Jump to content


Photo
- - - - -

U cijeg je tatka veca patka?


  • Please log in to reply
108 replies to this topic

#91 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 06 September 2017 - 17:30

Ok
Ipak je onda zbog samog dresa, tj sporta.
Jer ako vec ima najnoviji xbox i igrice od 100dolara, ne vidim drugi razlog.
Ipak igrice i xbox sluze za normalno vaspitanje dece. :lol+: ;)

Pa slushaj, ja sam grdne pare u njegovim godinama slupao na flipere, stoni-fudbal a bilo je i nekih primitivnih igrica na ekranima malo kasnije. Ne znam koliko bih trebao da budem glup da mu branim Xbox. Druga stvar je koliko vremena moze da provede igrajuci se.
I sport sluzi "za vaspitanje", vec sam napisao da mu placam veoma skupe chasove sporta.

Jesi bio nekad u kompaniji koja se bavi razvojem igrica? Mislim da se zvala Ubisoft, davno je bilo. Pa to izgleda ko NASA centar yebote. Stotine, mladih, shkolvanih ljudi tu radi. Za 50 hiljada godishnje. 70-100.

A ja nekoj nepismenoj budali da tutnem 100 dolara u dzep "zbog njegovog jebenog imena na dresu" da bi on "potpisao" 5 godina "vernosti" za 300 MILIONA dolara. Zato shto zna da skache ..... Sorry, ne cenim dovoljno tvoju "veshtinu". Ali cu pogledam na TV, za dzabaka i to u kafani, kuci nemam.

Pazi, znash kad cu ja da uchestvujem u toj idiotskoj shemi - nikada. A mozda bih i dao 5 dolara, da detetu "ispunim zelju".

A ja nikome ne branim. Ko voli. ....

Edited by Denis Jasharevic, 06 September 2017 - 17:33.

  • 0

#92 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 06 September 2017 - 17:49

Ok

Ipak je onda zbog samog dresa, tj sporta. 

Jer ako vec ima najnoviji xbox i igrice od 100dolara, ne vidim drugi razlog.

Ipak igrice i xbox sluze za normalno vaspitanje dece.  :lol+:  ;)

Igranje video igrica proglaseno za sport, kako me je ponosno obavestio podmladak  ;)


  • 0

#93 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 06 September 2017 - 17:50

Ja bih svom detetu pre kupio dres nego xbox i igrice.

Dete u sobi igra igrice na najnovijem xboxu, umesto da u dresu igra basket napolju.

Ne vaspita dete kako treba, valjda mu je to bilo pitanje kad je postavio temu.

Odjavljujem se.

Imam jos jedan predlog. Posto je u Kanadi jako popularno kod populacije sa ex-yu prostora, da kupi detetu dres , da se dete malo pohvali u skoli i medju drustvom, pa da ga onda vrati i uzme pare nazad. :lol+:
Znam da nasi ljudi tako kupe kamere i fotoaparate kad idu u svadbu, pa kad svadba prodje oni ih vrate i uzmu pare nazad. Ili odela za svadbu. :lol+:


Kupi mu patike od 120 USD da ne sjebe noge, a ne tupavi dres. To je mnogo važnije
  • 1

#94 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 06 September 2017 - 17:54

Igranje video igrica proglaseno za sport, kako me je ponosno obavestio podmladak  ;)

Called eSports and they compete. :P


  • 0

#95 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 06 September 2017 - 18:58

Called eSports and they compete. :P

Naravno, sve mi je objasnio i nagrade, i naravno lepo odbio svaki argument da to nije sport jednim argumentom - i sah je sport  :)

 

btw sve to dok smo gledali bejzbol utakmicu 


  • 0

#96 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 06 September 2017 - 19:23

Kupi mu patike od 120 USD da ne sjebe noge, a ne tupavi dres. To je mnogo važnije

I tu je probao za neke shto nosi ..... zaboravio sam koja zvezda, pitacu ga XAXAXA ..... Ima odlichna 2 para adidas, za basket. Od po 100 kinti, ne one "sa imenom" od 200 :).
Totalno nesrecno i ugnjetavano dete.

Edited by Denis Jasharevic, 06 September 2017 - 19:34.

  • 0

#97 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 06 September 2017 - 21:18

I tu je probao za neke shto nosi ..... zaboravio sam koja zvezda, pitacu ga XAXAXA ..... Ima odlichna 2 para adidas, za basket. Od po 100 kinti, ne one "sa imenom" od 200 :).
Totalno nesrecno i ugnjetavano dete.

 

 

Naravno.

