Jump to content

Photo
- - - - -

1 slika = 1000 reci

• Please log in to reply
396 replies to this topic

#376 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 27 April 2019 - 14:11

...

Ja sam tebi / vama vise puta rekao - pisite sta god hocete, svejedno mi je.

Necu da pisem o AV, pa vam samim time ne trebam.

Necu da horski krekecem u barustini.

A raznorazna ucitavanja / podmetanja - pa to je samo znak frustracije.

Zamisli samo tolike godine uludo sprcali 4umski veleumovi / borci, sa takvim demokraturskim pedigreom - a ono nista! Kao puvanjak iz gaca - puć!

:blush:

No, ako je za utehu - isto tako je i sa 'elitom' po raznim drustvenmim mrezama - razbise se od jadikovki, na sve strane naricanja, jecaji & ridanje - nema teme koju nisu odradili, nema epiteta / kvalifikativa koji nisu upotrebili (mnogi ce ostati zapamceni samo po tome) - i nista!

Normalno za sve su krivi 'mediji / uslovi / diktatura / biracki spiskovi / Zapad koji mu gleda kroz prste / lopovluk & placka familije / tajni ugovori / stetocinstvo' etc, etc - a nikda nisu krivi oni sami. 

Nerad, nedostatak ideja, naganjanje izandjalih i propalih slogana - jednom recju demokraturski kupleraj i pozoristance koje zele da nametnu svima, i to pod obavezno.

Pa nece moci!

B-)

... 

• 0

#377 BeIgrade

BeIgrade
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 28 April 2019 - 00:04

vrte se u njegovoj blizini...  jednom ce i tu zaci ....  bice i Dorcol "na vodi"

to to :D

DorЧol na vodi, novogodisnja rasveta u cara dusana, jarbol na 25-om maju, cirkus i vasar u skadarliji, gondola od strahinjica do 'na vodi'... ima tu toga poprilicno sto bi sadasnji vlastodrsci mogli da urade od i na Dorcolu. Mozda tu Kinik i vidi svoj interes i zato i navija sa 'vasariste', npr. mogao bi po stare dane da cepa ulaznice za cirkus ili bude kondukter u gondoli, obezbedjenje na priobalju... svasta nesto, bizmis je bizmis a pemzija mala... 

• 0

#378 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 28 April 2019 - 08:39

to to :D

DorЧol na vodi, novogodisnja rasveta u cara dusana, jarbol na 25-om maju, cirkus i vasar u skadarliji, gondola od strahinjica do 'na vodi'... ima tu toga poprilicno sto bi sadasnji vlastodrsci mogli da urade od i na Dorcolu. Mozda tu Kinik i vidi svoj interes i zato i navija sa 'vasariste', npr. mogao bi po stare dane da cepa ulaznice za cirkus ili bude kondukter u gondoli, obezbedjenje na priobalju... svasta nesto, bizmis je bizmis a pemzija mala... 

mozda i otvori neku tezgicu ( stand :D )  npr sa kokicama ili prodaje svasta nesto....  pa mi postane kolega :D

• 2

#379 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 28 April 2019 - 12:40

...

bla-bla, truc-tric, kenj-kenj, ser-ser ... 

Necu da idem predaleko - no ovde je 'varos' uvek dizala halabuku protiv svega novog.

Pocev od nekih stvari koje je uvodio knj. Milos (pocesto i udaranjem 'batina' - sto sVrBovi jedino mogu da razumeju) pa preko dernjave protiv zeleznice, 'koja ce da uzme dusu sVrBskom domacinu', pa sve do najnovijih bulaznjenja.

Smrdljivi opoziciJoni likovi u fontanu sipali 'shaNpon', umesto u svoju kadu! To su oni koji pishaju u lavabo, pa samo plaknu 'premudros' i malo pod miskom, orni za ljubavne podvige bez gas-maske.

Kada su podizali 'Pobednika' citava seljacka varos se izbedacila, gde vrle zhene / cere da im gledaju u pobednikovo pishalo, pa su ga pishalom okrenuli prema praznom prostoru, koji je kasnije nastao jos jedan bijograd, u koji su se mnogi nevoljno uselili, jer nisu hteli 'preko reke'.

:twak:

Kada se gradila 'Beogradjanka' i tada se samoupravna varos bila uzbunila, te 'boja nije u skladu sa imenom grada', te ovo, te ono; a neki poludeli subnorovac se u crvenoj 'Borbi' pozalio i predbacio kako zgrada moze biti odlican 'artilerijski orijentir', pa smo i te budalastine preziveli.

Tako ce biti i sa ovim opoziciJonim kreveljenjem. Zato sto su neciji jal, bes, frustracija, budalasenje, nekontrolisana vriska i opsesivno-kompulsivno gicanje - nistavni pred idejama / projektima, koje opoziciJona idiotarija nikako ne moze spreciti.

