Jump to content


Photo

Sta ovo radi Natasa Kandic?! Zasto je samarala


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
506 replies to this topic

#31 Snajperista

Snajperista
  • Members
  • 37 posts

Posted 31 August 2003 - 08:34

Зашто си ти зналица а ја незналица?
Ако мислиш на аватар са Космета је.

#32 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 31 August 2003 - 09:00

Nije u pitanju sta radi Natasa Kandic,nego sta rade velikosrpski/e fasisti/kinje!Sramota!Prave pozoriste od necega od cega ga ne treba praviti!Potpuno podrzavam Natasu Kandic,jer je zena lepo htela da prisustvuje obelezavanju MEDJUNARODNOG dana nestalih.Dakle,to nije samo dan nestalih Srba,koji su demonstranti/kinje zloupotrebili/e u svoje propagandne velikosrpske svrhe,vec dan svih nestalih,i zato je NK trebalo da se pojavi tamo i da ne bude sprecavana ni od strane vsnistickih fasista/kinja ni od strane slobisticke policije.A na "protestu" je bila i poznata JULva Ivana Zigon,za koju znamo da je podrzavala bivsi fasisticki rezim i i dalje ga podrzava,i podrzala je protest odrzan zbog toga sto je ona spodoba,inace konkubina ratnih zlocinaca,Ceca R.bila u zatvoru!SMRT VELIKOSRPSTVU!

#33 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 31 August 2003 - 09:28

Jedini greh Natase Kandic je to sto sa njom nema kompromisa. Bila je takva kada je 98' na Kosovu pored OVKovaca pricala srpski takva je i danas kada ima hrabrosti da ovom narodu ovde kaze sve ono sto treba da cuje a sto u samozadovoljstvu i samoubedjenosti u sopstveni genij odbija da prihvati.
Njena greska su mozda njeni nastupi koji su provokativni i kojima ona ponekad mozda nanosi vise stete onome za sta se bori nego koristi, ali ono sto je ona uradila da se odrzi bar trunkica mentalnog zdravlja naseg drustva je ono na cemu svi moramo da joj zahvalimo. Ona i njej slicni su bili cuvari vatre humanosti u Srbiji.

Juce smo imali na glavnom trgu razuzdanu rulju koja je napala jednu zenu i gomilu novinara, robova predrasuda, koji su od zrtve odlucili da naprave krvnika, a od jedne zene koja je napadnuta zato sto se bori za ono u sta veruje, istinu i pravdu, zlocinca.

Ti ljudi koji su nju juce napali su isti oni koji su bili perjanice Milosevice politike na kosovu. Milosevica su Srbi sa kosova na ramenima uzdigli i doveli ga u poziciju da poseje zlo, najvise upravo po tom Kosovu zajedno sa njima. Ironicno Srbi sa Kosova su najgore i prosli i najvece su zrtve Miloseviceve i svoje gluposti(ako ne racunamo one koji su nastradali), ali prava tragedija je da su oni i dan danas na toj istoj liniji, da na Kosovu danas pobedjuje Seselj, a da oni obrazac svog nasilnickog ponasanja donose sa sobom cak i kada protestvuju zbog svojih nestalih!
Tri godine oni nisu prstom mrdnuli. Tri godine mahke cija deca su nestala na Kosovu traze svoju decu po Beogradu.
I sada nakon tri godine napadaju onoga koje jedini nesto ucinio za njihove najblize.
To je tragedija!

#34 Snajperista

Snajperista
  • Members
  • 37 posts

Posted 31 August 2003 - 10:06

Aко покушава да Србима објасни грешке то ради на тотално погрешан начин. Она је напала а не њу. А поједине изјаве смозваних демократа у нашој земљи на жалост више су него фашистоидне. Господин Урош_с78 сматра да би се у Београду требаоло сетити на нестале Хрвате, ######е, Муслимане. Зашто се онда неби на јучерашњи дан сетили несталих Немаца, Аустроугара, Монгола, Хуна, Вавилонаца? Како је могуће да човек који је против "фашиста" ЈУЛ-оваца, СПС-оваца пропагира СМРТ???

#35 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 31 August 2003 - 10:08

Nisko vladane, vrlo nisko. Podesticu te zlatnog pravila foruma "diskutujte o stavovima, ne pljujte po sagovornicima" koje si mi vise puta trljao o nos na ovom forumu. Uplitati Milovana, koristeci ga "na finjaka" za sinonim gluposti na forumu je mnogo bednije cak i od onoga sto se od tebe moglo ocekivati.

