Jump to content


Photo
- - - - -

Pitanja &prijedlozi forumski - razni


  • Please log in to reply
214 replies to this topic

#211 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 21 April 2019 - 21:20

Trebalo bi da proradi oko ponoći. U suprotnom, sutra pokušava ponovo.


  • 0

#212 KRAJ RADA FORUMA B92!

KRAJ RADA FORUMA B92!
  • Members
  • 1,316 posts

Posted 26 April 2019 - 12:10

Za sve one koji ne znaju, forum b92 prestaje sa radom.

 

https://forum.b92.ne...ada-foruma-b92/

 

To ne znaci i kraj naseg druzenja, posto se samo selimo na novu adresu.

 

https://forum.b92.ne...-za-novi-forum/

 

Forum smo mi i forum ostajemo mi. Za slucaj da nas ugase pre recenog roka, ostavite svoj kontakt (mejl, FB ili telefon) na PM

 

Zoe

Barakudi

Metalhedu

Zoltanu

i meni

 

da vam javimo novo mesto okupljanja, bez obzira na to da li ste u mogucnosti da pomognete novcano kreiranje novog foruma ili ne. Forum ostaje besplatan i ostaje nas.

Javite se svi.

 

Nadam se da ce svako bar jednom videti ovu poruku, a cilj je postignut ako se ona smuci svima posle 3 dana. :D


  • 0

#213 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 29 April 2019 - 21:41

...

 

Interesuje me jedna stvar - jesu li likovi sa 'novog 4uma' svesni da su materijali sa FB92, postovi, tudje slicke - vlasnistvo 4uma i likova koji su autori?

 

Sta ce biti ako neko pojuri administraciju za neovlasceno koriscenje, pozali se vlasniku servera, potegne naknadu?

Jesu li o tome razmislili?

 

Ne bih hteo da se nista sto sam ja napisao pojavi / citira 'tamo' da se ne potegnu 'mere'.

;)

 

...


  • 0

#214 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 29 April 2019 - 21:59

...

 

Interesuje me jedna stvar - jesu li likovi sa 'novog 4uma' svesni da su materijali sa FB92, postovi, tudje slicke - vlasnistvo 4uma i likova koji su autori?

 

Sta ce biti ako neko pojuri administraciju za neovlasceno koriscenje, pozali se vlasniku servera, potegne naknadu?

Jesu li o tome razmislili?

 

Ne bih hteo da se nista sto sam ja napisao pojavi / citira 'tamo' da se ne potegnu 'mere'.

;)

 

...

 

Forum odlazi na ropotarnicu istorije, tako da nemaju brige sa te strane.

 

A da ih autor pojuri za naknadu, pa... morao bi da se autuje kad podnese tuzbu, pod imenom i prezimenom. A da autor zaista zeli da se autuje, pisao bi pod imenom i prezimenom, zar ne? ;)


  • 0

#215 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 29 April 2019 - 22:10

...

 

... Forum odlazi na ropotarnicu istorije, tako da nemaju brige sa te strane.

... A da ih autor pojuri za naknadu, pa... morao bi da se autuje kad podnese tuzbu, pod imenom i prezimenom.

... A da autor  zaista zeli da se autuje, pisao bi pod imenom i prezimenom, zar ne? ;)

 

Nije tacno!

 

Ranije se na 4B92 prijavljivalo sa punim imenom i prezimenom, adresom i telefonom!

 

Zmisli samo koliko bi mi bilo 'neprijatno' da se tamo pojavim sa punim imenom o prezimenom.

;)

 

A drugo jesi li ti siguran da 'novi forum' moze izdrzati jedno 2-3 tudja dobro placena advokata?

:lol+:

 

PS.

I na PPP je u pocetku bilo mnogo pozivanja na FB92, pa je Admin + Moderacija to presekla.

A i neki Modovi su hteli tamo da moderisu, pa je i to propalo.

 

Zato sto su cinjenice jednostavne - otisao si, zaboravi sta je bilo.

The End.

 

...


Edited by Kinik, 29 April 2019 - 22:15.

  • 0