Jump to content


Photo
- - - - -

VN Australije 2018


  • Please log in to reply
118 replies to this topic

#76 staneC

staneC
  • Members
  • 864 posts

Posted 25 March 2018 - 07:46

Baš mi je drsgo za Hamiltona hehehe Da vudimo ko ima izbtisam osmjeh 🤪😁
  • 1

#77 Dzoni_m

Dzoni_m
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 25 March 2018 - 07:48

Vise srece nego pameti. Vetel je prilicno smiren na radiju, izgleda da je svima jasno koliki je zaostatak. Nadam se da cemo sledece trke izdrzati koliko mozemo da ne odmakne Mercedes. Inace, rezultati ispod 3 mesta su nerealni, mnogo odustajanja. Haas je ozbiljno napravio problem RB, i voleo bih da im smetaju cele sezone. Inace F1 je pocela da lici na ona americka sranja sa grafikom, temom i ostalim glupostima. Mercedes zaista odusevljava razvojem i konstantim radom na tim bolidima. Svaka cast. Bice ovo sezona gde ce samo greske Mercedesa biti prilika za rezultat. Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by Dzoni_m, 25 March 2018 - 07:51.

  • 0

#78 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 25 March 2018 - 07:48

Lep prizor, crveni slave, Hami snužden.
  • 0

#79 Hertzog

Hertzog
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 25 March 2018 - 07:49

Dobro je, iskoristili smo pruzenu priliku, ali je utisak da je mercedes dosta brzi, mozda cak i veca razlika nego prosle godine.

Inace, meni je ova gradika odlicna, dosta bitnih podataka, imamo razlike izmedju vozaca, oznaku krivine kroz koju prolaze, gde se vodi borba za pozicije i sl... ne znam cemu zamerka
  • 0

#80 Dzoni_m

Dzoni_m
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 25 March 2018 - 07:56

znam cemu zamerka


Npr nadletanje borbenog aviona pred pocetak trke. Gde si to jos video? A pa da USA.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • 0

#81 staneC

staneC
  • Members
  • 864 posts

Posted 25 March 2018 - 08:06

Verstapnu trkača inteligencija daje brzinu, ali nazad vuče prirodna glupoča.
  • 0

#82 Hertzog

Hertzog
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 25 March 2018 - 08:13

Npr nadletanje borbenog aviona pred pocetak trke. Gde si to jos video? A pa da USA. Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne vidim kakve to veze ima sa grafikom i informacijama koje dobijamo tokom trke. Prethodnih godina sam morao koristiti jos jedan uredjaj da bih pratio razlike izmedju vozaca, sada je to dosta bolje.
  • 0

#83 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 25 March 2018 - 08:14

Nije ovo prvi put da su radili nadletanje pre starta, to se vec godinama radi na pojedinim stazama. Sad se samo drugacije slika za TV pa se vise primeti.

 

Sto se trke tice, meni kao navijacu Meklarena je izuzetno drago sto je sada i najvecim trolovima jasno koliko je djubre Hondin motor. Valjda ce sada prestati te glupe price kako je sasija bila uzrok svih problema i kako smo se zajebali sto smo ih ostavili.

 

Sa druge strane, Ferari jednom za promenu perfektno iskoristio pruzenu sansu i "ukrao" Mercedesu vec upisanu pobedu. Jos koji put ovako i mozda sezona i ne bude toliko dosadna.

 

Has pokazao koja su gomila amatera, ni lanjski Ferarijev bolid im ne moze pomoci kada nisu kadri da zavrnu jedan sraf kako treba. No, bice oni jos faktor u ovim ranim trkama, pomrsice mnogima racune dok ne pocnu padati u poretku kako ostali budu razvijali svoje bolide...


  • 0

#84 Dzoni_m

Dzoni_m
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 25 March 2018 - 08:28

Zar nije do sada to bio Quantas-ov putnicki avion? Isto kao Emirates  ili slicno, tj flag carier zemlje gde se vozi. To mi je ok, skroz. Borbeni avion, nema sta tu da trazi, mlaznjak akro grupe ne racunam. 

 

Sto se tice grafike, meni je uzasna (ne u smislu informacija) vec prosto kako to izgleda. Napadna je, font je ocaj. Moze to mnogo diskretnije.

 

Iznenadio mi je cist start svih na gridu. Bez nekih ispada, nadam se da je to zbog toga sto su svi razumni, ali nesto mi se ipak javlja da su svi prilicno rezervisani zbog novih pravila i broju motora po sezoni. Cak i borba za prvo mesto nije bila postedjena toga. Ne svidja mi se to ogranicenje uopste.


Edited by Dzoni_m, 25 March 2018 - 08:28.

  • 0

#85 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 25 March 2018 - 08:29

Presrecan sam rezultatima. Hvala Ferariju i Fetelu. Hamilton..On ce da skida osmehe sa lica.. Lepo je bilo videti ga onako snuzdenog.

 

Za Meklaren nemam reci. 12 bodova nisam mogao ni da sanjam. Lepo jutro.


  • 0

#86 Ripper

Ripper
  • Members
  • 4,494 posts

Posted 25 March 2018 - 08:51

DZHjvlYWsAEE6zl.jpg


  • 2

#87 Hertzog

Hertzog
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 25 March 2018 - 08:55

Jao dobre slike :)

Nego primetih da su nam siromasni kombinezoni, nema sponzora na prsima
  • 0

#88 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 25 March 2018 - 08:57

SC bas nije bio pozeljan, ubio mi 3 od 6 fantazija vec nakon prve trke (tj sam sam se ubio jer sam u poslednji cas zamenio Vettela Maxom zbog prognoze o "sigurnoj" kisi :rant: ali da je Luis pobedio imao bih sansu do kraja sezone da se vratim u borbu za vrh, sad vise ne).

 

Honda opet pustila dusu :thumbs:

 

Odustajanje prvog Hasa je bila super stvar, mnogo je dva Hasa u vrhu za moj ukus, ali odustajanje Grozana je velika tuga, ipak su za ovakav nastup i pokazanu brzinu zasluzili solidne bodove. Zna li se je li na kraju i Magnusen odustao zbog problema sa pistoljem ili je cist kvar motora?

 

Kao sto sam i rekao kad su se oglusili o pravilo vozaca starijeg od 25 godina, Vilijams ce slaviti svaki bod ove godine, a to nece biti cesto i samo mogu da se nadaju da Honda ostane na ovom nivou inace eto njih na devetom mestu kod konstruktora na kraju sezone.

 

Force India je dosta losija nego sto sam ocekivao, ok bilo je jasno da ce ove godine biti sporiji nego prosle, takodje im ni staza ne prija, ali opet mislio sam da ce moci redovno da se bore za bodove, a po vidjenom ovde to ce vise biti sporadicno.

 

Meklaren solidno poceo, a valjda cemo jos iz trke u trku napredovati :+1:

 

I za kraj Sebova frizura :rotflmao: kad sam bio mali to su kad nas zvali "na ćasu" i tako se sisao samo neko za kaznu  :kece: 


  • 0

#89 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 25 March 2018 - 09:03

Magnusenu nisu pricvrstili zadnji levi tocak, Grozanu prednji levi. Amaterske greske.


  • 0

#90 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 25 March 2018 - 09:08

Nisam ništa gledao, samo sam ispratio poslednjih 15 krugova na LT.

Gde su bili Haasovi u trenutku odustajanja?

I kako je VET došao ispred HAM?
  • 0