografija u vezi komaraca i muva na stadionu u Volgogradu za vreme odigravanja utakmice,da je kandidatura placena krvavim novcem,... i na taj nacin zapoceo o sportskim desavanjima na politickoj temi. 

Ja sam mu odgovorio da takve krvave pare ne smetaju korumpiranima iz FIFE, onda se umesala druga moderatoka, i navalila na mene da sam ja zapoceo da pisem u politickoj temi o sportu i da ta tema nije mesto za to. Kako su EU parlamentarci potpisali apel da EU zemlje ne salju reprezentacije u Rusiju.  Skrenuo sam paznju da je njen kolega moderator prvi poceo o sportu na politickoj temi, i da njega proganja a ne mene. I da politika ne treba da se mesa u Sport pa bilo to Svetsko prvenstvo u Rusiji.

 

Jedan ugledni clan sa PDF Politika je banovan ovde na 24h, a gore odma su potrcali da traze zrtvu za banovanje nekoga ko je vise sportski orijentisan.


  • 0

#71 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 24 June 2018 - 14:46

Na čemu si?
  • 1

#72 slavisa063

slavisa063
  • Members
  • 1,994 posts

Posted 24 June 2018 - 14:51

Nisam rekao nista lose o tebi, i sto se mene tice ne zasluzeno si banovan pa makar i na 24h. Samo sam skrenuo paznju , a sto se i ranije desavalo ( bila ona hajka na temi kritike pre nekih godinu dana) da cim neki moderator sa sportskog dela banuje nekog ko je "miljenik" politickog dela, politicki moderator odma reaguje. Samo toliko. Nek ti je lepo popodne.


Edited by slavisa063, 24 June 2018 - 14:51.

  • 0

#73 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 25 June 2018 - 22:14

Gde mogu da komentarisem onog awkward plasticnjaka sa rts-a koji kao pravi neke analize taktike?


  • 0

#74 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 25 June 2018 - 22:33

Il Bistro ili grupa o kojoj pravi analizu.


  • 0

#75 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 27 June 2018 - 20:01

Ali kakva je Mustafa mlohava kita od golmana, Džizs Fakin Krajst. Jesu izgrešili odbrambeni, ali je ovo on morao do počisti. Čisto njegov gol.

10 dana.


  • 1