Jump to content


Photo
- - - - -

Kakvu opoziciju zaslužujemo


  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#16 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 10 July 2017 - 13:16

Pokusaj napraviti razliku izmedju LDP-ovog plana I programa I CJ, mozda ce ti onda neke stvari biti jasnije.

Ne interesuje mene srBsko trazenje politichara kome SrBi mogu "pogledati u ochi". Tako ste nashli i skromnog direktora banke koji zivi u dvosobnom stanu sa josh skromnijom zenom I dvoje dece i vozi keca. Posle je tek prisvojio 12 milijardi dolara. :) Ne interesuje me ni onaj shto nije imao ni kucheta .... samo macheta, vishe komada .... i fashizma, kol'ko hocesh .... bolje shto nije. I ne treba da ima. A posebno shupljoglavi, poluretardirani shminkeri sa "beogradskog asfalta" .....

Posebno me ne interesuju dzipovi i kokain u produkciji "bezbednosne strukture entertainment".

Ne zivim ja u nebeskim srBskim vrtovima pa da ochekujem takvog lidera, srBsku poshtenjachinu :lol+:. Evo patim se u zemlji chiji je premijer podmicen sa bednih 60 hiljada dolara ...... Pa to je nivo predsednika mesne zajednice u Srbiji, na te pare se srBski politichari ne osKvrcu, teshka sica. Zivim u gradu chiji je gradonachelnik bio veci narkoman od Keith Richardsa, a njegov prethodnik pred put u Afriku izjavljuje da se nada kako njega i suprugu nece skuvati u loncu i pojesti :lol+:, gori od Palme i Velje zajedno yebote, nezamislivo, a? ...... Pa eto, taj grad opet proizvede koliko 10 Srbija :) i pored budala koje su ga vodile.

Samo vi nastavite da trazite vrhovnog "shajkachu u srcu", zivot brzo prolazi, srecan vam rad majstori :).

Tako me ne interesuju ni "sposobniji" koje je Cheda sklonio. Kako to nelogichno zvuchi ..... sposobniji, a dali se "skloniti". Pa neka idu na pecanje, mozda ce biti bolje srece. Josh manje me interesuje "narod" koji za njega ne bi glasao dok ga ne sahrane, kao i njegovog uchitelja, pa ga posle iskopaju da vide jel istrulio ili je proshao prijemni za sveca. A onda je kasno jer ne bi mogao da se kandiduje.

Interesuje me samo shta nudish, shta imash da prodash?!?

Shajkachu, Rusiju blisku srcu i obecanje da necu biti otudjen i sredjen kao Nemachka ...... Odjebi bRe budalo!!! Pa to vec imam.

Nudish mi Island?!? Pa ti nisi normalan!

Nudish mi da zene ne izlaze na ulicu bez srBske burke i da mi se deca nece vakcinisati .... ako prezive - bozja volja ..... pa ti si jebeni taliban, idi u Siriju majmune, prikljuchi se svojoj braci.

Kazesh Srbija pripada Evropi, simbolichno ce uchestvovati u NATO kao levo smetalo, izvinicesh se iskreno komshijama za divljachko ponashanje, bahatost i pokushati da saradjujesh koliko je moguce posle toga, odjebacesh Rusiju jer je josh primitivnija i bahatija od nas samih pa od nje nikad nishta dobro ne mozesh ni ochekivati, samo podlosti, ucene, mizeriju, primitivizam, shpijanje, saplitanje i kradju. Priznacesh da si davno i bespovratno izgubio neshto shto je bilo kao tvoje bash zato shto si bio glup, ohol i nasilan. Vreme je za suochavanje sa istinom.

Ja cu to da kupim. Svidja mi se. Zar tako ne glasaju svi?!? Odaberesh onoga ko ti je najslichniji.

Vi ste izabrali shajkachu u srcu. Pa nema problema. Bogougodno, a i vama i njemu .... pretpostavljam da znate da treba da vas se skupi dovoljno takvih.

Ja nemam tu dilemu, svestan da se mojih, za mog zivota nece dovoljno skupiti. Preduzeo sam sve da to ne utiche na moj zivot.

Edited by Denis Jasharevic, 10 July 2017 - 14:30.

  • 2

#17 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 10 July 2017 - 13:38

Treba da se napise lista normalnih i konkretnih pitanja koja trigeruju ovakve odgovore. Pa da ih sistemom eliminacije izbacimo iz opticaja, kako bi bar manje vremena gubili.


  • 0

#18 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 10 July 2017 - 13:46

Treba da se napise lista normalnih i konkretnih pitanja koja trigeruju ovakve odgovore. Pa da ih sistemom eliminacije izbacimo iz opticaja, kako bi bar manje vremena gubili.

XAXAXA ..... Shto ste praktichni, da ne kazem pragmatichni i efikasni yebote XAXAXA ..... Vas bi i Zoran Sokolovic josh jahao da se nije ubio XAXAXA ..... Da te podsetim ..... To je onaj ministar policije shto je bolje "glumio" Shojitja od Gutovica .....

Samo se vi organizujte, ko vam brani. .. vi ste mladi, pametni, zgodni, proevropske shajkache ..... Svi ste imali pishtolje dok ste studirali ..... Ja nisam. Da budem iskren nisam chak ni poznavao nekoga ko jeste :). Mi smo razmenjivali ploche i knjige umesto metaka.

Edited by Denis Jasharevic, 10 July 2017 - 13:47.

  • 0

#19 BeIgrade

BeIgrade
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 10 July 2017 - 14:12

...

 

... gomila slova I recenica a opet nisi dao odgovor tj. shvatio razliku izmedju plana I programa LDP-a I CJ-a.