Attached File  ludacka_sulja.jpg   51.15KB   2 downloads

Ti ce objekti, ne svi, ali neki, biti izgradjeni i imacemo priliku da ih gledamo, a opoziciJono laprdanje ce biti zaboravljeno, gde ce istaknuti likovi, prema misljenju dr. Puzigace - zavrsiti u liovaci na Lescu.

:lol+:

... 

• 1

#380 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 28 April 2019 - 13:44

...

Necu da idem predaleko - no ovde je 'varos' uvek dizala halabuku protiv svega novog.
Pocev od nekih stvari koje je uvodio knj. Milos (pocesto i udaranjem 'batina' - sto sVrBovi jedino mogu da razumeju) pa preko dernjave protiv zeleznice, 'koja ce da uzme dusu sVrBskom domacinu', pa sve do najnovijih bulaznjenja.

Smrdljivi opoziciJoni likovi u fontanu sipali 'shaNpon', umesto u svoju kadu! To su oni koji pishaju u lavabo, pa samo plaknu 'premudros' i malo pod miskom, orni za ljubavne podvige bez gas-maske.

Kada su podizali 'Pobednika' citava seljacka varos se izbedacila, gde vrle zhene / cere da im gledaju u pobednikovo pishalo, pa su ga pishalom okrenuli prema praznom prostoru, koji je kasnije nastao jos jedan bijograd, u koji su se mnogi nevoljno uselili, jer nisu hteli 'preko reke'.
:twak:
Kada se gradila 'Beogradjanka' i tada se samoupravna varos bila uzbunila, te 'boja nije u skladu sa imenom grada', te ovo, te ono; a neki poludeli subnorovac se u crvenoj 'Borbi' pozalio i predbacio kako zgrada moze biti odlican 'artilerijski orijentir', pa smo i te budalastine preziveli.

Tako ce biti i sa ovim opoziciJonim kreveljenjem. Zato sto su neciji jal, bes, frustracija, budalasenje, nekontrolisana vriska i opsesivno-kompulsivno gicanje - nistavni pred idejama / projektima, koje opoziciJona idiotarija nikako ne moze spreciti.

attachicon.gifludacka_sulja.jpg

Ti ce objekti, ne svi, ali neki, biti izgradjeni i imacemo priliku da ih gledamo, a opoziciJono laprdanje ce biti zaboravljeno, gde ce istaknuti likovi, prema misljenju dr. Puzigace - zavrsiti u liovaci na Lescu.

...

Upravo tako!
  • 0

#381 BeIgrade

BeIgrade
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 28 April 2019 - 17:28

...

... 

Uporedjuje  :ajme:  podizanje "Pobednika" sa danasnjim "projektima" gde se nema plana, konsultovanja sa strukom, bespravnim rusenjem objekata, krsenjem Ustava, ubistva sa/bez predumisljaja, nekontrolisanim trosenjem budzeta, burazerskim dilovima, terorisanjem gradjana, otimanjem drzavne zemlje, namestanjem tendera, ugrozavanjem bezbednosti grada i gradjana... 

Sto se 'pishala' tice ( kojeg je mozda trebalo okrenuti ka DorЧolu), ocigledno su gradjani bili u pravu kada su trazili da se premesti sa Trga, mnogo lepse i bolje mesto mu je dodeljeno na Kalisu.

A da, sipanje sampona u fontanu je bas tesko krivicno delo, toliko strasno da ga treba isticati uvek i svugde... to sto su ti napravili ruglo od Slavije, namestaju dilove za muzicke urednike, potrosili mnogo vise para iz budzeta nego sto je to bilo neophodno... je ipak veci greh od toga. 

Bas si botina :D 

• 0

#382 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 28 April 2019 - 18:08

...

... 

Ma nije valjda, a ti si na svim tim mestima 'drzao svecu'?

Samo laprdas i ponavljas opozicijone gluparije a drugima kazes 'botine'?

Zamisli samo bezobrazluka - nisu te 'strucno konsultovali' ni oko rusenja, ni oko Ustava, trosenja budzeta, dilova, otimanja 'drzavne zemlje', tendera, terorisanja'? Strasno!

Mislim, koliko puta ce se jos ponoviti ova opozicijona gluparija raznih razdesenih, dokonih zvrndova?

:P

Normalno da sipanje 'shaNpona' u fontanu nije krivicno delo, kao ni pishanje u sopstveni lavabo.

O tome sta je 'lepse i bolje', nemoj das brines - zabolece te glava.

A ni o budzetu, kao i muz. urednicima nemoj da brines. Kako bese ono:

Pa - jel pala?

...

• 0

#383 BeIgrade

BeIgrade
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 28 April 2019 - 18:59

...

