Jump to content

Photo

Dodela MTV nagrada

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
62 replies to this topic

#1 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 29 August 2003 - 13:39

Madonna izvodi 'Hollywood', a prateći vokali - oskudno obučene Britney i X-tina (prvo sam pomislila "gde je našla ovu što izgleda isto kao Britney? Koji faaaazon...") u nekim mock-venčanicama, a Madge je kao mladoženja, u stilizovanom smokingu, s cilindrom.
Igraju, pevaju, Eminem aplaudira u publici, na kraju, odnosno na vrhuncu, Madonna prigrabi Britnaju, french kiss, jezik do krajnika (šatro, ipak je tema Hollywood), pa isto tako s Christinom. Na kraju je lezbo ménage à trois upotpunila Missy Eliot pa je sve preraslo u ménage à quatre. Videlo se da je Justinu krivo što ga nisu pozvale na žurku (i njega snimilo bledog u publici).

Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Now that's what I call entertainment!! B) B) B)

Edited by maxivida, 29 August 2003 - 15:06.

#2 4_SIMONOVIC

4_SIMONOVIC
  • Members
  • 334 posts

Posted 29 August 2003 - 15:18

na kom sajtu si nasla slike

Edited by 4_SIMONOVIC, 29 August 2003 - 15:19.

#3 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 29 August 2003 - 15:25

na kom sajtu si nasla slike

Imas tri pokusaja.
Tip: Nije CNN, nije B92 a nije ni VH1 B)

#4 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 29 August 2003 - 15:26

Šta, dopalo ti se? :lol: B)

Ovde...

#5 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 29 August 2003 - 16:10

By the way,

Danas u 18.00 CET ima repriza na MTV-u... :lol:

#6 Blekendvajt

Blekendvajt
  • Members
  • 322 posts

Posted 30 August 2003 - 02:57

Madoni zafalilo love, pa sad juri koji milion primeraka od gej populacije... A treba biti i politichki korektan, shto se u Americi ne mozhe da zamisli ako nisi obojen gej zabrinut za foke i lisice protiv abortusa za paljenje zastave za selektivno obaranje diktatora itd. :lol:

#7 sabahudin

sabahudin
  • Members
  • 639 posts

Posted 30 August 2003 - 07:34

Gled'o, sinoc sa cerkom (13 god.).
Veceg sajma gluposti, neukusa i povrsnosti koja se krije iza krinke popkulture nisam jos video, bar ne od proslogodisnje dodele.
Dominaciju kvazi hip hopera, koji su, po mom dubokom ubedjenju, grobari hip hop kulture (EM, 50. diddy etc), r&b vedeta tankih glezznjeva i jos tanjih pesmuljaka, Justina, Pharrela (znacci li to da su i N.E.R.D. bili boy bend?) i ostalih nisu mogli da pokvare ni major foliranti Coldplay.
Host, Jerry Rock, valjda, nije bio los, zapravo blistao je u komentarima na Justina (u vezi punk'd), Good Charlotte (greenday replicants), i EM-a (mommy).

Metallica, konacno, koje li ironije, saves d show, sa kolopletom MTV greatest hits medley Kravitz/Nirvana/White Stripes...
i svojim novim singlom.
4 despise.

i da, sve to iseckano modernim mtv addovima o onoj sirotici iz Burme, Aung San Suu Kyi, sto je eto, pobedila na izborima ali joj zli i okrutni vojni rezzim ne dopusta da postane predsednica c c c...i sad sedi u kucnom pritvoru sa Nobel prize medju nogama.

What about your prez, motherfuckers?
Ain't he stole the elections and after that bombed half of the world?
Oh, no, our Busta Rhymes wears 5488100 carat diamond BUSH necklace, & our afr/am blacky motherfuckin' hood really supports Mr Bush & his efforts in d struggle against terrorism. Yo!
Money greedy fuckers!

