Jump to content


Photo
- - - - -

Solo


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#16 Mister Bin

Mister Bin
  • Members
  • 614 posts

Posted 05 June 2018 - 18:13

Jedno je sigurno, E8 ostaje najvece SW smece od filma.

 

 

 

To je jednostavno nemoguće pored E1-3. Ti filmovi su gotovo negledljivo loši, od dijaloga, režije, glume, sve je tragično. 


  • 0

#17 Mister Bin

Mister Bin
  • Members
  • 614 posts

Posted 05 June 2018 - 18:14


Sto napisa Don Juan - sasvim je izvesno da ce Solo dobiti nastavak(e) sem ako producenti odluce drugacije.  ;) 

 

 

 

S obzirom koliki je debakl film na blagajama ovo nažalost nema šanse da se dogodi. 


  • 0

#18 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 05 June 2018 - 20:53

S obzirom koliki je debakl film na blagajama ovo nažalost nema šanse da se dogodi. 

Zato sam i napisao ono sem ako producenti... ;) 


  • 0

#19 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 06 June 2018 - 20:26

S obzirom koliki je debakl film na blagajama ovo nažalost nema šanse da se dogodi. 

Ne nužno, mislim da je otvoren prostor da se napravi film o Darth Maul-u, ali  i mislim da će dobrano da stave prst na čelo posle fijaska Solo-a.


Edited by DonJuan, 06 June 2018 - 22:58.

  • 0

#20 Mister Bin

Mister Bin
  • Members
  • 614 posts

Posted 07 June 2018 - 14:53

Postoje neke ideje da ce onaj film o Boba Fetu biti svojevrsni nastavak Solo-a. A film o Obiju kulminacija te "trilogije" gde cemo videti konflikt Obija i Dart Maula. Ne znam samo kako bi Hana ubacili u taj film. Sent from my SM-G531F using Tapatalk
  • 1

#21 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 23 September 2018 - 16:36

Pogledao sam ovaj film konačno nakon što sam ga propustio u bioskopu zbog posla pa sam ko afrikanci čekao BR torent ko kišu.

 

Svideo mi se, zabavna vožnja od početka do kraja. Scena susreta Hana i Čubake mi je najbolja scena u filmu. Jedino što mi malo smeta je očigledna predvidljivost filma, bukvalno znaš skoro sve što ćese desiti u filmu (naravno ako ste već gledali prošle ZR) no opet bez obzira na predvidljivost dajem mu visoku ocenu.


  • 0