  • 0

#20 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 10 July 2017 - 14:25

... gomila slova I recenica a opet nisi dao odgovor tj. shvatio razliku izmedju plana I programa LDP-a I CJ-a.


Dechko ...... Sav "plan i program" u koji ti verujesh se sastoji od jedne stupidne, retardirane rechenice "Vraticu vam osmeh na lice, videcete, bice sve lepo kad ja dodjem (vratim se)", pa ti sad razmisli koliko ima smisla tvoje pitanje. Dzizus je ponovo medj' srBljem.
  • 0

#21 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 10 July 2017 - 14:29

Zasto skreces opet pricu na Jankovica, on nije tema?

 

Je l' mozes da odgovoris na prosto i jednostavno pitanje - sta je razlika izmedju programa LDP-a na papiru i (van)politickog delovanja Cedomira Jovanovica?


  • 1

#22 BeIgrade

BeIgrade
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 10 July 2017 - 14:32

Dechko ...... Sav "plan i program" u koji ti verujesh se sastoji od jedne stupidne, retardirane rechenice "Vraticu vam osmeh na lice, videcete, bice sve lepo kad ja dodjem (vratim se)", pa ti sad razmisli koliko ima smisla tvoje pitanje. Dzizus je ponovo medj' srBljem.

 

... pretece me Mc... ali tebi jos da dodam - to u sta ja verujem I za sta se zalazem je daleko od te tvoje ( informerske) interpretacije.


  • 0

#23 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 10 July 2017 - 14:34

Zasto skreces opet pricu na Jankovica, on nije tema?

Je l' mozes da odgovoris na prosto i jednostavno pitanje - sta je razlika izmedju programa LDP-a na papiru i (van)politickog delovanja Cedomira Jovanovica?


Jankovic nije tema?!? A Cheda jeste?!?

Znachi Cheda je opozicija, Prangija nije?

Pa, u pravu si ...... XAXAXA ..... Good 1.
  • 1

#24 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 10 July 2017 - 14:37

Jankovic nije tema u smislu da nije potpitanje i odgovor na svako pitanje na koje ti nemas odgovor. A tako ga koristis mesecima.

 

Znaci nemas odgovor na pitanje? Ok, reci brate tako, nece niko da te napada.


Edited by McLeod, 10 July 2017 - 14:38.

  • 0

#25 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 10 July 2017 - 15:00

Zasto Jasarevic skrece pricu na Jankovica, kad tema mora da bude skrenuta na Jovanovica...

 

Molim ovde iskljucivo dirajte Jovanovica. Jankovic je suvise sapunast za diranje, da ne pukne taj mehuric.


  • 0

#26 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 10 July 2017 - 15:10

Tema je skrenuta na Jovanovica od strane Jasarevica,pa se ponovo skrece na Jankovica jer mu ne odgovara da odgovori na krajnje jednostavno pitanje. Krece novi Karnoov ciklus uskoro,samo da svi dodjete na topik.
  • 2

#27 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 10 July 2017 - 15:13

Jankovic nije tema u smislu da nije potpitanje i odgovor na svako pitanje na koje ti nemas odgovor. A tako ga koristis mesecima.

Znaci nemas odgovor na pitanje? Ok, reci brate tako, nece niko da te napada.

Vi u ochaju ne primecujete da Prangija jeste srBska opozicija. Ili su to Zveri mozda? XAXAXA ..... Pa ja ih rachunam u nenormalne, oni su samo opozicija razumu.

Kakav bRe Cheda? Cenim da je na 2%.

A to shto ste vi ultra-demokrate svetskog kalibra pa ste se "razocharali" u Chedu i tako "razocharani" odluchili da svoje poverenje poklonite srBskom Putinu, tj. operativcu srBskog KGB-a .... Valjda u znak protesta XAXAXA ..... Pa josh mislite da sam vam duzan neki odgovor na neku izmashtanu razliku imedju "plana i programa" LDPa i Chedinog delovanja, kako reche ovaj bivshi cirilichar ......

Pa to je sve vishe nego smeshno ..... Shto ne kazete lepo brate, ne mozemo ochima da ga vidimo zbog kocoba, NATO i shto nije shajkacha .... Nece vas niko napadati :)

Edited by Denis Jasharevic, 10 July 2017 - 15:15.

  • 0

#28 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 10 July 2017 - 15:15

Genijalno :lol:
  • 0

#29 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 10 July 2017 - 15:28

Genijalno :lol:


Ma jok bre, kakvi genijalno, samo normalno razmishljanje, vi vishe ne mozete da preyebete nikoga sa tim vashim srBskim muljanjem i drljanjem ..... shajkache :)
  • 0

#30 BeIgrade

BeIgrade
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 10 July 2017 - 15:31

Kakav bRe Cheda? Cenim da je na 2%.

 

Danas sam bas lepo raspolozen pa cu ti dati jos jedan hint ( vidim da ti I koleginica na drugom topiku mesa neke stvari I pojmove ali za nju bas I nemam vremena) a vezan za ovo quote-ovano, mozda pomogne pri razumevanju. CJ je na max 2% ( ne bih mu dao ni 1% ali ajd...) dok LDP-ov plan I program ima podrsku od vise od 10% kod gradjana Srbije ( ne pitaj me odakle mi procenti - imam kuglu).

 

To je ono sto vecina politicara/stranaka u Srbiji ne shvata - imamo ogroman broj apstinenata/belih listica/onih koji glasaju za manje zlo a koji bi uz pravi I odgovarajuci plan&program I, ajmo biti blagi pa reci, nekompromitovanog vodju mogao/mogli da pokupi/e 'kajmak' tj. poprilican broj glasova ( u svakom slucaju dvocifren - u procentima) na politickoj sceni u Srbiji.


  • 1