Jump to content


Photo
- - - - -

U cijeg je tatka veca patka?


  • Please log in to reply
108 replies to this topic

#76 Milenko Puzigaca

Milenko Puzigaca
  • Members
  • 1,427 posts

Posted 03 September 2017 - 20:27

Mozda da napravis "projekat" na kickstarter.com ali da samo srbadija ucestvuje, mozda se obogatis pa i kupis taj dres :D Slogan moze da bude "jedinstveni program srBske sportske desnice - srBska sportska desnica na srBsku zutu opozicionu patku - pa guslaj" :D :D :D
  • 2

#77 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 03 September 2017 - 20:30

Jebemliga, ne sećam se od čega je bio, ali javiće se dečko da se pohvali.

 

Ja bih ti poslao par dindži za dres, ali nemam, jbg, teško u pečalbi. Kad budeš presedao na voz u Pragu, javi se da ti napravim neke sendviče za put, doneo bih ti to na stanicu. I jedno malo pivo, iz Lidla, nije loše a nije ni skupo. A kad podješ nazad, povezi mi džak paprike za ajvar, nema toga ovde u tudjini... :lol+:

 

To kad odes u Grcku na ljetovanje, pa usput ispeces i ajvar. Jeftinije je. ;)


  • 3

#78 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 03 September 2017 - 20:44

Jebemliga, ne sećam se od čega je bio, ali javiće se dečko da se pohvali.

 

Ja bih ti poslao par dindži za dres, ali nemam, jbg, teško u pečalbi. Kad budeš presedao na voz u Pragu, javi se da ti napravim neke sendviče za put, doneo bih ti to na stanicu. I jedno malo pivo, iz Lidla, nije loše a nije ni skupo. A kad podješ nazad, povezi mi džak paprike za ajvar, nema toga ovde u tudjini... :lol+:

 

Prolupao sam skroz ...... mislim da je to bio sladoled sa mirodjijom, moze eventualno biti majchina dushica ili beli slez, pa i bosiljak, ruzmarin. Poznata fabrika sladoleda "Dveri", imaju i chuvenu reklamu, moto "sveCki, a nash - Gelato - shajkacha u srcu".

 

Videcu na kickstarteru da lansiram projekat, shteta shto mi se prijatelj Ekrem preselio na ahiret ....... kakav bi to bio senzacionalni duet hit-mejkera - Jasharevic/Jevric ........


  • 1

#79 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 03 September 2017 - 21:09

Jebemliga, ne sećam se od čega je bio, ali javiće se dečko da se pohvali.

 

Ja bih ti poslao par dindži za dres, ali nemam, jbg, teško u pečalbi. Kad budeš presedao na voz u Pragu, javi se da ti napravim neke sendviče za put, doneo bih ti to na stanicu. I jedno malo pivo, iz Lidla, nije loše a nije ni skupo. A kad podješ nazad, povezi mi džak paprike za ajvar, nema toga ovde u tudjini... :lol+:

Dodzi do mene ja svaku jesen skoknem do Tijuana-e, da kupim "paprike", a njih koristim da farbam majice u crveno belo.


  • 0

#80 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 03 September 2017 - 21:56

Djasare, hocu i meni da kupis jedan dres, ali da ima broj 5-5


  • 0

#81 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 05 September 2017 - 23:37

Ja sam ovu problematiku kreativno rešio. Kao klinac jedno vreme sam pored F1 pratio i fudbal i pošto sam uvek bio golman kad sam se igrao fudbala s društvom nekako sam gledajući utakmice na malom ekranu zavoleo Ivicu Kralja i pošto moj mali grad nije imao nikakve replike dresova (pa ni Kinezi) po prodavnicama rešio sam da uzmem neku staru belu majcu i da flomasterom ispišem "KRALJ" i ispod toga broj. Imao sam veliku satisfakciju što sam to uradio i s užitkom sam igrao fudbala.