#8 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 30 August 2003 - 09:57

2 Blekendvajt:

Madonni zafalilo love?! Da li si svestan šta si rekao? Da si iole upućen u njen lik & delo (ne kažem da treba da budeš, ali onda bolje ne komentariši) znao bi da je Madonna od samog početka svoje karijere na ovaj ili onaj način koketirala sa gay auditorijumom, koji je oduvek činio znatan deo njenih fanova. Lezbo scene su kod nje viđene jos na spotu za singl Erotica (pre jedanaest godina), u to vreme beše privatavanje sa Naomi Campbell, dok je njena homoseksualna veza sa glumicom Sandrom Bernhard i dalje u purgatorijumu između istine i trača.

2 Sabahudin:

Ni ja ne volim (ili možda samo ne razumem?) ogromnu većinu izvođača sa MTV playliste u poslednjih nekoliko godina. Ono što ostaje kao činjenica jeste da je MTV oduvek bio komercijalna TV stanica, čiji je program bio namenjen najširem - pre svega američkom - teenage tržištu. Zato je donekle logično da ti, kao sredovečna osoba (pretpostavljam, s obzirom da imaš dete od 13 godina) nemaš "sluha" za tu muziku. Nisi nam rekao kako je ćerka odreagovala!

r&b vedeta tankih glezznjeva

Kako koja! Beyoncé je sve samo ne tanušna :lol:

Justina, Pharrela (znacci li to da su i N.E.R.D. bili boy bend?)

Ne, ne znači; zašto bi značilo?

Host, Jerry Rock, valjda

Chris Rock, ali to je manje bitno.

Metallica sa svojim novim singlom. 4 despise.

By the way, pesma je izgrađena oko brzog rifa koji jeeeezivo podseća na tipično srpsko kolce, tzv. treskavac. :lol: :lol: :lol:

Što se tiče političkih konotacija, čisto sumnjam da je uređivačka politika MTV-a na bilo koji način povezana sa Bushovim somnabulijama. Busta Rhymes kao privatno lice nek nosi šta hoće, koliko znam, on im nije predstavnik za štampu. :lol:

Sve u svemu, mislim da je besmisleno na tako ozbiljan način posmatrati MTV i njihove dodele nagrada, jer ni oni sami sebe ne shvataju ozbiljno. Tako je oduvek bilo i dobro je što je tako. :lol:

#9 nokia

nokia
  • Members
  • 29 posts

Posted 30 August 2003 - 15:59

ma daj.. bilo je super!!!!!!!!!

fenomenalne su, potpuno su me odusevile... bedak sto Justin nije priznao sebi da i on to moze i socno se poljubio s nekim slatkisom :lol: :lol: :lol:

inace Madona je oduvek bila gay ikona (pored Kajli) tako da nema sta sada da trazi jos koju paru od queer populacije.. oduvek ju je imala :lol: :lol: :lol: plus, sto njoj zaista ne treba JOS para..

odlicna promocija, samo napred girls!!! (and boys)

#10 sabahudin

sabahudin
  • Members
  • 639 posts

Posted 30 August 2003 - 17:26

2 maxica

super

i appologise 1000 times sto sam tako "ozbiljno" posmatrao MTV i njihovu dodelu nagrada. Excuse me pls.

Bolje da sam isplazzenog jezika jedva docekao tanke nominacije za mtv2 (QOTSA) ili White Stripes,
ili slinio na buttshake i nenormalno psovanje (mute = 'sovanje, sta ces lepse), uzzivao u apolitichnim reklamama o TOLERANCIJI, GAY PRAVIMA, BURMI..., osecao se tako buntovnim za vreme nastupa GSharl, divio se madonninoj smelosti, autenticnosti, i tome kakojeonasveprvauradila (hahahaha) i kako je carica. Trebao sam cutke da slusam Missy E. kako nepismeno baljezga, kako EM nema nikakvog duha, kako je 50 very troubled kid, i da budem marry, happy. Nije trebalo da kazzem Vanji koju o tome. Iako me je razumela, iako voli Justina jakooo, iako kapira DA NIJE MTVMONEYFUELEDGRANDSHOW ono sto ce uciniti jednog tinejdzera modernim uptodate mladim covekom koji ce da razume svet oko sebe i sebe da postavi righteous u istom.

Trebalo je da je naucim da se povinuje TALASU.
Bespogovorno verujuci kutiji. Hey MTV is so neat, cool, man...
Ako nije pro patrioticbush
zassto nema

SVEGA
ostalog

hey
look signature
beznadezzan slucaj :lol:

Edited by sabahudin, 30 August 2003 - 17:27.