Jeste to, ali kad degenerik napadne normalnog iz cista mira, normalan valjda ima pravo da se brani, pa zvao se on i Natasa Kandic ili Vladan. A degenerika nam vala ne fali, i uzivo a i na ovom forumu ih se nakotilo u poslednje vreme, kao po obicaju, u trenucima kada nema nikoga da im vitla tojagom iznad glava, oni izadju iz mislih rupa i pocnu da prosipaju svoje ludilo unaokolo.

#36 MLADEN

MLADEN
  • Members
  • 231 posts

Posted 31 August 2003 - 10:08

Eh moji Srbi...

Pa Fond za humanitarno pravo koji vodi Nataša Kandić je jedina institucija u Srbiji (uključujući i državne institucije) koja je prikupila dokumentaciju o albanskim zločinima nad Srbima na Kosovu! Jedina! Čak je i ministarstvo pravde za potrebe podizanja optužnice protiv lidera OVK koristilo dokumentaciju FHP.

A danas je Nataša Kandić bila napadnuta uprkos svemu tome. :lol: Sramota!

Jedini razlog zbog koga je napadnuta a koji ja mogu da sagledam je taj što nije “dobra Srpkinja” i što, pored brige za nestale Srbe i Srpkinje na Kosovu, poseduje brigu i za nestale Albance i Albanke... :lol:

Jako mi je žao svih Srba i Srpkinja kojima su članovi i članice porodice nastradali ili nestali na Kosovu, ali im to ne daje za pravo da pljuju i napadaju one koji se brinu i za nastradale i nestale Albance i Albanke.

A možda vi koji napadate Natašu Kandić hoćete da nas ubedite da Albanci i Albanke nisu ljudi i stoga ne zaslužuju jednak tretman kao Srbi i Srpkinje? Da nije to u pitanju?...

Ja podrzavam Natasu Kandic i mislim da je potrebna Srbiji ili ona ili neka slicna njoj, i mislim da nam i netreba Natasa Kandic jec srbi bi trebali sami da svate da su mnogi ubijali u ime srpstva i pravili zlocine.
Medjitim Natasa Kandic kao i pokojni Zoran Djindic i mnogi drugi koji zele Srbiji dobro, imaju mnogo otpora unutar srpskoga naroda i zbog toga sto ne znaju ili nece da znaju da raspad bivse SFRJ je bio scenario velikih sila, i da danas najvise suza se proljeva u Srbiji za to, da hrvati u BIH su ubijali muslimane i da nece imati za vratom optuzbu za genocid i da je regularna Hrvatska vojska usla nekoliko puta u BIH itd, Natasu to ne zanima, ili da li je zanima da su srbe u Sarajevu ubijali u Viktor Bubnju,poklali srbe na Cemernu 1992, mucili ih u Silosu u Tarcinu itd.
Albanci jesu bili u podredjenom polozaju na Kosovu, ali kada su srbi ginuli na Kosovu, kada su rusili srpske spomenike, davno davno pre Milosevica itd.
U BIH postoje organizacije slicne koju vodi Kandiceva, ali oni nikada nisu rekli da je Naser Oric zlocinac ili Sefer Halilovic, sada dizu spomenik Musanu Topalovicu Caci koji je izvrsio pokolj u Kazanima nad srbima, hajde neka dignu nekome srbinu tako????
U Hrvatskoj su svi politicki orentisani koji se bave zlocinima hrvata, a ne orentisani ljudskim pravima.

#37 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 31 August 2003 - 10:42

Jeste to, ali kad degenerik napadne normalnog iz cista mira, normalan valjda ima pravo da se brani, pa zvao se on i Natasa Kandic ili Vladan. A degenerika nam vala ne fali, i uzivo a i na ovom forumu ih se nakotilo u poslednje vreme, kao po obicaju, u trenucima kada nema nikoga da im vitla tojagom iznad glava, oni izadju iz mislih rupa i pocnu da prosipaju svoje ludilo unaokolo.

Istina Henry, evo i Lun(atic) se vratio B)


2 Lun:
sljam i skot ti tata.

2 vladan, eraser & njihovi prirepci:
Jel se to meni cini, ili vi to generalizujete da su bas ovi ljudi najkrivlji sto je SMrad dosao na vlast.
Ako je tako onda nista bolji vi niste od mileta curcica & co; jedina je razlika sto ste na suprotnoj strani spektra.

