Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

FK Crvena Zvezda 2017/2018


  • This topic is locked This topic is locked
20899 replies to this topic

#31 Ikac

Ikac
  • Members
  • 2,242 posts

Posted 02 June 2017 - 11:50

Znalo se Mrkelu vec neko vreme, ali sam se nadao do poslednjeg momenta da nece doci do toga. Nisam zadovoljan izborom.

 

Kako god, nadam se da ce zajedno sa Milojevicem vec koliko danas da pocne da radi na pojacanjima. 

Mrkela kao funkcioner nikad nije imao uspeha, a što je najgore i kao takav je korak napred u odnosu na Raosavljevića. Barem je bio ozbiljan igrač i ne bi trebalo da pijan psuje na konferencijama.

 

Tek sad sam saznao da je njemu ime zapravo Dimitrije, mislio sam da mu je pravo ime Mitar  :lol+:

 

Sin Andrej je slobodan igrač btw, samo da ne bude novi slučaj Dušan Petković, Dragomir Vukobratović itd.

 

Milojević jedina podnošljiva, realna, domaća opcija. Ja sam kao i uvek za Đukića, što se toga tiče nadam se da on neće preko, kad već "navijači" blokiraju uopšte to razmatranje.


Edited by Ikac, 02 June 2017 - 11:53.

  • 0

#32 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 02 June 2017 - 11:52

 

 

Milojevic je ok domaca opcija, za ono sto nama treba verovatno i najbolja. Igra cvrst fudbal na rezultat, ali je bilo utakmica i kada se Cuka razgoropadi pa da 3, 4 gola. Igrao je sa Drazom Srnicem i Reganom tako da nije igrao s dva zadnja vezna. Ume dobru taktiku na kontre da postavi protiv jacih, ali i protiv slabijih da igra na posed. Izbacio je par igraca u vidu Stojiljkovica, Stojkovica, Brezancica i Srnica od kojih Cuka i danas zivi. Ono sto se meni svidja to je da mu igraju najbolji, a ne najomiljeniji. 

Ne mislim da cemo imati problem sa efikasnosti pod njim, ali nemam pojma ni kako ce se snaci pod ovakvim pritiskom, i to u timu koji stalno mora da povedjuje. To se ipak pokazivalo kao ozbiljan problem i kod nekih prethodnih trenera Zvezde, a on se nikad nije susreo s tim i ako kola krenu nizbrdo lako bi mogli da ga potrosimo 

Ono sto je isto vazno spomenuti to je da je diplomu dobio u Grckoj, a ne kod Bata Djore. I sin mu igra u Cuki, dobar i potcenjen igrac u toj 98 generaciji njihovoj.

Od domacih opcija bih razmisljao samo o njemu. Mada sam siguran da ima i gomila stranih trenera koji bi mogli biti dobra resenja. 

 

Nek stoji i ovde. I nadam se da ce Kosanovic ostati asistent. 

 

Bolje da su iskopali ovog Mareta sto je glavni za skauting ili nekog nepoznatog, a ko je spreman da radi 24/7 nego sto dovode Mrkelu. Blazo samo sa drugim kombinacijama. 


  • 1

#33 Боги

Боги
  • Members
  • 7,209 posts

Posted 02 June 2017 - 11:53

Nece se on pitati previse dok je Terzic u klubu,svima je to jasno..

Nama je funkcija SD-a postala protokularna 


  • 1

#34 hrkljush boys

hrkljush boys
  • Members
  • 6,128 posts

Posted 02 June 2017 - 12:01

Nek stoji i ovde. I nadam se da ce Kosanovic ostati asistent. 

 

Bolje da su iskopali ovog Mareta sto je glavni za skauting ili nekog nepoznatog, a ko je spreman da radi 24/7 nego sto dovode Mrkelu. Blazo samo sa drugim kombinacijama. 

Ako je to onaj Mare što je pričao bajke za Edsona i slične, onda bolje da uopšte nemamo sportskog direktora i šefa skautske službe.

Vidim da je jedna od opcija  Vladan Milojević, onda vala bolje i Boško da ostane. 


Edited by hrkljush boys, 02 June 2017 - 12:31.

