Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

KK Partizan 2017/18


  • This topic is locked This topic is locked
9407 replies to this topic

#46 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 26 September 2017 - 19:29

Ma sta meh, uzasni su. Dvojica uopste nisu za profi seniorsku kosarku, ovaj treci kao da bi mozda mogao.
  • 0

#47 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 26 September 2017 - 19:33

Koja je opet fora sa Tanaskovicem i Slobom? Zasto Salic i Gavrilovic imaju ovoliko minuta? Kad ce Aranit biti spreman?

ko drugi da igra, Obrad? Djoko je Hakim za njega ... ovamo ostaje dilema moze li Pecarski dobiti vise minuta na racun Gavrilovica


  • 0

#48 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 26 September 2017 - 19:38

niste loši, tj delgadovi crnci i po par poteza mrtvih bijelaca /makar ovo u drugom što sam gledao i sića prvog/

neki ozbiljniji centar u svakom smislu + novica + marinković da valja i možete sa svima da igrate


  • 0

#49 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 26 September 2017 - 19:41

Zato i pitam sta je sa Tanaskom. Ako treba da gledam nekoga kako se blamira, bolje da to bude nackli. Pecarskom minuta koliko god fizika dozvoljava. Vise minuta za petorke sa 3 beka. Ova trojica da udju kad i koliko apsolutno moraju i ni sekund vise. Cekati tog Amera, dotle damage control. Ne moze se kosarka igrati sa nekosarkasima.
  • 0

#50 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 26 September 2017 - 19:44

Zato i pitam sta je sa Tanaskom. Ako treba da gledam nekoga kako se blamira, bolje da to bude nackli. Pecarskom minuta koliko god fizika dozvoljava. Vise minuta za petorke sa 3 beka. Ova trojica da udju kad i koliko apsolutno moraju i ni sekund vise. Cekati tog Amera, dotle damage control. Ne moze se kosarka igrati sa nekosarkasima.

da, zaboravio sam da Gavrilovic uzima Tanaskove minute. Opet, DjokA mora igrati dok smo u ovakvom sastavu.


Edited by Ne sam Safete, 26 September 2017 - 19:46.

  • 0

#51 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 26 September 2017 - 19:46

da, zaboravio sam da Gavrilovic uzima Tanaskove minute. Opet, DjokA mora igrati dok smo u ovakvom sastavu.

 

Šta znam, Tanasković je više trojka, Gavrilović je imao minute i na 5.


  • 0

#52 Shonewizard

Shonewizard
  • Members
  • 5,709 posts

Posted 26 September 2017 - 19:48

Ma sta meh, uzasni su. Dvojica uopste nisu za profi seniorsku kosarku, ovaj treci kao da bi mozda mogao.

 

Istina, nego im eto dajem fore. Kapiram da prije pola godine nisu mogli ni sanjati da igraju protiv Datomea i Jana. :D


  • 0

#53 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 26 September 2017 - 19:48

@realni

Sad bih se zakleo da je samo na 4 prosle godine dobijao minute


Edited by Ne sam Safete, 26 September 2017 - 19:48.

  • 0

#54 nemanjaol

nemanjaol
  • Members
  • 4,835 posts

Posted 26 September 2017 - 19:51

Gledao sam sa pola paznje, pa ne mogu nesto preterano da komentarisem, al Gos mi se dopada bas, i greota ce biti ako mu ne dovedu nekog sa kim moze da igra pik.

 

Od ovog ostalog, bilder deluje ok, Pecarski ima opasan sut samo se nadam da se nece razviti u igraca koji ne sme da udje u reket. Vanja usao u seriju, al osim toga mi se nije svidela njegova igra previse, mada je bio povredjen valjda do skoro. Na centarskim pozicijama smo trenutno bas tuzni, mada cini mi se da je Djoko imao i par korisnih poteza, i onaj Gavrilovic mi nije delovao toliko lose, ali sam milsio da je mladji, sad vidim 93. je.

 

Ne znam stvarno sta da ocekujem od ove sezone, ali ako mi ne opadne potpuno interesovanje posle par meseci, kao sto se to desilo prosle, bicu kolko tolko zadovoljan


Edited by nemanjaol, 26 September 2017 - 19:52.

  • 0

#55 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 26 September 2017 - 19:58

, Pecarski ima opasan sut samo se nadam da se nece razviti u igraca koji ne sme da udje u reket. 

 

Ubio bi ga tata.

 

 

I naravno slažem se za Gosa i pik, neki pokretni 4/5 pod obavezno.


Edited by realno *W, 26 September 2017 - 19:58.

  • 0

#56 Isiah

Isiah
  • Members
  • 5,236 posts

Posted 26 September 2017 - 20:10

Nisam mogao da gledam utakmicu nazalost, ali po izvestajima i vasim komentarima ima razloga za optimizam.

Uz malo srece da se sloze kockice mogla bi ovo da bude jedna lepa "Partizan se vraca kuci" sezona :D
  • 0

#57 Krki PFC

Krki PFC
  • Members
  • 262 posts

Posted 26 September 2017 - 20:32

Debi Milera 

  • 1

#58 SunZero

SunZero
  • Members
  • 8,304 posts

Posted 26 September 2017 - 20:40

imate opasan backcourt ako ovaj Miller moze da zabode otvorenu tricu

 

u ovih 49 sec deluje kao possibly Bo level slasher


  • 0

#59 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 26 September 2017 - 20:46

Nekako mi je falilo još malo emocije i patetike večeras. I nešto razmišljam, koliko god smatrali da je Željko naš, makar isto toliko svojim ga mogu smatrati i Borac i Pao i Fener. Stvarno je neverovatan i neponovljiv fenomen i sjajno je što smo i mi važan deo toga. A Jan je ipak većinski naš, bar ga ja tako doživljavam.

Što se košarke tiče, imam istovremeno i veliku nadu i veliku sumnju što se tiče ovog tima. Stvarno ne znam gde ćemo završiti, ali vožnja bi svakako trebala da bude zanimljiva. Mali Pecarski mi je za sada bez konkurencije centar pažnje, mada je večeras i situacija kada Đoko raznosi Tompsona visoko kotirana.
  • 0

#60 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 26 September 2017 - 20:50

Djoko je bio genijalan sa onim raznosenjem Tompsona.

Pred ocima mi se odmah nacrtao kako na livadama rodnog sela neumoljivo razgrce plastove sijena.

Edited by pepe sancez, 26 September 2017 - 21:00.

  • 0