Edited by voja i, 31 August 2003 - 10:50.


#38 Deep Space

Deep Space
  • Banned
  • 238 posts

Posted 31 August 2003 - 10:46

Eraserhead:

Jedini greh Natase Kandic je to sto sa njom nema kompromisa

Mozda joj je to jedini grijeh ali svakako je dovoljno velik. To je uostalom jedini grijeh i Slobodana Milosevica. To jeste grijeh takve vrste ljudi, arogantnih, prepotentnih siledzija. Da ne bude zabune na koga se odnosi ova definicija arogantne stoke, evo nekoliko imena: Slobodan Milosevic, Natasa Kandic, Mira Markovic, Sonja Biserko, Vojislav Seselj, Srdja Popovic... ostali ce se sami prepoznati. Nadam se da vas nece zavarati cinjenica da gore pomenuti zastupaju razlicite politicke opcije jer ja ovde na napadam STA oni zastupaju nego KAKO. Ovakvo ponasanje, a ne politicke stavovi dovelo je do raspada Jugoslavije na onakav brutalan nacin a takodjer i do bombardovanja SRJ.

uros_s78:

Potpuno podrzavam Natasu Kandic,jer je zena lepo htela da prisustvuje obelezavanju MEDJUNARODNOG dana nestalih

Svako bi trebalo da provjeri svoj stav o ovom dogadjaju primjenjujuci Zakon o Komutativnosti Imena. Drugim rijecima nas stav o nekoj pojavi ne bi smio da zavisi od imena ucesnika.
U ovom slucaju zamijenimo skup u Beogradu sa skupom u Pristini, Natasu Kandic sa imenom nekog "albanskog izdajice" (ne mogu da se sjetim ni jednog, jesu li svi pobijeni?)
i naravno zamislimo da im on objasnjava da to nije skup o NJIHOVIM nestalim razasutim po grobnicama po Srbiji vec o SVIM nestalim (cak i srpskim).

#39 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 31 August 2003 - 11:48

Po svom ranijem obicaju voja i podlo podmece ("Jel se to meni cini, ili vi to generalizujete da su bas ovi ljudi najkrivlji sto je SMrad dosao na vlast."), uostalom, nije mu prvi put. Nigde u onome sto sam ja napisao na ovom topiku nije receno da su Srbi sa Kosova najkrivlji za godine Milosevicevog bezvlasca i tiranije, ali jeste i napisano i ponovljeno da su Srbi sa Kosova u najvecem broju bez reci prihvatali Milosevicevu politiku aparthejda na Kosovu , da su bili sigurna biracka baza i Milosevicu, i Seselju, pa cak i Arkanu, da ih se, u vecini u vrlo maloj meri doticala sudbina njihovih zemljaka, Albanaca s kojima su zajednicki delili to Kosovu, ne dizuci glas protiv terora Miloseviceve policije.
Na zalost, sada su na vlastitoj kozi naucili kako batina ima dva kraja.
S druge strane, ne znaci da i medju njima nije bilo ljudi koji nisu na vreme sagledali kuda takva politika vodi, ali su bili (i jesu i danas) toliko zanemarljiva manjina, da im se glas uopste nikada nije cuo. Indikativna je prva recenica ranjenog decaka u izjavi novinarima na VMA, gde on masta o osveti - a on je samo proizvod sredine u kojoj je nastao.
Ovo nikako ne znaci da i za trunku imam bolje misljenje o vecinskom stavu Albanaca na Kosovu; od zrtve, cim im je sticaj okolnosti to omogucio, pretvorili su se u najkrvolocnije dzelate, sto im, uostalom, u istorijskom pamcenju, nije prvi takav postupak prema Srbima. Upravo zato naglo i rapidno i gube simpatije svetskog javnog mnenja i danas su od svoje nezavisnosti i vlastite drzave mnogo dalje nego pre 2-3 godine.
Ovo su zalosne cinjenice koje se odnose na primitivnu i predpoliticnu balkansku masu u tom delu sveta, koja se uzajamno mrzi do fizickog istrebljenja, verovatno i zato jer se jedni prepoznaju u drugima. I ta mrznja, zapravo, mrznja je minimalnih razlika.

#40 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 31 August 2003 - 12:29

istina je, kao i obicno, na pola puta...

1) zasto je natasa kandic morala da bude bas tamo gde je bila? znala je, vrlo dobro, kakva ce reakcija okupljenih biti. moze ta reakcija (izdajico, mrsh, strana placenica...) biti 10000000 puta neopravdana, ona je realitet. ocito da nk ne moze da prihvati i svari cinjenicu da promena rezima nije donela promenu njenog statusa niti imidza. tacno je da je njen fhp uradio za srbe sa kosova neuporedivo vise nego udruzenje porodica nestalih sa kosmeta, ali je isto tako tacno da je onim nesrecnim ljudima kojima su najblizi oteti mnogo lakse da rezonuju da njihove nesrece ne bi ni bilo da je sloba opstao, da je srpska dominacija na kosovu nastavljena, da nije bilo izdaje natase kandic i slicnih... nego da prihvate da u svemu sto se desilo ima i njihove krivice i da se lose najcesce losim vraca. zato nk nije imala sta da trazi juce na trgu. nije morala da sipa so na ranu tim ljudima i da cini ono sto je u njihovim ocima izazov. to sto je ona u pravu nikako ne moze biti dovoljan razlog da veruje da joj to svi moraju priznati. opaska o "njenom beogradu" dodatno ruzno govori o njenom ponasanju juce. ako je jedan nepismeni fudbalski trener (tumbakovic) zbog slicne opaske razapet na stub srama, onda bi osoba koja je sef fonda za humanitarno pravo morala da snosi ozbiljne posledice.

2) rukovodstvo udruzenja porodica nestalih sa kosmeta je hrpa manipulatora koja se dobro okoristila od svog angazmana. njihovo delovanje je prekomerno i nedopustivo politicko. treba li naglasavati na cijoj su strani?

#41 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 31 August 2003 - 12:35

A sta je to radila Kandicka? Branila se od napada, najblaze receno divljaka. Dosla je in good faith, a oni su se ponasali kako se od kosovara i ocekivalo (zao mi je za njihove gubitke, ali to su ljudi sa jednim cudnim mentalitetom).

#42 Badguy

Badguy
  • Members
  • 529 posts

Posted 31 August 2003 - 12:42

Mada me obicno ovi sto su spremni da do poslednje kapi krvi brane svaku fukaru koja je svoje bogatstvo stekla, recimo kradjom automobila i sl. stvarima, samo zato sto svoju privrzenost reformama svakodnevno dokazuje snabdevajuci mlade "reformiste" potrebim & dovoljnim zalihama kokaina jako zabavljaju svojim gotovo religioznim fanatizmom, ovog puta moram da se slozim sa njima.
Ko je bio na licu mesta zna da se tamo pozivalo na "oruzje" i "osvetu", pronalazenje nestalih je bilo u nekom dvocifrenom planu. Ne znam da li su svim tim ljudima Albanci ubili nekog, ali je ocigledno da im nije dosta krvi. Prilicno je jasno da pozivanje na oruzje i osvetu znaci pozivanje na jos koji tomahavk po glavi srpskog deteta.
Naravno, stoji Ikarova ocena o tome sta je kog kog djavola ona trazila tamo. Ali joj skidam kapu za hrabrost. I potpuno je pravu sa ocenom policije, cak je i previse ublazila svoju izjavu o njima.

#43 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 31 August 2003 - 13:11

A sta je to radila Kandicka? Branila se od napada, najblaze receno divljaka. Dosla je in good faith, a oni su se ponasali kako se od kosovara i ocekivalo (zao mi je za njihove gubitke, ali to su ljudi sa jednim cudnim mentalitetom).

U ovoj zemlji je problem to sto se zrtva prikazuje kao dzelat i obratno!Velikosrpski/e fasisti/kinje su ovoga puta prikazani/e kao zrtve,a u stvari je obratno!I tako ce biti dok god vlasti u Srbiji budu cutke tako nesto posmatrale umesto da vsniste salju u zatvor!SMRT FASIZMU I VSNIZMU!

#44 Kosovar

Kosovar
  • Members
  • 46 posts

Posted 31 August 2003 - 13:17

Natasa Kandic je osoba koja je uvek javno i otvoreno bez ikakvog nacionalizma branila sva prava svih naroda regiona.

Meni je stvarno zao nestalih ljudi kao Srba,Albanaca i bilo ko to je tragedija za njihove najblize i mislim i za sve nas na ovom prostoru.

Moje komsija Srbi sa Kosova nekako uvek su imali poseban stil,oni su gledali i prisustvovali pa cak i ucestvovali na mnogobrojna neljuddska dela ucinjenim njihovim komsijama Albancima od 1989 kada je milosevic na njihovo ime dosao na vlast pa i vladao punih 12.godina.

Na jednu stranu su zrtva miloseviceve ere jer oni su ga doveli na vlast propagandama kojima su oni vecinom zalili Beogradu i istu pesmu je milosevic nastavio za njegovu vladavinu a to je nanelo stetu svima zajedno a na kraju samim Kosovskim SRbima i ostalim u Srbiji.

Ja sam taj skup sledio preko TV kanala i nisam cuo moje komsije da kazu da ima i 5000.nestalih Albanaca pa ima cak 1200.masakriranih na Kosovo i sahranjenih u okolini Beograda tacno u Batajnici i nekoliko sto su mrtve vozili hladnjacama po Srbiji u rekama Srbije a nezna se nista za njih ali i posle svih muka bar je pocelo vracanje mrtvih Albanaca iz SRbije svojim najblizima i to je jedan veliki doprinos Natase Kandic.

Ima i nestalih Srba na Kosovo nazalost koje treba naci na svaki moguci nacin i olaksati najblizima bar malo bolest.

Kosovskim SRbima je najbolje svima onima koji nisu ni krivi ni duzni i nisu pocinili zlocine da se sto prije vracaju svojim kucama i imanjima i da stvaraju atmosferu suzivota sa njihovim komsijama ko sto je nekada bilo.

Kandiceva je zena koja nezna necionalitet niti rasu niti veru ali brani ljudska prava i za to ja nju cenim za njen doprinos drustvama na ovim prostorima.

Nasem regionu treba jos puno ovakvih ljudi ko sto je Natasa Kandic i nadam se da ce se naci mladje generacije takvih namera koji ce pruziti ovim narodima ovih prostora bar malo mira boljeg zivota bez mrznje,siromastva,bede i ratova.

Pozdravljam vas sve.

#45 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 31 August 2003 - 13:35

Mada me obicno ovi sto su spremni da do poslednje kapi krvi brane svaku fukaru koja je svoje bogatstvo stekla, recimo kradjom automobila i sl. stvarima, samo zato sto svoju privrzenost reformama svakodnevno dokazuje snabdevajuci mlade "reformiste" potrebim & dovoljnim zalihama kokaina jako zabavljaju svojim gotovo religioznim fanatizmom


Posto znam da se ovo odnosi na mene onda zelim da ti kazem da ne znam na koje kradljivce automobila ti mislis i da je to samo zato sto upravo TI nasedas na price one fukare koja nikada nije imala muda da preuzme odgovornost. E izmedju te dve "fukare" ja biram onu prvu pa cak i ako se tu provuce neka vucibatina jer su ovi drugi sve same vucibatine. Ali o tome mozemo na nekom drugom topicu da ovde ne menjamo temu.


To je uostalom jedini grijeh i Slobodana Milosevica. To jeste grijeh takve vrste ljudi, arogantnih, prepotentnih siledzija. Da ne bude zabune na koga se odnosi ova definicija arogantne stoke, evo nekoliko imena: Slobodan Milosevic, Natasa Kandic, Mira Markovic, Sonja Biserko, Vojislav Seselj, Srdja Popovic... ostali ce se sami prepoznati. Nadam se da vas nece zavarati cinjenica da gore pomenuti zastupaju razlicite politicke opcije jer ja ovde na napadam STA oni zastupaju nego KAKO.


Ja stvarno ne vidim NI JEDNU stvar koja te ljude povezuje u jednu grupu sem sto mozda smetaju onoj klasi "umerenih nacionalista" koja se izrodila posle 5. Oktobra.To su oni ljudi koji ne vole slobu ne zato sto je bio manijak, ubica i osvajac, ne zato sto je zapocoinjao ratove, vec zato sto ih je gubio, zato sto je "trgovao srpskim nacionalnim interesima". Ti ljudi danas pokusavaju sebe da prikazu kao neku "umerenu sredinu" upravo pokusavajuci javnost da ubede u slicnost ratnik i antiratnih aktivista. ono sto je tu najtuznije je to sto veliki deo naroda naseda na tu pricu tako da danas imamo monstruoznu teoriju o "antiratnim profiterima" koja je u sluzbi novopecenih "umerenih nacionalista"