Jump to content

Photo
- - - - -

Pitanja &prijedlozi forumski - razni

• Please log in to reply
186 replies to this topic

#181 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 9,167 posts

Posted 05 October 2018 - 19:27

Izgleda da će i ova tema pod ključ...

Nema potrebe. Gospodja nije banovana, nego se povukla, pa se vratila, a svi ostali su rekli shta su imali.

Imacemo chast da uvidimo kako smo pogreshili. Ja nikada nisam imao nishta protiv da se izvinim. Da budem iskren jedva chekam njene nove postove. Necu ih chak ni komentarisati. Shta mi bude nejasno, pitacu za objashnjenje.

A smem i u opkladu, ko je zainteresovan ..... na private mail :).
  • 2

#182 Srbadija

Srbadija
  • Banned
  • 12 posts

Posted 07 November 2018 - 09:51

Da li se ovde upucuju kritike na moderaciju? 

Po Ustavu Republike Srbije brak se definise izmedju muskarca i zene, po cemu takva izjava moze da se proglasi homofobijom. Evo ga odeljak iz Ustava.

Pravo na zaključenje braka i ravnopravnost supružnika
Član 62.

Svako ima pravo da slobodno odluči o zaključenju i raskidanju braka.
Brak se zaključuje na osnovu slobodno datog pristanka muškarca i žene pred državnim organom. 
Zaključenje, trajanje i raskid braka počivaju na ravnopravnosti muškarca i žene.
Brak i odnosi u braku i porodici uređuju se zakonom.
Vanbračna zajednica se izjednačava sa brakom, u skladu sa zakonom.

• 0

#183 angelia

angelia
  • Members
  • 15,313 posts

Posted 05 December 2018 - 12:07

Quote ne radi, u obe varijante 

• 0

#184 the dude

the dude
  • Members
  • 530 posts

Posted 06 December 2018 - 13:52

U vezi USA topica 

I sta kad prodje to "neko vreme"? Opet ce uleteti trol(ovi), usmrdice topic koji ce ici opet pod kljuc?  Prilicno sam siguran da oni nemaju nista protiv toga, verovatno i prizeljkuju da zakljucate temu i bacite kljuc. 

• 4

#185 mrd

mrd
  • Members
  • 18,003 posts

Posted 06 December 2018 - 18:18

U vezi USA topica 

I sta kad prodje to "neko vreme"? Opet ce uleteti trol(ovi), usmrdice topic koji ce ici opet pod kljuc?  Prilicno sam siguran da oni nemaju nista protiv toga, verovatno i prizeljkuju da zakljucate temu i bacite kljuc. 

Ja se i suzdrzavam od pisanja na tom topiku, posto se svaka recenica pretvori u pljuvacku debatu. No, to svakako moderacija ne moze da kontrolise.

• 3

#186 Kinik

Kinik
  • Members
  • 42,048 posts

Posted 06 December 2018 - 19:24

...

Moze.

No, ocigledno ne postizava.

Sad, zbog par sitnih trolera i provokatora - da stalno dezura na tredu?

;)

Jednostavno se zakljuca - pa onaj ko ne ume da pise bude kaznjen, a ko ume - nece mu tesko pasti, sacekace.

To sa provokacijama je stari stos - kako ajkule pocnu da trose 4umski plankton / sitne ribe, on se uzmuva i pocne bezglavo da jurca ovamo-onamo. Briga njih za temu o USofA, tu samo radi poslovicni antiamerikanizam, vukojebinska navijacka sujeta i shitholinska konzulatska promasena bajkovitost.

Attached File  WHALE SHARKS2.jpg   43.16KB   4 downloads

:lol+:

PS.

Nemoj se suzdrzavati - zanimljivije je citati ovo sto pises, a i ima tu puno cinjenica - nego se spoplitati o  'sabrana dela planktona'.

...

Edited by Kinik, 06 December 2018 - 19:29.

• 3

#187 McConnell

McConnell
  • Members
  • 68 posts

Posted Yesterday, 07:23

Ukoliko novi vlasnici promene orijentaciju B92, nadam se da ce forum biti prebacen pod okrilje druge kuce (N1, kogod) i da nece nestati sve ono sto je B92 cinilo B92 sve ove godine.
  • 0