Jump to content

Photo
- - - - -

GOT Season 8 SPOILERS!

• Please log in to reply
78 replies to this topic

#16 Escalade

Escalade
  • Members
  • 14,821 posts

Posted 21 August 2017 - 08:48

ovo sa Aryom i sa Cersei deluje isforsirano, mada fulaju sa njom vec 3 sezone tako da sa te strane se totalno uklapa :P

• 0

#17 Mister Bin

Mister Bin
  • Members
  • 614 posts

Posted 21 August 2017 - 15:09

Ne verujem u taj leak, jer ako sam dobro pročitao(čitao sam samo kraj) Jurona gura u ulogu glavnog negativca. Po tome se odmah prepoznaje da je pisao neki fan knjiga, jer tamo ima hiljadu teorija kako će Juron biti glavni negativac na kraju. To je Sersei, makar kada je reč o ljudskoj rasi.

• 0

#18 Prijatelj Mitar

Prijatelj Mitar
  • Members
  • 2,078 posts

Posted 21 August 2017 - 15:16

Ne verujem u taj leak, jer ako sam dobro pročitao(čitao sam samo kraj) Jurona gura u ulogu glavnog negativca. Po tome se odmah prepoznaje da je pisao neki fan knjiga, jer tamo ima hiljadu teorija kako će Juron biti glavni negativac na kraju. To je Sersei, makar kada je reč o ljudskoj rasi.

To malo podseca na jos jednu perjanicu HBO, Sopranose, gde je Toni imao mnogo jace rivale, ali je na kraju glavni negativac ispao Fil Leotardo, koji se do jednog trenutka uopste nije isticao kao krupan igrac.
  • 0

#19 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 5,403 posts

Posted 21 August 2017 - 17:38

Hoce li se pokazati na kraju da je i Tirion ustvari Targarijan?  :D

• 0

#20 Mister Bin

Mister Bin
  • Members
  • 614 posts

Posted 21 August 2017 - 20:15

Moja prognoza kraja serije, pre leakova, slika sa snimanja i ostalog, pa da se citiram za godinu dana, da vidim kolilo sam pogodio. U svakom slucaju kraj serije je obnova dinastije Targerjan. Dzon i Deneris ujedinju kraljevstvo i vladaju zajedno. Imaju i dete. Svi zmajevi ce biti ubijeni, svi jezivuci, svi likovi povezani sa magijom, racunajuci Melisandru i Brendona. Sansa vlada Severom i Recnim zemljama. Obnova njenog braka sa Tirionom. On je vladar Zapadnih zemalja i Livacke stene. Sersei mrtva. Mrtav i Dzejmi. Mrtav Juron, Gregor, Kiburn. Ubijena Jara, Teon vlada Gvozdenim ostrvima. Arja zavrsava seriju kada zajedno sa Psetom ode da putuje po svetu. Dzora Mormont mrtav. Berik Dondareon isto.

Edited by Mister Bin, 21 August 2017 - 20:15.

• 0

#21 Bora Zmaj

Bora Zmaj
  • Members
  • 104 posts

Posted 21 August 2017 - 21:02

Ne verujem u opciji da i Jon i Dany prezive. Ne znam sta bi tu onda bio bittersweet kraj koji je Martin najavio..sem ako ovi u seriji ne odluce da to promene. To bi bio klasican happy-end...
Mislim da je gotovo izvesno da Dany nece preziveti..previse signala vec daju u 7. Sezoni. Tirion pominje pitanje naslednika, pa kako ona ne sme da pogine, jer nema alternative itd...Sto vise razmisljam sve mi vise ima smisla verzija iz ovog navodnog leaka, bez obzira da li ce sve bas biti tako...
  • 1