#11 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 30 August 2003 - 19:44

2 sabah,

No apologies, pls. :lol: Ne pokušavam ja nikog ovde da edukujem, niti da propovedam o blagorodnim uticajima MTV-ja na tinejdžersku svest. Ma jok; samo opuštengija B)

Činjenica je da sam ja ispala ovakva kakva sam jer sam previše gledala MTV u mladosti :lol: ali ima i gorih stvari u životu. Nije da ne bih volela da budem kul i ložim se na Queens of the Stone Age B)

Međutim, Justinova Cry Me a River je savršena pop pesma. Uprkos tome što je Justin seljak iz Tenesija i što je u nižim razredima osnovne škole na emisiji Mickey Mouse Club nastupao u kaubojskom šeširu. Uprkos tome što je pevao i igrao u nepodnošljivo dosadnom boy bendu. Uprkos tome što se rasplakao na skrivenoj kameri. Ta pesma je čista desetka: savršena melodija, inteligentan tekst, osećajna interpretacija, taaaaako seksi produkcija... How could I ask for more? :lol:

Uostalom, svaki put kad ga vidim na sceni, čovek se ubija da pruži maksimum. Da, veoma ozbiljno mislim da je opasno talentovan. Ako ovako nastavim, samu ću sebe ubediti da se već u ponedeljak ujutru strmoglavim do grada i kupim njegov album.

Što se naslednice tiče: nemoj ništa da je učiš. Pusti je da sama donosi zaključke i razvija male sive. Na kraju će sve izaći na dobro, trust me :lol:

#12 sabahudin

sabahudin
  • Members
  • 639 posts

Posted 30 August 2003 - 20:03

Međutim, Justinova Cry Me a River je savršena pop pesma. Uprkos tome što je Justin seljak iz Tenesija i što je u nižim razredima osnovne škole na emisiji Mickey Mouse Club nastupao u kaubojskom šeširu. Uprkos tome što je pevao i igrao u nepodnošljivo dosadnom boy bendu. Uprkos tome što se rasplakao na skrivenoj kameri. Ta pesma je čista desetka: savršena melodija, inteligentan tekst, osećajna  interpretacija, taaaaako seksi produkcija... How could I ask for more?  :lol:

maxi,

jako puno gledam mtva, vec 10 godina. Nisam bas tako kul. Justinova cry me a river je TIMBERLANDEOVA (isti onaj od missy E.) i dobra je, kao i rock your body.

Nemoj samo da pomislis kako ja stojim 24 casa dnevno iznad naslednicine glave uterujuci joj sopstvene tripove i psihoze. :lol:

To je visse bio kao neki chat, sa puno smeha i zezanja.

cheers!

Edited by sabahudin, 30 August 2003 - 20:30.

#13 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 30 August 2003 - 20:18

Justinova cry me a river je TIMBERLANDEOVA (isti onaj od missy E.) i dobra je, kao i rock your body.

Jesje, vala, i jedna i druga!

Mmmm... Vidi šta pronađoh, mentalno zagolicana... (&besposlena) :lol:

There are just three writing credits on "Cry Me a River," one more than most Beatle songs: Timberlake, Timbaland, and keyboardist Scott Storch. Storch isn't a singer, and Timbaland usually relies on partners for pop songwriting. The most likely source, then, for "River"'s gorgeous harmonies is Timberlake himself. Throw on his previous work and you can hear it. The nimble rhythms and long vocal phrases Timberlake wrote for three of 'N Sync's best songs—"Pop," "Girlfriend," and "Gone"—are very different from the fierce, clipped vocals Timbaland favors on Missy Elliott's Under Construction. What "Cry" sounds exactly like is half Timberlake, half Timbaland. Timberlake tells us as much in the press kit: "As soon as Timbaland made that beat, I started humming this crazy melody. I really wanted one section of the song to follow that staccato rhythm, but wanted the other parts to feel like something new."

Naravno da pesma ne bi bila ništa bez Timbalandove produkcije. Ali izgleda da je i mali zaslužio a pat on the shoulder. Ne dobi džabe tri mrske nagrade... :lol:

Respect!