 

I onda je mama oprala majcu...  :ph34r: 


  • 0

#82 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 06 September 2017 - 00:38

Ja sam ovu problematiku kreativno rešio. Kao klinac jedno vreme sam pored F1 pratio i fudbal i pošto sam uvek bio golman kad sam se igrao fudbala s društvom nekako sam gledajući utakmice na malom ekranu zavoleo Ivicu Kralja i pošto moj mali grad nije imao nikakve replike dresova (pa ni Kinezi) po prodavnicama rešio sam da uzmem neku staru belu majcu i da flomasterom ispišem "KRALJ" i ispod toga broj. Imao sam veliku satisfakciju što sam to uradio i s užitkom sam igrao fudbala.

 

I onda je mama oprala majcu...  :ph34r:

Ja sam uvek bio operisan od sportskih idola, samo inzenjeri, ali najbitnije je bilo da sam bio sam svoj idol. To je mnogo olaksavalo na stvari, lepo si sam sobom zadovoljan. Ispostavilo se da sam bio u pravu. Sve sto sam hteo sam postigao, jos samo da se penzionisem na Hawaiima i da klinci prestanu da me zezaju, da ne umem da ne radim. ;)

edit:

Uf, sad se setih, mog matorog uhvatio radar u WY, razbicu ga kad dodje mogli smo 2 original dresa da kupimo. :ajme:


Edited by mrd, 06 September 2017 - 00:39.

  • 0

#83 burekuser

burekuser
  • Members
  • 9 posts

Posted 06 September 2017 - 03:49

Hebi ga denise lepo si pitao jel to normalno vaspitanje, sta sad dveri sajkace srbadija i cetnici :lol+:


  • 0

#84 slavisa063

slavisa063
  • Members
  • 1,994 posts

Posted 06 September 2017 - 12:31

Meni se cini da je ovde najveci problem jer je upitanju dres, pa jos i sto na njemu pise naziv nekog igraca. Mnogi ljudi ne vole sport, pa i imaju takvo misljenje o njemu, ali do tog misljenja nisu dosli jer su im ga njihovi roditelji nametnuli, vec su to sami tako svesno uradili. Ovde dete mozda gaji afinitete prema sportu, i ja tu ne vidim nikakav problem. Voli kosarku, idol mu je taj igrac, sto znaci da mozda ima zelju da igra kosarku, i ko zna jednog dana i postane igrac kakav je i taj njegov idol ( ne isti kao on, ali odlican kosarkas ). Neko voli muziku, neko sport, neko slikanje, neko ovo, neko ono.

 

Jedino mislim da je Denis trebalo da navede uzrast deteta, sto bi bilo mnogo lakse za dalju diskusiju.

 

Npr, postoji i drugi nacin da se kupi taj dres. Denis je rekao da ne moze sada, jer to kosta,....

Sta bih ja uradio,  posto znam da je detetu zelja taj dres, skupljao bih po malo do Bozica npr, i kupio detetu kao Bozicni poklon.

 

Sve to stoji, da je Denis decu vodio da vide mnoge gradove, i drzave, ali to je on radio i zbog sebe. Nece valjda ostaviti decu kuci a otici sam  :lol+:


  • 0

#85 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 06 September 2017 - 15:00

Sve pogreshno. Dete je inache 10 godina, vec sam 2 puta napisao. Imam 120 dolara da mu kupim dres, nikada to nije bio problem. Nego NECU, ne dam pare.

Dete ima sve, mobilni, bicikle, najnoviji Xbox sa najnovijim igricama koje placam 100 dolara komad, kao shto vidish, ima se, moze se, hvala Kanadi.

Obilazenje Evrope sa decom je daleko od uzivanja za mene, vec sam sve obishao i radije bi se chvario negde u meksiku, svrha putovanja je bila iskljuchivo edukativna.
  • 2

#86 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 06 September 2017 - 16:13

Skoro je slomio internet jedan mali starving Marvin iz neke gladne nedodjije koji je na plasticnoj kesi napisao - Messi, pa ga je i pravi Messi nasao i donio mu pravi dres. Od bogtepito kolko dolara.

