Jump to content


Photo

Navijacki biseri !


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
34 replies to this topic

#31 Nemanjamcnair

Nemanjamcnair
  • Members
  • 704 posts

Posted 20 April 2004 - 10:21

Sta mislite sto je millwall prodao stivena rida?A ni pol ifil nece proci bolje jer su njihovi navijaci klasicni huligani.
A jer znate da millwall ne igra prijateljske ut. kod kuce jer im navijaci ne dozvoljavaju.

#32 McCoy

McCoy
  • Members
  • 178 posts

Posted 20 April 2004 - 11:10

Sta mislite sto je millwall prodao stivena rida?A ni pol ifil nece proci bolje jer su njihovi navijaci klasicni huligani.
A jer znate da millwall ne igra prijateljske ut. kod kuce jer im navijaci ne dozvoljavaju.

Ne lupetaj molim te,
Reid je prodat jer je bio najskuplji a milvolu uvek trebaju pare...,a i ifill ide iz istog razloga,a molim te reci mi cahill,mccammon,ranije leon cort,bobby bowry koje su boje bili...

Sto se tice prijateljskih ja sam 1998 gledao 3 takve na njihovom stadionu,pa ne pricam bezveze.
Molim te nemoj da lupetas i da se glupiras po ovim forumima.

#33 McCoy

McCoy
  • Members
  • 178 posts

Posted 20 April 2004 - 11:12

Sta mislite sto je millwall prodao stivena rida?A ni pol ifil nece proci bolje jer su njihovi navijaci klasicni huligani.
A jer znate da millwall ne igra prijateljske ut. kod kuce jer im navijaci ne dozvoljavaju.

Ako hoces da se pravis pametan (izgleda da vi nislije bas ocete) idi na milvolov sajt,pogledaj slicice,malo se informisi pa onda kenjaj po forumu...

#34 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 20 April 2004 - 14:12

Sprecen je teroristicki napad na "Old Traford" , stadion Mancester Junajteda !? Kako se navodi u vestima, aktivisti AL Kaide su planirali da se "raznesu" u subotu za vreme utakmice Man Utd- Liverpul !!! Buduci da stadion prima 67.721 ljudi, pogodite koliko bi bilo mrtvih...

Teroristi su imali vec kupljene ulaznice...severni Afrikanci i iracki Kurdi...


Jebote...to bi bio smak sveta...

#35 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 07 May 2004 - 11:42

Novi sistem informisanja na www.yusport.itgo.com. Sada se vesti lakse azuriraju i one su aktuelnije. Uskoro ako Bog da, prvi virtual fan club LFC-a u Srbiji !

Pozdrav