#22 Escalade

Escalade
  • Members
  • 14,821 posts

Posted 21 August 2017 - 21:34

bicu prilicno razocaran ako su leakovi fake, meni je ovo odlicno

• 1

#23 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,407 posts

Posted 21 August 2017 - 23:17

Ako Dzon i Deni budu vladali tu bas nema nista bitter... Deni mora da pogine a ako ode i Dzon to ce biti samo plus. Kao sto rece Kravica, mnogo mi se svidjaju ovi leakovi tako da cu se posteno smoriti ukoliko kraj bude happier. Nakon drugog citanja leakova nekako mi se cini da je bas pogodjena doza bitter-a kao i da je opet sweet taman koliko treba.
  • 0

#24 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 4,654 posts

Posted 22 August 2017 - 00:02

Cek cek, leak opasno gresi u 1..

Cercei bi trebala da ugine od strane mladjeg brata, ne od Arje ili nekog drugog..

Ta prorocansta su do sada bila jedna velika konstanta..

• 0

#25 Mister Bin

Mister Bin
  • Members
  • 614 posts

Posted 22 August 2017 - 00:07

Martin kada je spominjao bittersweet govorio je u kontekstu LOTR-a. To je za njega bittersweet. Sigurno da serija neće promeniti kraj, ima dosta izjava obe strane koja govore da će na kraju ipak sve doći na isto, bez obzira na razlike usput. 

Ima signala u sedmoj sezoni da će Deneris i Džon imati dete na kraju.

• 0

#26 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 4,654 posts

Posted 22 August 2017 - 00:09

Pa jbg cim glavni likovi legnu jednom, tu dolazi do potomstva 1/1

• 1

#27 Mister Bin

Mister Bin
  • Members
  • 614 posts

Posted 22 August 2017 - 00:11

"We all yearn for happy endings in a sense," Martin, 67, told students at Northwestern's journalism school  "Myself, I’m attracted to the bittersweet ending. People ask me how Game of Thrones is gonna end, and I’m not gonna tell them, but I always say to expect something bittersweet in the end."

"I think [J.R.R. Tolkien] did this brilliantly," he continued. "I didn’t understand that when I was a kid, when I read Return of the King. You can’t just fulfill a quest and then pretend life is perfect. Life doesn’t work that way.

• 0

#28 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 4,654 posts

Posted 22 August 2017 - 00:22

I takodje mi je malo njesra da fckin Euron ispadne zaheban baja na kraju i da zagine buljuk of good men ne bi li njega zbacili..

• 1

#29 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 4,654 posts

Posted 22 August 2017 - 01:48

I jos 1 stvarchica, koja je svrha Brana?
Gledali smo ga kako se pati toliko da dodje do 3oke vrane da bi bio ubijen tek tako, bez neke velike uloge ili prevage..

Istina na kraju je on novi NK, no sve1 mnogo mi je ovo tanko da bi bilo bas ovako...

• 0

#30 Mister Bin

Mister Bin
  • Members
  • 614 posts

Posted 22 August 2017 - 02:03

Ja mislim da bi za ovu priču najboji bio mračan kraj, tj potpuna apokalipsa To niko nikad nije uradio.

Ali mislim da je ipak ova priča u svojoj suštini tipična fantatsika. Onda kada se sklone lažni protagonisti(Ned Stark, Rob Stark,..) jasno je da je ovo priča o Deneris i Džonu. Nema nijednog klišea fantatsike koje njih dvoje ne ispunjavaju. On je skriveni princ koji će naslediti presto, a ona prognana princeza koja se vraća da povrati presto.

Iskreno mislim da su Beniof i Vajs pogrešili što su sledili Martinovu viziju kraja. Pretvoriti Deneris u negativca, ubiti ih sve na kraju bilo bi nešto zaista neviđeno. Ovako ovo je priča koju su i Martin i oni prodavali kao nešto što ona nije. To da svako umire i bla bla bla, je jednostavno laž.

Naravno Martin će da umre i njega zabole, a Beniof i Vajs će biti optuženi da su napravili kliše verziju kraja. 

• 0