#14 tanjajedaska

tanjajedaska
  • Banned
  • 920 posts

Posted 31 August 2003 - 05:53

2 Blekendvajt:

Madonni zafalilo love?! Da li si svestan šta si rekao? Da si iole upućen u njen lik & delo (ne kažem da treba da budeš, ali onda bolje ne komentariši) znao bi da je Madonna od samog početka svoje karijere na ovaj ili onaj način koketirala sa gay auditorijumom, koji je oduvek činio znatan deo njenih fanova. Lezbo scene su kod nje viđene jos na spotu za singl Erotica (pre jedanaest godina), u to vreme beše privatavanje sa Naomi Campbell, dok je njena homoseksualna veza sa glumicom Sandrom Bernhard i dalje u purgatorijumu između istine i trača.

2 Sabahudin:

Ni ja ne volim (ili možda samo ne razumem?) ogromnu većinu izvođača sa MTV playliste u poslednjih nekoliko godina. Ono što ostaje kao činjenica jeste da je MTV oduvek bio komercijalna TV stanica, čiji je program bio namenjen najširem - pre svega američkom - teenage tržištu. Zato je donekle logično da ti, kao sredovečna osoba (pretpostavljam, s obzirom da imaš dete od 13 godina) nemaš "sluha" za tu muziku. Nisi nam rekao kako je ćerka odreagovala!

Kako koja! Beyoncé je sve samo ne tanušna  :lol: 

Ne, ne znači; zašto bi značilo?

Chris Rock, ali to je manje bitno.

By the way, pesma je izgrađena oko brzog rifa koji jeeeezivo podseća na tipično srpsko kolce, tzv. treskavac.  :lol:  :lol:  :lol:

Što se tiče političkih konotacija, čisto sumnjam da je uređivačka politika MTV-a na bilo koji način povezana sa Bushovim somnabulijama. Busta Rhymes kao privatno lice nek nosi šta hoće, koliko znam, on im nije predstavnik za štampu.  :lol:

Sve u svemu, mislim da je besmisleno na tako ozbiljan način posmatrati MTV i njihove dodele nagrada, jer ni oni sami sebe ne shvataju ozbiljno. Tako je oduvek bilo i dobro je što je tako.  :lol:

Ako ne treba "tako ozbiljno" gledati MTV onda zašto ti tako promtno ustade u odbranu lika idela iste tanice?
Kada je reč o tome da madoni "zafali" love, reč je o tome da love nikad dosta onome ko kao ona tako misli o tome da samo još nagomila. I odakle ti tako znaš njenu finansijsku situaciju??
Ne, Madona nije bila gej simbol, bila je kurveština i antihrist(ica).
Ona pokušava na sve načina da poslednjih godina bude i politički korektna i u nelogičnom američkom sistemu vrednosti to se sada postiže ako se si sve samo ne strejt.
U tom smislu je njeno lezbo-ljubljenje šićarenje i ono ima i te kakve finasijske koristi - to mogu da pogodim op sistemu crne kutije, a ne u stilu "znaš li ti ko je Madona jebote" i sl.

MTV je stanica koja glasa za Demokrate, ali to je isto toliko subverzivno kao kada bih ja sada kritikovala štirak na košulji Šešelja kao njegov najveći zločin, mislim kakav neukus i sl.

Slažem se da je MTV šou uvek bio "antologijski" mejn-strim, ali zašto ne konstatovati mentalno kurvanje kada ga vidimo. I kada se to učini sa ironijom (osim ako ja nisam nešto pogrešno shvatila) kao Sabahudin i fuzbaldžija onda se svaka reč cepa na razdeljak... :lol:
PS Koja disertacija o Bekamovom dvojniku - J.T. Ali Borhes je lepo rekao - "ima nečeg lagodnog u nekorisnoj erudiciji" i to upravo u predgovoru za jednu knjigu koja kao da oživljava svaki put kada... ma dobro, hajde da kuliramo kao Sabah i nogometaš :lol: :lol: :lol:

Edited by tanjajedaska, 31 August 2003 - 05:54.

#15 sabahudin

sabahudin
  • Members
  • 639 posts

Posted 31 August 2003 - 11:24

Now u talkin', Tandza!

:lol: