Jump to content


Photo
- - - - -

Madrid 2018.


  • Please log in to reply
157 replies to this topic

#31 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 08 May 2018 - 23:02

Gazi to Duci k'o plitak potok.

 

:lol:

 

Mora da je uticao onaj poraz od Djokovica u fazonu kad me je ovaj ovako odrao il cu da se uozbiljim il da bataljujem :P


  • 0

#32 NMX

NMX
  • Members
  • 11,160 posts

Posted 09 May 2018 - 07:35

Uspeo da odgledam sinoc ceo mec Dimitrov-Raonic. Kakva tri seta nicega :lol:

 

Rafa ima zreb da se proseta do pehara. Novaku ce do finala Gofan biti najveci problem i morace bas bas da zapne da prodje to (posle toga Raonic ako se nekako dovuce do 1/4).

 

Duci :krsta: Sto kaze Mek, to je taj turnir koji ga dovuce u top50. Delpa da prodje pa onda Rafu :kece:


  • 0

#33 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 09 May 2018 - 10:12

Ja se ne bojim Gofina, priznajem da mi je najvise frka od danasnjeg meca, tipican mec koji ce Novaku biti dosadan, valjda ce dobiti uzdam se u Vajdino prisustvo. Gofin mu je drugar, sa njim cesto trenira u MC i za Gofina je Novak najbolji ikad, tako da mislim da nece imati problema ni sa njim ni sa drugima do finala. Ali, korak po korak


  • 0

#34 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 09 May 2018 - 10:27

Ja se ne bojim Gofina, priznajem da mi je najvise frka od danasnjeg meca, tipican mec koji ce Novaku biti dosadan, valjda ce dobiti uzdam se u Vajdino prisustvo. Gofin mu je drugar, sa njim cesto trenira u MC i za Gofina je Novak najbolji ikad, tako da mislim da nece imati problema ni sa njim ni sa drugima do finala. Ali, korak po korak

 

A6KDrONCYAAHvbG.jpg


  • 0

#35 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 09 May 2018 - 10:33

Nosi je jer ima kul logo da Nole ima tako kul brend nosio bi njegovu :D

 

A mozda voli i ovu nijansu zlatne, slaze mu se sa kosicom :D


  • 0

#36 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 09 May 2018 - 10:36

B04YxHfCcAAaeSu.png


  • 1

#37 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 09 May 2018 - 10:39

Tako je Mc. A mozda su mu je dali za dz ili mu dali nesto da je nosi ;)

 

Kako god okrenes on je u nekoliko itv izjavio da je za njega Novak najbolji teniser i da je to sto on zivi u Monaku pa moze tu i tamo sa njim da trenira za njega dovoljan razlog da zivi u Monaku (naravno to sa porezom nema veze :))

 

I sta je uopste sad toliko bitno, Gofin je jedan od tenisera koji je impresioniran Novakom a to obicno ne pomaze da se mec dobije, to je bio moj point.

A mozda moze Boxy da nadje i majicu gde Izner nosi majicu RF? Agasi je u svojoj knizi pisao kako Nike pred meceve deli besplatno majice svojih pulena koje sponzorise i na neki nacin ih obavezuje da navijaju - toliko o majicama


Edited by ciao, 09 May 2018 - 10:41.

  • 0

#38 jevrem69

jevrem69
  • Members
  • 5,556 posts

Posted 09 May 2018 - 10:43

Mene je jucerasnji Lajovicev nastup stvarno prijatno iznenadio, skoro pa odusevio, sto je prethodno bio slucaj kada je Filip dosao do finala mastersa u Parizu.

 

Steta sto on ne moze makar na 2-3 jaca turnira godisnje da zalici po igri na Vavrinku, zacementirao bio se medju prvih 30.

Nisam ispratio kako se zavrsio mec izmedju Done Vekic i Muguruze, znam da je bilo 1 : 1 u setovima ...............


  • 0

#39 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 09 May 2018 - 10:47

Tako je Mc. A mozda su mu je dali za dz ili mu dali nesto da je nosi ;)

 

Kako god okrenes on je u nekoliko itv izjavio da je za njega Novak najbolji teniser i da je to sto on zivi u Monaku pa moze tu i tamo sa njim da trenira za njega dovoljan razlog da zivi u Monaku (naravno to sa porezom nema veze :))

 

I sta je uopste sad toliko bitno, Gofin je jedan od tenisera koji je impresioniran Novakom a to obicno ne pomaze da se mec dobije, to je bio moj point.

A mozda moze Boxy da nadje i majicu gde Izner nosi majicu RF? Agasi je u svojoj knizi pisao kako Nike pred meceve deli besplatno majice svojih pulena koje sponzorise i na neki nacin ih obavezuje da navijaju - toliko o majicama

 

 

hahahahahah, kakve teorije  :lol+:  :lol+:  :lol+:  :lol+:

 

pa opste je poznato da je Gofanu Roger idol, ne znam kako ti je to promaklo 


  • 0

#40 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 09 May 2018 - 10:50

pa opste je poznato da je Gofan zaljubljen u Rogera, ne znam kako ti je to promaklo

Malo sam popravila da bude tacno :P
  • 3

#41 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 09 May 2018 - 10:56

Najvazije je da se prica o RF cak i na temi turnira gde on ne ucestvuje


  • 0

#42 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 09 May 2018 - 10:59

Najvazije je da se prica o RF cak i na temi turnira gde on ne ucestvuje

 

pa ti da si iskulirala i da nisi iznela neke teorije, ne bi se ni pricalo  :lol+:


  • 0

#43 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 09 May 2018 - 11:11

Mene je jucerasnji Lajovicev nastup stvarno prijatno iznenadio, skoro pa odusevio, sto je prethodno bio slucaj kada je Filip dosao do finala mastersa u Parizu.

Steta sto on ne moze makar na 2-3 jaca turnira godisnje da zalici po igri na Vavrinku, zacementirao bio se medju prvih 30.
Nisam ispratio kako se zavrsio mec izmedju Done Vekic i Muguruze, znam da je bilo 1 : 1 u setovima ...............

Dobila Muguruza, u trećem setu je izdominirala i fizički, baš je bilo očigledno koliko jače udara.
Madridska publika odvratna po običaju prema protivniku domaćeg tenisera, nema veze je li muško ili žensko. A i ne mogu se setiti ima li drugog turnira gde se redovno zviždi na svako proveravanje traga loptice, ispada maltene da zvižde sudiji. Plus režiji kao da je neko zabranio da snima sudiju dok gleda trag, već dosta puta smo samo od komentatora čuli je li aut ili nije dok je u kadru nešto drugo :wacko:

Lajović me oduševio juče. Ne samo igrom nego pre svega stavom na terenu, tako je autoritativno delovao kao da nije on :D da vidimo koliko može to da ga drži. Nekako imam utisak da je to kod njega pola posla obavljeno kad dođe do samopouzdanja.
  • 1

#44 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 09 May 2018 - 11:36

ukljucim se u prenose iz madrida, kad ono pinokio N2   :lol+:


  • 0

#45 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 09 May 2018 - 11:46

Nismo mi krivi sto je Rodzer sveprisutan, bar preko majice :P

 

P.S.

 

Lajovic izgleda resio da malo ozbiljnije radi u teretani, podrzavam. Raskrupnjao se.


  • 0