Jump to content


Photo
* * * - - 1 votes

KK Crvena Zvezda 2017/2018


  • Please log in to reply
22141 replies to this topic

#22066 TasmanDevil

TasmanDevil
  • Members
  • 284 posts

Posted 12 June 2018 - 17:45

Koji nisu zapecaceni varovima i mogu se raskinuti. Posebno to vazi za one koji Zvezdu smatraju za usputnu zajebanciju.
  • 0

#22067 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 10,291 posts

Posted 12 June 2018 - 17:48

U ovoj slavljenickoj atmosferi, treba se ipak setiti i igraca koji su bili tu tokom sezone, ali nas napustili pred pocetak KLS, kao i trenera koji je bio tu do pre mesec dana.

 

Hvala vam

 

sto ste otisli.


  • 3

#22068 Tiger Džek

Tiger Džek
  • Members
  • 78 posts

Posted 12 June 2018 - 19:23

Koji nisu zapecaceni varovima i mogu se raskinuti. Posebno to vazi za one koji Zvezdu smatraju za usputnu zajebanciju.


Ako i raskinemo ugovor moramo sve platiti, a oni imaju trogodišnje ugovore. Jedino da uvalimo Lesora nekome.

Edited by Tiger Džek, 12 June 2018 - 19:27.

  • 0

#22069 Leonard

Leonard
  • Members
  • 5,150 posts

Posted 13 June 2018 - 05:28

Novosti

 

 

KSS STOPIRAO SITA ALONSA ŠPANAC Sito Alonso seo je na klupu Cedevite, delom i zbog toga što pravila Košarkaškog saveza Srbije nisu dozvolila da sedne na klupu Crvene zvezde. Posle sporazumnog raskida saradnje sa mladim stručnjakom Dušanom Alimpijevićem, španski trener ponuđen je našem šampionu. Međutim, pravilo da se ne može angažovati strani trener koji u biografiji nema određen broj trofeja zaustavio je ulazak u pregovore.

 

 

Klub napuštaju iskusni plejmejker Tejlor Ročesti, koji se već pridružio trudnoj supruzi u Francuskoj, Amerikanac dominikanskog porekla Džejms Feldin, uprkos njegovim rečima "imam ugovor, vidimo se dogodine", Francuz Matijas Lesor, koji je letos potpisao trogodišnji ugovor, makedonski veteran Pero Antić, koga čeka odluka da li je vreme za penziju...

Od igrača sa državljanstvom drugih zemalja, samo je slovenački centar Alen Omić (MVP finala Superlige) ispunio svoju ulogu, ali je stigao prekasno da bi bio još bitniji faktor u mečevima za jadransku titulu. Na leđima je nosio i bojkot ekstremnih navijača, koji su okrenuli leđa klubu kada je zadužio crveno-beli dres.

- Ne znam ni sam gde ću. Uskoro će se sve znati... Lepo se osećam ovde, da se nije desilo to što se desilo možda bi karijera bila drugačija - kaže Slovenac, a na pitanje da li bi voleo da ostane odogovara: - Zašto da ne? Svi znamo da je Zvezda najbolji tim u Srbiji.

 

 

NOVI TRENER PRVI ZADATAK

MILENKO Topić je igračkoj tituli sa Zvezdom dodao i trenersku. Međutim, osvajanjem trofeja u Superligi završena je njegova uloga kao prvog trenera. Igračka legenda crveno-belih jedva je i pristala da sedne u fotelju Dušana Alimpijevića.

Dakle, pred našim šampionom je izbor novog trenera. Rešenje zavisi i od sudbine nekih naših trenera u inostranim klubovima: Saše Obradovića u Lokomotivi, Svetislava Pešića u Barseloni...


  • 0

#22070 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 13 June 2018 - 05:51

Kao njuz da citam. :D
  • 6

#22071 quentin

quentin
  • Members
  • 1,110 posts

Posted 13 June 2018 - 06:39

Novosti ne lupaju kad je košarka u pitanju, tako da je ovo sve vjerovatno istina.

Ako Omić stvarno želi da ostane, to je Čoviću zicer. Boljeg centra neće naći.


  • 2

#22072 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 13 June 2018 - 08:35

kako god
on, janković, jovanović i feldien imaju ugovore


Ma ok, ako tako ostane i ne bude dogovora o izlazu iz ugovora sta da se radi. Vise se diskutuje o ideji koliko bi nam odgovaralo da neko ode ili ostane.

Da dovrsim o Lesortu.
Evo ni sada nisam siguran vrijedi li probati jos jednu godinu sa njim ili ga ponuditi na trzistu.
Stvar je sa njegovim majndsetom. Ako moze da se dogovori sa njim da se posveti individualnom radu onda svakako treba pokusati. Idealan scenario bi bio: dovedemo trenera sa renomeom, sjedne odmah sa njim i nevede ovo bi bile tvoje posebne obaveze, jesi li spreman da se posvetis? Ako jesi furamo dalje, ako nisi ljubimo se i rastajemo. Naravno napomenuti isto da ne ocekuje mjesto prvog centra, jer ga doprinosom ne zasluzuje.

I inace, nas najveci problem ove godine nije bila kompozicija tima (koja jeste bila losa) nego to sto smo imali suvise igraca koji ne mogu da iznose utakmice sa srandardnim doprinosom. Lesort, Feldin, Bjelica, Jankovic, Enis su cijele sezone igrali toplo hladno. Krpili smo to standardnim ucinkom Roca dok nije pao, Antica dok ga nije zaboljeo lijevi prst i Dangubom dok nije povukao rucnu.
Iduce godine moramo standardizovati ucinak glavnih igraca da ne bi dosli u situaciju da igraci uloga Dobrica i Davidovca iz ove godine odlucuju o nasem uspjehu. Hajde utakmicu dvije ali 2-3 mjeseca je previse za srecu.
  • 0

#22073 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 13 June 2018 - 09:11

Momak je suviše glup da shvati zakonitosti odskakanja lopte.

PS

Ovo nije sprdnja, milion lopti je izgubio jer nije u stanju da skapira kako funkcionišu ulazni/izlazni ugao, brina lopte...

Uspeva mu čak da promaši čitavu loptu koja mu je poslana o parket.

 

Mislim da je to vise problem toga sto na jedno oko gotovo da ne vidi


  • 3

#22074 TasmanDevil

TasmanDevil
  • Members
  • 284 posts

Posted 13 June 2018 - 11:25

Mislim da je to vise problem toga sto na jedno oko gotovo da ne vidi

 

Nisam znao za ovo. 


  • 0

#22075 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 13 June 2018 - 11:45

Na forumu je to samo Kwak pominjao, mada ne za jedno oko nego za vid. I ja bih volio da sam cuo detaljniju pricu o tome.
  • 0

#22076 nika_nika

nika_nika
  • Members
  • 225 posts

Posted 13 June 2018 - 13:35

@Fender  :+1:


  • 0

#22077 slavkoni

slavkoni
  • Members
  • 745 posts

Posted 13 June 2018 - 19:25

Ajzea Ostin ne vidi na jedno oko a za ovo i ja prvi put cujem.
  • 0

#22078 NemoB

NemoB
  • Members
  • 870 posts

Posted 13 June 2018 - 20:39

Na forumu je to samo Kwak pominjao, mada ne za jedno oko nego za vid. I ja bih volio da sam cuo detaljniju pricu o tome.


Attached File  unnamed (1).jpg   43.98KB   26 downloads

Attached File  images (1).jpeg   7.48KB   22 downloads

Edited by NemoB, 13 June 2018 - 20:40.

  • 0

#22079 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 14 June 2018 - 12:12

Na forumu je to samo Kwak pominjao, mada ne za jedno oko nego za vid. I ja bih volio da sam cuo detaljniju pricu o tome.

Ja sam to prvi put cuo jos kad je proslog leta najavljan kao (moguce) pojacanje. 
Sta vise samo jednom sam video da je to neko pomenuo na forumu


  • 0

#22080 mile-r

mile-r
  • Members
  • 4,758 posts

Posted 14 June 2018 - 15:40

Tog Siti Alonsa ni ranije nisam mogao da smislim.

 

Voleo bi da Sale Obradovic preuzme na duzi period kormilo, jes da ima jak ugovor sa Loko , ali se nadam da mozda nije ispunio ocekivanja gazde te da ce biti slobodan. E sada da li je dostupan za nas i kakvi su mu dalji planovi ?


  • 0