 

Ti si uvek bio zlikovac. :lol+:


  • 0

#98 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 06 September 2017 - 21:32

I tu je probao za neke shto nosi ..... zaboravio sam koja zvezda, pitacu ga XAXAXA ..... Ima odlichna 2 para adidas, za basket. Od po 100 kinti, ne one "sa imenom" od 200 :).
Totalno nesrecno i ugnjetavano dete.

 

 

Naravno.

 

Ti si uvek bio zlikovac. :lol+:

Sha je bilo, zaboravilo se na Johana cruyff-a.

Dutch-football-legend-Johan-Cruyff.jpg


  • 0

#99 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 06 September 2017 - 23:03

I tu je probao za neke shto nosi ..... zaboravio sam koja zvezda, pitacu ga XAXAXA ..... Ima odlichna 2 para adidas, za basket. Od po 100 kinti, ne one "sa imenom" od 200 :).
Totalno nesrecno i ugnjetavano dete.

 

Au, sve samo ne adidas! 

 

Attached File  gopnik shoes.jpg   57.9KB   1 downloads

 

https://www.facebook...106582723007359


  • 1

#100 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 07 September 2017 - 01:00

A, pa to su squatting braca :rotflmao: , shto? To je bash kul. Eto, moram da se pravdam da dete ima 3 obroka dnevno, svi se zabrinuli za srBsku nejach u tudjini, rekli zemljaci da ce mi poslati 10 soma dindzi, josh chekam na braCku pomoc ......... chini mi se da su se gadjali kintom koju nemaju, samo da ti otkrijem tajnu, oni te dresove kupuju na bLJuVaku od pravoslavne brace Kineza, eventualno ako nekako nabave pravi u njemu i spavaju i idu na svadbe i sa'rane :rotflmao:


  • 1

#101 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 07 September 2017 - 01:37

I tu je probao za neke shto nosi ..... zaboravio sam koja zvezda, pitacu ga XAXAXA ..... Ima odlichna 2 para adidas, za basket. Od po 100 kinti, ne one "sa imenom" od 200 :).
Totalno nesrecno i ugnjetavano dete.

btw nemam pojma kakva je ovo generacija, ovaj moj kupuje samo neke Vince ili slicno, to ko Starke - krpa. mozda nekih $60. Ono za svaki dan.

Nudila mu ja neke normalne, puma, adidas i slicno - nece ni da cuje

Tinejdzeri imaju neku svoju modu.


  • 0

#102 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 07 September 2017 - 02:25

btw nemam pojma kakva je ovo generacija, ovaj moj kupuje samo neke Vince ili slicno, to ko Starke - krpa. mozda nekih $60. Ono za svaki dan.

Nudila mu ja neke normalne, puma, adidas i slicno - nece ni da cuje

Tinejdzeri imaju neku svoju modu.

 

A pa on je skater. Kao moj stariji shto je bio. To je vec kul.


  • 0

#103 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 07 September 2017 - 02:48

A pa on je skater. Kao moj stariji shto je bio. To je vec kul.

Bio, sad sumnjam da bi ga bilo koji skejt podneo  :)

Ali sad si mi resio misteriju zasto samo te...


  • 0

#104 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 07 September 2017 - 05:42

Bio, sad sumnjam da bi ga bilo koji skejt podneo  :)
Ali sad si mi resio misteriju zasto samo te...


Vans Andjo.

Meni to nose i ćerka i žena, ako nemaju 15 parova, nemaju nijedan....

Doduše sve pare smo slupali na to pa nije ostalo za dres.
  • 2

#105 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 07 September 2017 - 06:17

Vans Andjo.

Meni to nose i ćerka i žena, ako nemaju 15 parova, nemaju nijedan....

Doduše sve pare smo slupali na to pa nije ostalo za dres.

Da to, kako god se zove  :) ma obicne starke covece - volela ja to nekad ali stvarno ne razumem.

 

Klinac isao u neku jako fancy skolu (sad smo diplomirali pa trazimo posao pre koledza), pa sam ocekivala neke zahteve kao Denis za dres, nista - te patike relativno jeftine, i Levis jeans - $30, najjeftinije.

 

Ja nesto nudim kao Tomi Hilfinger jeans, a on No, Levis.

 

kosulje i majce su druga prica, ako moze najskuplje sto ima, ali oducili smo se od toga, jednostavno ga odvedes u jeftiniju prodavnicu i pokazes da moze da dobije 5 umesto 1.

 

Ja uopste ne kontam poriv za cipelama od $200, a imam nekih 50 pari, samo jedne su nekih $250 i to je bio poklon da me niko nije pitao. Udobne stvarno Clarks ali imam ja udobne od $30.


  • 0