Zamisli samo bezobrazluka - nisu te 'strucno konsultovali' ni oko rusenja, ni oko Ustava, trosenja budzeta, dilova, otimanja 'drzavne zemlje', tendera, terorisanja'? Strasno!

...

Zasto mene? Gde sam to napisao? 

"sa danasnjim "projektima" gde se nema plana, konsultovanja sa strukom, bespravnim rusenjem objekata, krsenjem Ustava, ubistva sa/bez predumisljaja, nekontrolisanim trosenjem budzeta, burazerskim dilovima, terorisanjem gradjana, otimanjem drzavne zemlje, namestanjem tendera, ugrozavanjem bezbednosti grada i gradjana... "

Dosadilo je ovo tvoje izvrtanje cinjenica i bezanja od sustine, a sve samo da bi se zlocini bagre na vlasti relatizovali.

Samo se ti drzi svoje odluke da ne dolazis na novi forum i sve super.;)

• 0

#384 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 28 April 2019 - 19:09

ja mislim da bi osrednji igrac Sim city-ja  bolje napravio grad....

kako se stize od RTS-a do 29 novembra.... maricom :D

• 0

#385 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 28 April 2019 - 19:33

...

... 

Ti ne pises - ti samo deklamujes!

Ajde izrecituj jos jednom, da vidimo da si 'utvrdio gradivo' za prelaznu ocenu, posto ti, ocigledno nista ne izvrces - samo beskrajno drombuljas jedno isto.

'Zlocini vlasti?

Ovo me podseca na 4umskog lika 'shmeling / chmelli' i njegovu vrisku - jos jedan najveci zlocin!

Nema tu nikakvog mog 'izvrtanja' - samo ismejavanje opoziciJonih histerusha i narikaca.

A za 'novi 4um' ne brinem. Taj ce sigurno da obori AVa!

Sve demokraturski spomenicar / prvoborac do prvoborca.

'Moj do moga'.

:lol:

... 

U neka davna vremena Indeksovog pozorista 202 sam ucestvovao u jednoj nihovoj emisiji.

Sa svim onim starim velicinama, ukljucujuci u Micka.

B-)

...

• 0

#386 BeIgrade

BeIgrade
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 29 April 2019 - 01:46

...

'Zlocini vlasti?

...

Ako vam je dobro, onda ništa.“ ;)

Nema tu nikakvog mog 'izvrtanja' - samo ismejavanje opoziciJonih histerusha i narikaca.

E Kinice, Kinice... mozda to u tvojoj glavi tako izgleda ali realnost je drugacija, dijametralno suprotna, veruj mi. Steta, ocigledno su godine, a mozda i poneki sendvic, ucinili svoje. Jos malo pa ode i ti u istoriju...

• 0

#387 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 29 April 2019 - 02:21

...

... 

Skoro 30 godina ja gledam tu vasu 'realnu istoriju' koja samo sto nije!

;)

A gledam i ove 'dive' sve sa tupchastim sloganima.

Moz' misliti jedna se razbija od hot-parola, a najveci joj je domet reklama za fuzbaljersko 'narodno pivo'!

:ajme:

Pa ja ne volim to pivo!

Upravo one su najveci pobornici da se nista ne menja.

Vika & dreka, isprazna halabuka - lagodan rad od 09 do 15h, placeni odmori & letovanje, 'tribine' za produciranje tastine ocvalih likinja - zaista: 'ako im je dobro, onda nista!'

:lol:  

Sutra da se nedaj boze dogodi ta zeljena 'demokratija', da prestane finansiranje - pa to bi na trzistu pomrlo od gladi!

Da 'nova sVrBija' pohrli da ih cita?

Nego, sta ono bese 6.X.? Mozda je sVrBija pohrlila?

:rotflmao:

Daj, mani se suplje price.

To sto mislis da se osecas lose - to je samo od viska emocija. To nekako resi sa blizom okolinom.

Ne moze svaki opoziciJoni siljokuran koga ziga levo yayo da uzrok trazi u 'zloj vlasti'.

To je budalastina za 'Lazu'.

Attached File  12-monkeys.jpg   40.57KB   4 downloads

Da ne govorim kako se svaki izgovor za opoziciJono glupilo odmah vezuje za 'sendvice'.

Kao da je sVrBska opozicija citavog zivota odrastala na sampanjcu, kavijaru & jastozima, pa to zeli da pruzi i napacenom narodu!

...

• 0

#388 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 30 April 2019 - 09:44

hajde i vama da podelim za kraj....

Attached File  58461783_2723692881038681_1966645725039165440_n.jpg   117.24KB   1 downloads

• 0

#389 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 30 April 2019 - 12:55

...

>> ... Sorry, you don't have permission for that! ... <<

...

• 0

#390 Doc Holliday