Jump to content


Photo
- - - - -

Izbori - BGD edition


  • Please log in to reply
232 replies to this topic

#16 A sad

A sad
  • Members
  • 3,504 posts

Posted 18 January 2018 - 20:10

Bivsi DSovac, predsednik opstine Stari Grad. Demagog.

Ciji je sad i zbog cega se kandiduje ne bih znao.


Pa valjda je savrseno jasno sta je cilj, zbog cega se kandiduje i za cij racun sve to radi.
  • 0

#17 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 18 January 2018 - 20:53

Jeste (pretpostavljam), ali da ne pocinjemo novu igranku ;)
  • 0

#18 A sad

A sad
  • Members
  • 3,504 posts

Posted 19 January 2018 - 00:10

Jeste (pretpostavljam), ali da ne pocinjemo novu igranku ;)


Ne mogu da bas tvrdim, posto stvarno ne znam mnogo o tom Bastacu, ali je prilicno indikativno njegovo pojavljivanje na ovim izborima.
Ostavljam malo prostora da je to uradio iz razloga pripreme za neke buduce opstinske izbore. Da se na vreme priblizi biracima, i da se malo izreklamira. Pretpostavljam da nije opste poznata licnost, napustio je stranku, ne planira da se prikljuci nekoj drugoj stranci, sa te strane ima neke logike da ucestvuje na izborima. Mada je za to prilicno mala verovatnoca.

Jel zna neko u kakvim je odnosima sa vladajucom garniturom na lokalu?
  • 0

#19 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 19 January 2018 - 00:16

Prozivali su ga iz SNS-a za neke malverzacije, ovaj kukao kako hoce da uvedu prinudnu upravu nezakonito, ne znam sta je bilo sa tim. Slusao ga u nekoliko navrata u javnim gostovanjima koje je imao. Klasicna demagogija kako ce kad on bude gradonacelnik da sva deca imaju besplatne udzbenike, metro, besplatan gradski prevoz i slicne price koje smo slusali milion puta.


  • 0

#20 A sad

A sad
  • Members
  • 3,504 posts

Posted 19 January 2018 - 00:32

Prozivali su ga iz SNS-a za neke malverzacije, ovaj kukao kako hoce da uvedu prinudnu upravu nezakonito, ne znam sta je bilo sa tim. Slusao ga u nekoliko navrata u javnim gostovanjima koje je imao. Klasicna demagogija kako ce kad on bude gradonacelnik da sva deca imaju besplatne udzbenike, metro, besplatan gradski prevoz i slicne price koje smo slusali milion puta.


Nista bez metroa. :-)

To je vec klasicno za nasu politicku scenu. Obecanja za koja svako iole pismen zna da su neostvariva, ali vecina zeli da veruje u te nebuloze. Cak i u Starom Gradom.
  • 0

#21 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 19 January 2018 - 01:23

Nista bez metroa. :-)

To je vec klasicno za nasu politicku scenu. Obecanja za koja svako iole pismen zna da su neostvariva, ali vecina zeli da veruje u te nebuloze. Cak i u Starom Gradom.

Posebno u Starom Gradu, gde je gustina budala veca od beogradskog proseka.

 

Budale koje sisaju koktelcice na splavovima i "zestoko se opoziciono" bore na twiteru niu nista manje budale. 


  • 0

#22 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 19 January 2018 - 01:24

Zaboravio sam sta je pricao za Beograd na vodi, cini mi se da je nesto slicno kao Sapic - da sam ja to radio bilo bi to lepse. Bilo je jos bisera, ali sam zaboravio. Uglavnom, demagog.


  • 0

#23 the dude

the dude
  • Members
  • 747 posts

Posted 23 January 2018 - 13:51

Oce li se Karleusa kandidovati? Bese neka prica na tu temu. Ja bih glasao za nju da imam pravo glasa
  • 0

#24 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 23 January 2018 - 13:57

Oce li se Karleusa kandidovati? Bese neka prica na tu temu. Ja bih glasao za nju da imam pravo glasa

Hebes demokratiju...


  • 2

#25 the dude

the dude
  • Members
  • 747 posts

Posted 23 January 2018 - 15:06

Zena ima veca muda od 90% politicara u Srbiji! A ja sam odavno prestao da se zamaram dnevno politickim, opoziciono pozicionim bljuvotinama. Life is good kada se covek mane svega toga, i posveti se samom sebi. Tako da bih ja sa osmehom na licu zaokruzio njeno ime na listi
  • 0

#26 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 23 January 2018 - 16:34

I Jelena Macic isto. :D


  • 0

#27 the dude

the dude
  • Members
  • 747 posts

Posted 23 January 2018 - 17:42

Ne bih znao reci... cuo sam za nju :) Diva do pobede!
  • 0

#28 filadelfija

filadelfija
  • Members
  • 248 posts

Posted 23 January 2018 - 18:45

Zena ima veca muda od 90% politicara u Srbiji!

Guglala sam da bih skapirala o cemu govoris. Izgleda da je jedina koja je rekla  da (citiram) smo pic*e, zli, mali, zasluzujemo sve sto nam se desava i tsl. Ziva je.  :huh: Zbilja zanimljivo...


  • 0

#29 A sad

A sad
  • Members
  • 3,504 posts

Posted 26 January 2018 - 21:55

Oce li se Karleusa kandidovati? Bese neka prica na tu temu. Ja bih glasao za nju da imam pravo glasa


Izgleda da nece, podrzala je Djilasa.
  • 0

#30 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 02 February 2018 - 17:14

511d342df3e1900ec0740471bb3d3de9.jpg


  • 7