  • 1

#35 Боги

Боги
  • Members
  • 7,209 posts

Posted 02 June 2017 - 12:04

Spominje se da je ugovor na 4 godine..Sacekacemo i zvanicno obavestenje


  • 0

#36 BojanaCZV

BojanaCZV
  • Members
  • 5,085 posts

Posted 02 June 2017 - 12:25

Istorijsko otvaranje topika!!!

Do titule i lige evrope!
  • 5

#37 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 02 June 2017 - 12:50

Odakle Terzicu mandat da dovodi trenera i tzv sportskog direktora?

 

Taj Milojevic dolazi jer se nece mesati u svoj posao kao ni Mrkela (cuj Mrkela :rotflmao: )


  • 5

#38 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 02 June 2017 - 12:55

klasična priča pred otkaz daj da što više očereupam firmu( klub)


  • 0

#39 medakjerkovic

medakjerkovic
  • Members
  • 1,737 posts

Posted 02 June 2017 - 13:04

Ne vidim razlog favorizovanja Vucicevica u odnosu na Romanica.

Vucko dobar deo sezone nije ni igrao zbog one suspenzije,dok je Romanicu ovo sezona zivota u omladincima.

Da budem iskren,ono sto sam video na zimskim pripremama Roman mi je konkretniji i bolji id Vucka.

Takodje forsiranje Racica mi ide na zivac.

Predlazem Romanicu i ostalim klincima da se sto pre prebace u agenciju kod Terzinog zeta Damijanca,ovako sa drugim agentima nece videti terena :(
  • 0

#40 hrkljush boys

hrkljush boys
  • Members
  • 6,128 posts

Posted 02 June 2017 - 13:12

Sramota je šta opet uradiše Bošku, fuj, stoko bezrepa. Boško je dobar čovjek, sasvim je solidno uspio dići ekipu, uzimajući u bzir sve faktore i sad ga Tvor(zić) odjeba bez problema. Umjesto da je pustio da proba sa Radakovićem nešto napravit, daj sad novog piona.


  • 0

#41 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 02 June 2017 - 13:30

Jbm li ga kako je to Bosko zajeban kad je valjda otpocetka znao da je dosao samo do kraja sezone i mislim da se ni on tu nesto nije bunio ... 

 

I nzm kako je ovaj novi piun kao da je dosao iz Radnickog iz Surdulice ....

 

+ sto je Bosko jedan vrlo skroman trener bez neke specijalne ideje u igri i mislim da nema mogucnosti za neke inovacije.


  • 1

#42 K.Dot

K.Dot
  • Members
  • 2,360 posts

Posted 02 June 2017 - 13:35

Razumem nepoverenje i ljutnju kod navijača ali dajte,nemojte barem ovde da seremo bez pokrića. Ako dodje čovek i ne bude kako treba imaćete vremena da ga mazete govnima. I njega i sve druge u klubu ali ovo avansno ne vodi nikuda.
  • 1

#43 Dr. J

Dr. J
  • Members
  • 565 posts

Posted 02 June 2017 - 13:36

I meni je zao Boska, ali bolje da njega zalim nego klub.


  • 3

#44 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 02 June 2017 - 13:38

I meni je zao Boska, ali bolje da njega zalim nego klub.

Normalno da mi je zao jer je covek pravi zvezdas uvek tu za klub kad je potrebno ali to ne menja cinjenicu da je kao strucnjak vrlo skroman ... 

 

Bez razmisljanja bih ga ostavio u klubu na nekoj funkciji savetnika ili tako nesto... :)


  • 4

#45 Dr. J

Dr. J
  • Members
  • 565 posts

Posted 02 June 2017 - 13:39

Normalno da mi je zao jer je covek pravi zvezdas uvek tu za klub kad je potrebno ali to ne menja cinjenicu da je kao strucnjak vrlo skroman ... 

 

Bez razmisljanja bih ga ostavio u klubu na nekoj funkciji savetnika ili tako nesto... :)

To  i rekoh :) 

Voleo bih da ostane u toj nekoj funkciji savetnika kao sto kazes, i ne samo on, vec sam za to da se okupi sto vise tih legendi i da krene jednom ta zdrava prica :)


  • 0