Jump to content


Photo
* * * - - 1 votes

KK Crvena Zvezda 2017/2018


  • Please log in to reply
22141 replies to this topic

#61 kokodakalo1

kokodakalo1
  • Members
  • 625 posts

Posted 01 October 2017 - 19:43


Edited by kokodakalo1, 01 October 2017 - 19:44.

  • 5

#62 kokodakalo1

kokodakalo1
  • Members
  • 625 posts

Posted 01 October 2017 - 19:51

Keselj, Radicevic, Dangubic, Davidovac, Lazarevic, Antic Feldin, Jankovic,Rocesti, Lesor, Jovanovic, Bjelica

Ovo je 12 po sajtu ABA


  • 0

#63 Onion Knight

Onion Knight
  • Members
  • 2,320 posts

Posted 01 October 2017 - 20:36

ZCpdbZP.gif


Edited by Onion Knight, 01 October 2017 - 20:36.

  • 24

#64 Scepan Scekic

Scepan Scekic
  • Members
  • 846 posts

Posted 01 October 2017 - 20:47

Bas lepa igra.
  • 0

#65 khabib

khabib
  • Members
  • 970 posts

Posted 01 October 2017 - 20:57

Nismo losi zasad.


Edited by solitary man, 01 October 2017 - 20:58.

  • 0

#66 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 01 October 2017 - 21:02

Feldin aka Thompson. -_-
  • 1

#67 Milan33

Milan33
  • Members
  • 3,843 posts

Posted 01 October 2017 - 21:02

qYFu7Jy.gif


  • 16

#68 kokodakalo1

kokodakalo1
  • Members
  • 625 posts

Posted 01 October 2017 - 21:16


  • 2

#69 khabib

khabib
  • Members
  • 970 posts

Posted 01 October 2017 - 21:54

Utisci na kraju meca.

 

Lesor - decko odusevljava, strasan potencijal, ovakmu micku zver smo verujem svi zeljno iscekivali godinama.

Rocesti vrlo dobar, vidi se klasa, ocekujem da bude sve bolji vremenom,

Jovanovic decko se pljuvao dosta ali meni je on skroz ok, stamen, jak, ima zelju i trudi se, samo mora da pripazi da ne pravi glupe faulove, cak ni Milko nije bio u stetocina modu kakav zna da bude, Danguba je Danguba, standardna njegova partija, Lazarevic isto tako borben i dobar u defanzivi, ocekujem dosta i od Radicevica.

 

Naravno, treba napomenuti i neke negativne stavke, a po meni dve glavne:

 

James Feldeine = Ryan Thompson :unsure:

Stefan Jankovic me trenutno jako razocarava, ocekivao sam od njega dosta vise, neke elementarne stvari i nekosarkaske poteze prikazuje, nadam se da ce se popraviti sto pre, inace ce nam zaista zjapiti rupa na pf , pre svega ce se to videti u EL.

Mareta Seselja se ne bih ni trudio da komentarisem.

 

 

Sve u svemu, nije bilo lose za premijeru, solidna igra i dobra energija, videli smo puno dobrih stvari i pre svega se vidi da ce nam se igra zasnivati i dalje na jakoj odbrani sto treba da raduje. Ne treba smetnuti s uma ni da jos uvek ne mozemo da racunamo na Lazu, Dobrica i Peru, sa njima cemo biti jos jaci.

 

Napred Zvezdo, samo napred!!! <3


  • 7

#70 Milan33

Milan33
  • Members
  • 3,843 posts

Posted 01 October 2017 - 21:55

Ov7cUAH.gif


  • 12

#71 srlepajce

srlepajce
  • Members
  • 5,285 posts

Posted 01 October 2017 - 22:06

https://mobile.twitt...edia/grid?idx=1 :D
  • 0

#72 drakon1

drakon1
  • Members
  • 2,514 posts

Posted 01 October 2017 - 22:08

Odgovor djurasu ovde posto je Live tema zakljucana (a, bice štofa za diskusije na ovu temu ove sezone, bojim se):

meni su ok ove nesportske, pod uslovom da se uspostavi kriterijum i drzi tako tokom cele lige
u tom slucaju je bila i ona sto je preinacena, poklopio ga je sa obe ruke

Slazem se do bolda.
 