 

Onda ga vjerovatno vratio nazad u glad gdje su ga gladni sugradjani rastrgali da mu uzmu dres i prodaju na ebay za koricu hljeba. Tako nekako je bilo, kunem se.


  • 1

#87 slavisa063

slavisa063
  • Members
  • 1,994 posts

Posted 06 September 2017 - 16:39

Sve pogreshno. Dete je inache 10 godina, vec sam 2 puta napisao. Imam 120 dolara da mu kupim dres, nikada to nije bio problem. Nego NECU, ne dam pare.

Dete ima sve, mobilni, bicikle, najnoviji Xbox sa najnovijim igricama koje placam 100 dolara komad, kao shto vidish, ima se, moze se, hvala Kanadi.

Obilazenje Evrope sa decom je daleko od uzivanja za mene, vec sam sve obishao i radije bi se chvario negde u meksiku, svrha putovanja je bila iskljuchivo edukativna.

 

Ok

Ipak je onda zbog samog dresa, tj sporta. 

Jer ako vec ima najnoviji xbox i igrice od 100dolara, ne vidim drugi razlog.

Ipak igrice i xbox sluze za normalno vaspitanje dece.  :lol+:  ;)


  • 0

#88 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 06 September 2017 - 16:47

Ok

Ipak je onda zbog samog dresa, tj sporta. 

Jer ako vec ima najnoviji xbox i igrice od 100dolara, ne vidim drugi razlog.

Ipak igrice i xbox sluze za normalno vaspitanje dece.  :lol+:  ;)

Stisao se nece detetu auto da kupi. :lol:

Zao mi je to je zbog Kanjade, da je US u pitanju, ni auto ne bi bio problem. Mslm moze da se ofarba u boje omiljenog tima.


  • 0

#89 slavisa063

slavisa063
  • Members
  • 1,994 posts

Posted 06 September 2017 - 17:10

Ja bih svom detetu pre kupio dres nego xbox i igrice.

 

Dete u sobi igra igrice na najnovijem xboxu, umesto da u dresu igra basket napolju.

 

Ne vaspita dete kako treba, valjda mu je to bilo pitanje kad je postavio temu.

 

Odjavljujem se.

 

Imam jos jedan predlog. Posto je u Kanadi jako popularno kod populacije sa ex-yu prostora, da kupi detetu dres , da se dete malo pohvali u skoli i medju drustvom, pa da ga onda vrati i uzme pare nazad.  :lol+:

Znam da nasi ljudi tako kupe kamere i fotoaparate kad idu u svadbu, pa kad svadba prodje oni ih vrate i uzmu pare nazad. Ili odela za svadbu.  :lol+:


Edited by slavisa063, 06 September 2017 - 17:10.

  • 0

#90 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 06 September 2017 - 17:24

Ja bih svom detetu pre kupio dres nego xbox i igrice.

 

Dete u sobi igra igrice na najnovijem xboxu, umesto da u dresu igra basket napolju.

 

Ne vaspita dete kako treba, valjda mu je to bilo pitanje kad je postavio temu.

 

Odjavljujem se.

 

Imam jos jedan predlog. Posto je u Kanadi jako popularno kod populacije sa ex-yu prostora, da kupi detetu dres , da se dete malo pohvali u skoli i medju drustvom, pa da ga onda vrati i uzme pare nazad.  :lol+:

Znam da nasi ljudi tako kupe kamere i fotoaparate kad idu u svadbu, pa kad svadba prodje oni ih vrate i uzmu pare nazad. Ili odela za svadbu.  :lol+:

Sta je bilo, nisi za kola? Pa ako hoces da vaspitas dete onda novog Reanulta da mu kupis! :P


Edited by mrd, 06 September 2017 - 17:29.

  • 0