Bold: Nije. Igrac Mornara igrao je na loptu, a nesportska pri sutu kod polaganja se sudi vrlo retko (recimo kad se suter povuce za ruku, rame ili sl.). Boltauzer je ispravno postupio kad je povukao odluku.

 

Art. 37 Unsportsmanlike foul
37.1. Definition
37.1.1. An unsportsmanlike foul is a player contact foul which, in the judgement of an official is:

- Not a legitimate attempt to directly play the ball within the spirit and intent of the rules.

- Excessive, hard contact caused by a player in an effort to play the ball or an opponent.

- An unnecessary contact caused by the defensive player in order to stop the progress of the offensive team in transition.
This applies until the offensive player begins his act of shooting.

- Contact by the defensive player from behind or laterally on an opponent in an attempt to stop the fast break and there is no defensive player between the offensive player and the opponent’s basket.
This applies until the offensive player begins his act of shooting.

- Contact by the defensive player on an opponent on the playing court during the last 2 minutes in the fourth period and in each extra period, when the ball is outofbounds for a throw-in and still in the hands of the official or at the disposal of the player taking the throw-in.

37.1.2. The official must interpret the unsportsmanlike fouls consistently throughout the
game and to judge only the action.


  • 0

#73 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 01 October 2017 - 22:11

Sve ok za sad
  • 3

#74 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 01 October 2017 - 22:11

Meni je ovo iznad ocekivanog. 

 

Drago mi je sto Alimpijevic nije jeo govna nego je odmah ubacio Lazarevica u vatru, sto je na kraju ispalo i sasvim logicno jer je dosta dobro doprineo defanzivi. Za mene Jovanovic ima stofa, sto se Jankovica tice, nisam ga nesto ni primetio, ali u ovoj situaciji je i odricanje Simanica luksuz. 

 

Bjelica kao i uvek, samo sto je sada vise pogadjao nego inace, mada umeo je on prosle sezone ovako u ABA da se raspuca, a u EL da se raspada. 

 

Sto se Lesora tice, ja sam bio ubedjen da je drveniji i da bolje skace, kad ono sasvim solidna tehnika, odlican napad, ali skidanje lopte s glave.

 

Rocestijeva asistencija vec sada potez kola.

 

I onaj ko je pisao da je Kesh nikad spremniji da bude banovan, covek je bukvalno penzioner. 

 

Videcemo kako ce ovo da izgleda u EL, jos je rano da se sad daju neki konkretni zakljucci.

 

I polako s Feldinom. 


  • 3

#75 Nervozni Poštar

Nervozni Poštar
  • Members
  • 4,999 posts

Posted 01 October 2017 - 22:12

Neki prvi utisak, ili da kažem misao o meču - "da je bolje, ne bi valjalo". Tj. barem ne u ovom trenutku. :+1:

Ovo se više odnosi na prvo poluvreme, ono posle je bila anti-propaganda košarke, pre svega zbog ona 3 idiota. :ajme:
Kad bi čovek pogledao samo statistiku sa meča, i video onolike "nesportske" faulove, pomislio bi da je bila utakmica na granici incidenta, i da je palo krvi do kolena. :krsta: A zapravo bio običan meč, kao svaki drugi prosečni, praktično bez ijedne jedine čarke.

Matija brutalan, uzbudio sam se na neke diskutabilne :D načine na ona kucanja na startu. :P
Rochestie ćale, vidi se klasa, samo da ostane čitav tokom sezone. Za Bjelicu sam siguran da neće ponoviti sezonu poput prethodne, koja mu je jedna od najlošijih u karijeri.

Glavni utisak je, da čak i nakon onakvih prethodnih sezona, gde smo bili stvarno prilično dobri za Evropski nivo na tom planu, sada delujemo poletno i atletski bolje nego ikada. Mislim da je plafon ove ekipe ogroman, ne bih ni da zamišljam koliki. Samo će trebati strpljenja.

Da se nekako kompletiramo, svi da se okupe, pa jako od starta i u EL.

Što neko reče, i dalje imamo taj neki vibe iz Radonjine ere, tako sve to deluje na ovom malom uzorku od 3 utakmice koje su mogle da se gledaju na tv-u. :)

Stvarno je milina kad opet krene košarka, mnogo mi krivo što nisam mogao da skoknem do Beograda danas.

Bravo momci, napred Zvezdo! :+1:
  • 1